Celebrity na prehliadke Prada – Milan Fashion Week, september 18. – 24., 2018, jar/leto 2019

PRADA

ANNA WINTOUR

Kto by nepoznal slávny film s Meryl Streep – Diabol nosí Pradu – Devil wears Prada? Herečka Meryl Streep dokonale stvárnila preslávenú ľadovú kráľovnú Annu Wintour, expertku na módu, kritičku a šéfku magazínu Vogue, ktorá nemôže chýbať na žiadnej prestížnej módnej prehliadke. S Jej povestným nemenným lookom, krátkym pážacím účesom a tmavými okuliarmi,  ju zaručene spoznáte bez problémov. V takýchto kvetinových šatách sa zjavila po prehliadke značky Prada počas Milan Fashion Weeku  v septembri 2018.  Video s Anna Wintour si môžete pozrieť na mojej facebook stránke s názvom Mya Mirell Fashionista tu: https://www.facebook.com/mirellfashionista/videos/605436826573816/


Video s Annou Wintour na živo po prehliadke značky Prada si môžete pozrieť na facebook stránke blogu s názvom Mya Mirell Fashionista a instagrame mya_mirell.

CHIARA FERRAGNI

Na prehliadke značky Prada bola samozrejme aj Chiara Ferragni, talianska módna blogerka, influencerka a podnikateľka bez manžela Fedeza,  s ktorým boli spoločne na prehliadke značky Fendi. Svojich fanúšikov pozdravila a rozdala aj zopár podpisov. Video street style si môžete pozrieť na  facebook stránke blogu s názvom Mya Mirell Fashionista a insagrame mya_mirell. Chiara došla odetá v poslednej kolekcii značky Prada z februára 2018 pre túto sezónu jeseň/zima 2018-19. 

Milovaná a nenávidená zároveň, CHIARA FERRAGNI prišla po skončení módnej show Prada  pozdraviť svojich fanúšikov a rozdávala podpisy.  „Takto ju majú Taliani v láske“, ktorí sa delia na dva tábori, polovica vypisuje na sociálnych sieťach najmä facebooku nenávistné komenty, najmä tí starší a ďalšia skupina ľudí ju miluje. Naživo, počas týždňa módy kde sa zjaví , vládne vždy panika a Chiara chodí s osobnými strážcami. Milióny ľudí po celom svete ju zbožňujú a sledujú každý jej krok, jej život, o ktorý sa rada verejne podelí prostredníctvom online živých videí cez sociálne siete. Nadšení fanúšici počas týždňov módy sú radi, keď ju osobne stretnú, alebo môžu aspoň vidieť,  preto za jej prítomnosťou ochotne docestujú.   

KAIA GERBER

A máme tu slávnu,  momentálne azda najviac obsadzovanú modelku KAIA GERBER, dcéru slávnej mamy Cindy Crawford – topmodelky z 90. rokov, ktorá hviezdila aj na prehliadke značky Prada. Opät so svojím bodyguardom, ako vo februári 2018, opúšťa módnu show. Takmer som ju v tomto účese z prehliadky značky Prada nespoznala.

Video Kaia Gerber naživo po prehliadke značky Prada môžete vidieť na  facebook stránke Mya Mirell Fashionista a instagrame mya_mirell.

Osobný strážca ostražito kontroloval okolie a Kaia si pozornosť fanúšikov užívala. 

MODELKY PRADA

Kórejská modelka Sora Choi vyzerala v tomto pánskom modeli zaujímavo až chlapčensky, takmer som ju nepoznala. Vyzerala ešte chudšie ako v skutočnosti je, Sora je vysoká a extrémne vychudnutá.

Jedna z najslávnejších instagramovo fotených modeliek so zaujímavým exotickým vzhľadom Sora Choi tentokrát po prehliadke značky Prada takmer šokovala svojím lookom.  So Sorou som si ostatne urobila foto po prehliadke značky Versace – v septembri 2017, dalo sa s ňou aj porozprávať je veľmi milá, priateľská, dokonca som spoznala jej priateľov.

SUZY MENKES

Kritička módy, odborníčka na módu, žurnalistka, módna editorka British Vogue co Suzy Menkes po prehliadke značky Prada. 

ANNA DELLO RUSSO

A opať Anna dello Russo v  outfite Prada z februárovej kolekcie, kedy Prada vyšla s trendom Athleisure, ktorý sa zdal byť už v zapadnutí,  no opäť je aj túto sezónu jeseň/zima 2018-19 v trende spolu s krikľavými neónovými farbami.  Anna je jednoducho vždy trendová. Viac o Anne a jej outfitoch sa dočítate v predošlých článkoch. 

Mya Mirell
myamirell.com
Facebook:    Mya Mirell Fashionista
Instagram:  myamirell, 
                      mya_mirell
youtube:      mya mirell 
Share: