Celebrity na prehliadke Prada – Milan Fashion Week, september 18. – 24., 2018, jar/leto 2019

PRADA

ANNA WINTOUR

Kto by nepoznal slávny film s Merryl Streep – Diabol nosí Pradu – Devil wears Prada? Herečka Meryl Streep tam stvárnila preslávenú ľadovú kráľovnú Annu Wintour, expertku na módu, kritičku a šéfku magazínu Vogue, ktorá nemôže chýbať na žiadnej prestížnej módnej prehliadke. S Jej povestným nemenným lookom, krátkym pážacím účesom a tmavými okuliarmi ju spoznáte bez problémov. V takýchto kvetinových šatách sa zjavila po prehliadke značky Prada počas Milan Fashion Weeku tento september 2018.  Video s Anna Wintour si môžete pozrieť na mojej facebook stránke s názvom Mya Mirell Fashionista. 


Video s Annou Wintour na živo po prehliadke značky Prada si môžete pozrieť na facebook stránke blogu s názvom Mya Mirell Fashionista.

CHIARA FERRAGNI

Na prehliadke značky Prada bola samozrejme aj Chiara Ferragni, tentokrát bez manžela Fedeza,  s ktorým boli spoločne na prehliadke značky Fendi. Svojich fanúšikov pozdravila a rozdala aj zopár podpisov. Video z ulíc po prehliadke značky Prada si môžete pozrieť na  facebook stránke blogu s názvom Mya Mirell Fashionista. Chiara došla odetá v poslednej kolekcii značky Prada z februára 2018 pre túto sezónu jeseň/zima 2018-19. 

Milovaná a nenávidená zároveň. Na prehliadke značky Prada nechýbala opäť ani CHIARA FERRAGNI, ktorá prišla pozdraviť fanúšikov a rozdávala podpisy.  Asi „takto“ ju majú Taliani v láske,kde polovica vypisuje na sociálnych sieťach najmä facebooku nenávistné komenty, ale naživo, kde sa zjaví, vládne panika, milióny ľudí po celom svete ju milujú a sledujú a radi by sa s ňou osobne stretli alebo ju aspoň videli. 

KAIA GERBER

Ako vo februári 2018, aj tentokrát Kaiu Gerber, slávnu dcéru ešte slávnejšej mamy, topmodelky z 90. rokov Cindy Crawford, odvádzal osobný strážca. Ostražito kontroloval okolie a Kaia si pozornosť fanúšikov užívala.A máme tu slávnu,  momentálne azda najviac obsadzovanú modelku KAIA GERBER, dcéru slávnej mamy Cindy Crawford – topmodelky z 90. rokov, ktorá hviezdila aj na prehliadke značky Prada. Opät so svojím bodyguardom nadšená a milá opúšťa módnu show. Takmer som ju v tomto účese, čo mali modelky spravený, nespoznala. Video Kaia Gerber naživo po prehliadke značky Prada môžete vidieť na  facebook stránke Mya Mirell Fashionista.

MODELKY PRADA

Kórejská modelka Sora Choi vyzerala v tomto pánskom looku veľmi zaujímavo a takmer som ju nepoznala, hoci som si s ňou počas Milan Fashion Weeku, v septembri 2017 po prehliadke značky Versace urobila spoločnú fotografiu.

Jedna z najslávnejších instagramovo fotených modeliek so zaujímavým exotickým vzhľadom Sora Choi tentorkát po prehliadke značky Prada takmer vyrazila svojím lookom nám všetkým dych. So Sorou som si ostatne urobila foto po prehliadke značky Versace – v septembri 2017, dalo sa s ňou aj porozprávať je veľmi milá, priateľská, dokonca som spoznala jej priateľov.

 

SUZY MENKES

Kritička módy, odborníčka na módu z British Vogue co Suzy Menkes po prehliadke značky Prada. 

ANNA DELLO RUSSO

A opať Anna dello Russo v  outfite Prada z februárovej kolekcie, kde Prada vyšla s trendom Athleisure, ktorý sa zdal byť už v zapadnutí,  no opäť je aj túto sezónu jeseň/zima 2018-19 v trende spolul s krikľavými farbami.  Anna je proste vždy trendová.

Mya Mirell
myamirell.com
Facebook:    Mya Mirell Fashionista
Instagram:  myamirell, 
                      mya_mirell
youtube:      mya mirell 
Share: