BALDININI  módna prezentácia –  Milan Fashion Week – Móda Ženy,  20. – 26. február 2018,  kolekcia 2019 , 22. február 2018

BALDININI – extraordinary glam, extra chic štýl, made in Italy 

Baldinini je talianska módna značka, ktorá sa špecializuje na obuv a kabelky. Založená bola 1910.  Vrámci doplnkov sa zameriava aj na opasky, peňaženky a iné drobnosti.  Túto značku mám veľmi rada, na týždeň módy v Miláne v septembri 2018 som si do Milána brala práve zlatú kabelku značky Baldinini. A že sa mi úžasne hodila nielen na rôzne módne prehliadky, ale práve na módnu prezentáciu tejto značky, na ktorú som bola pozvaná. Prinášam vám módny report z tejto akcie a video si môžete pozrieť na facebook stránke blogu s názvom Mya Mirell Fashionista. 

Baldinini trendy sú aktualizované vízie štýlu.  Rôznorodé kolekcie bohaté na detail, pevnú tradíciu s náznakom šialenstva, ženskosti a energie. 

Neklamný dotyk talianskeho štýlu vychádzajúci z nevyčerpateľnej vášne skúmania. Šikovné spojenie včerajších spomienok a dnešných trendov. Estetický jemnocit uzatvára precízne tóny a prvotriedne techniky. 

Vyznačuje sa tradíciou, odovzdávaním remesla z otca na syna.  Baldinini štýl odráža dnešnú a včerajšiu špičkovú módnu náladu a každý pár topánok napĺňa inováciou a módnym čarom. Radí sa medzi luxusné značky schopné reagovať na širokú škálu požiadaviek, vkusu klientov a zmien na trhu. 

 

Módna prezentácia prebiehala v časovom rozpätí od obeda a konala sa 22. septembra v priestore tohto krásneho paláca. 

Nádherne naaranžované nádvorie paláca s veľkým logom a lodičkou ako pútavým dizajnom reprezentujúcim značku zameriavajúcu sa na topánky bol priestor pre fotenie modeliek a pozvaných hostí. Zároveň tu prebiehala koktail party. Ja som bohužial mala plné ruky a prišla som tam z niekoľkých prehliadok v tom horúcom počasí, ktoré v tej týždeň panovalo a tak som stihla odfotiť novú kolekciu a urobiť prezentačné video (sleduj  na facebook stránke blogu s názvom Mya Mirell Fashionista). Ponáhľala som sa na ďalšie akcie, ktorých Milan Fashion Week, módny týždeň ponúka mnoho a tak som sa nemohla dlho zdržať.  

Pri vstupe do výstavného priestoru som obdržala darček, na ktorý som bola netrpezlivo zvedavá. Bola to malá čierna kabelka tejto značky. 

Keď už mám plné ruky a vonku čakalo občerstvenie, rýchlo aspoň takéto foto. 

Na túto prezentáciu som prišla po prehliadke značky ROBERTO CAVALLI a ERMANNO SCERVINO v outfite sexi saténových mini šiat a so zlatými doplnkami – čítaj viac v kategórii My Outfits. Zlatá kabelka je práve značky Baldinini, takže som aj prezentovala túto značku a musím povedať že s radosťou. Z ich ponuky som vždy očarená. 

Baldini ponúka široký záber od sandál ,  čižiem, takmer čižiem, ultra ľahké a otvorené topánky.  Na svoje si príde skutočne každá žena.  Farebné modely členkových čižiem pre sezónu 2019  sú zaujímavých vzorových kombinácií a tento motív sa opakuje aj na kabelkách. S touto značkou sa teda dokážete zladiť. 

Luxus a elegancia sa snúbi v dizajne značky Baldinini, čo je na nej vždy pútavé.  Štýl, ktorý si získa ženské srdcia – prekrásne štíhle tvary, ktoré sú zvrchovane elegantné a nádherne dekorované sandále a skvostné lodičky po ktorým priam srdcia pištia.   Baldinini je nielen  značka, ktorej dizajn je vždy fascinujúci, topánky si tu nájdu aj ženy, ktoré vyhľadávajú pohodlnosť. 

Esencia talianskeho glamour štýlu na našich nohách: nehanebné, ozdobené, znamenitý dizajn, ikonický s nádychom funky couture vibrácií.  

Viac fotografií a a video z tejto prezentácie si môžete pozrieť na facebook stránke blogu s názvom Mya Mirell Fashionista. 

Baldinini široká ponuka dámskej a pánskej obuvy a doplnkov je predávaná prostredníctvom svetovej  rozsiahlej sieti  špičkových butikov pod vlastnou značkou . Približne 150 Baldinini obchodov je situovaných v najvzrušujúcejších top svetových módnych mestách. Milánsky showroom Baldinini je v dobovej budove najznámejšej mestskej nákupnej oblasti. Dvojpodlažný obchod na ulici Via Bigli blízko Montenapoleone, Verri a San Babila butikov. 

Centrála, fabrika na výrobu obuvy je situovaná v San Mauro Pascoli, medzi Rimii a Ravenna.  Značka každoročne vyrobí stovky tisíc topánok, z ktorých všetky sú navrhnuté a vyrobené v Taliansku. Precízna kontrola kvality sprevádza výrobný proces každého kusu od prvotného návrhu k baleniu, vrátane dokončenia a nášiviek, ktoré sú robené ručne. 

 

Share: