Baldinini –  extraordinary glam, extra chic, made in Italy 

Moja ďalšia srdcovka je talianska dizajnová značka Baldinini. Veľmi rada si obzriem ponuku, ktorá ma vždy zaujme a uchváti, že len ťažko vtedy odolať. Pri tejto návšteve som si odniesla nie topánky, naopak kabelku, ktorá sa mi bude hodiť práve na blížiaci sa týždeň módy v Miláne, Milan Fashion Week. Kabelka je praktická jednoduchého strihu, veľká a priestranná, prepracovaný dizajn a hrubá koža s detailami, všetko v súlade a presne podľa mojich požiadaviek.

Baldinini , módna značka obuvi talianskeho pôvodu bola založená už v roku 1910.  Okrem topánok sa zameriava aj na doplnky ako kabelky, opasky, peňaženky a iné. Vyznačuje sa tradíciou, odovzdávaním remesla z otca na syna.  Baldinini štýl odráža dnešnú a včerajšiu špičkovú módnu náladu a každý pár topánok napĺňa inováciou a módnym čarom. Radí sa medzi luxusné značky schopné reagovať na širokú škálu požiadaviek, vkusu klientov a zmien na trhu. 

Módny dizajnér Gimmi Baldinini počas dlhých rokov pracoval s rovnakými remeselníkmi a zručnými umelcami, aký ho stále sprevádzajú  počas firemného rastu a podporujú jeho triumfy. Pre dizajnéra ako je Gimmi, jeho kreatívne nápady sú popustením uzdy jeho predstavivosti a umeleckých zručností.

Baldinini trendy sú aktualizované vízie štýlu.  Rôznorodé kolekcie bohaté na detail, pevnú tradíciu s náznakom šialenstva, ženskosti a energie. 

Neklamný dotyk talianskeho štýlu vychádzajúci z nevyčerpateľnej vášne skúmania. Šikovné spojenie včerajších spomienok a dnešných trendov. Estetický jemnocit uzatvára precízne tóny a prvotriedne techniky. 

 

Štýl, ktorý si získa ženské srdcia – prekrásne štíhle tvary, ktoré sú zvrchovane elegantné a nádherne dekorované sandále. Baldinini nielen že je značka, ktorej dizajn je vždy fascinujúci, topánky si tu nájdu aj ženy, ktoré vyhľadávajú pohodlnosť. 

Tieto pohodlné sandále na nízkom zaujímavom opätku veľmi rada vymením za moje vysoké sandále, ktorých mám neúrekom a preto je najvyšší čas zamerať sa na pohodlnosť snúbiacu sa s dizajnom. V značke Baldinini sú všetky tieto atribúty, ktoré vyžadujem obsiahnuté – pohodlnosť,  nositeľnosť a dizajn. 

Esencia talianskeho glamour štýlu na našich nohách: nehanebné, ozdobené, znamenitý dizajn, ikonický s nádychom funky couture vibrácií.  

Doplnky – kabelky

Celý vesmír je ukrytý v ženskej kabelke, ktorá o nej vypovedá. Maxi alebo mikro kabelky, saténové a kožené ruksaky, trendové shopping kabelky a veľké kabelky, mini kabelky, pozdĺžne kabelky v sviežich farbách sú elegantné a tradičné. Geometické a čisté strihy zaručujú praktickosť a vypovedajú o modernom , mladom a vycibrenom štýle. Extrémne jemné surové kože a črty made in Italy sú nadčasovou zárukou kvality.  Mňa zaujala tentokrát aj táto veľká béžová kabelka, ktorá by sa mi na bežné nosenie hodila, no zvolila som výraznejší model, kvôli týždňu módy v Miláne, kde ju plánujem využiť s mojimi outfitmi. 

Topánky – ženy

Baldini ponúka širokvý záber od sandálých čižiem, takmer čižiem, ultra ľahké a otvorené topánky.

Baldinini trendová obuv je balansom medzi ženskosťou a módou. Športový štýl tvoria základné tenisky a tenisky na leto slip on prevedené v neobvyklých materiáloch v perfektnom mestskom chic štýle.

Sandále, topánky na rovnej podrážke, mierne vysokom až vysokom opätku majú čisté línie ale vzácne kože a textilné vloženia a prídavky. Sofistikované slippers sú v metalickej koži, pastelovom saténe alebo ohnivej červenej. Sú originálnym dizajnom, ktorý predstavuje súčasnú populárnu módu ulice, pouličný štýl. 

Baldinini široká ponuka dámskej a pánskej obuvy a doplnkov je predávaná prostredníctvom svetovej  rozsiahlej sieti  špičkových butikov pod vlastnou značkou . Približne 150 Baldinini obchodov je situovaných v najvzrušujúcejších top svetových módnych mestách. Milánsky showroom Baldinini je v dobovej budove najznámejšej mestskej nákupnej oblasti. Dvojpodlažný obchod na ulici Via Bigli blízko Montenapoleone, Verri a San Babila butikov. 

Centrála, fabrika na výrobu obuvy je situovaná v San Mauro Pascoli, medzi Rimii a Ravenna.  Značka každoročne vyrobí stovky tisíc topánok, z ktorých všetky sú navrhnuté a vyrobené v Taliansku. Precízna kontrola kvality sprevádza výrobný proces každého kusu od prvotného návrhu k baleniu, vrátane dokončenia a nášiviek, ktoré sú robené ručne. 

Share: