Celebrity, modelky na prehliadke Dolce and Gabbana – Milan Fashion Week, september 18. – 24., 2018, jar/leto 2019

DOLCE and GABBANA – BARBARA PAVLIN

Prehliadka značky Dolce and Gabbana je vždy plná nádherných a známych modeliek, ktoré sú v kolekciách prekrásne. Tentokrát, v septembri 2018 počas Milan Fashion Weeku (jar 2019) okrem nich  predvádzala aj talianska herečka, krásna Monica Bellucci, ktorá módnu show Dolce and Gabbana uvádzala. Predviedla biele bodkované šaty, ďalej sa na móle blysla česká modelka, mature model – Eva Herzigová, plus size modelka Ashley Graham a mnohé ďalšie. Veľmi známa a obľúbená s početnými fanúšikmi, na instagrame s takmer 10 miliónom sledovateľov, je maďarská modelka BARBARA PAVLIN. Podarilo sa mi ju zachytiť naživo po prehliadke ako nastupuje do auta obkľúčená davom fotografov, paparazzi. Video si môžete pozrieť na facebook stránke blogu s názvom Mya Mirell Fashionista v kategórii Videá. 

Barbara Pavlin je naživo milé bežne vyzerajúce dievča, je známejši ako ostatné modelky a tak policajti a ochranka mali čo robiť, aby nastúpila do auta. Nohy modelky z môjho pohľadu nie sú veľmi ukážkové, ale videla som už aj modelky predvádzajúce pre značku Dolce and Gabbana s úplne krivými futbalovými nohami, predvádzajú aj plus size modelky a táto značka dala priestor počas minulých sezón aj bežným ľuďom z verejnosti, influencerom, teda nie modelom. 

Krásne modelky z prehliadky Dolce and Gabbana si môžete pozrieť vo videu, ktoré som natočila po prehliadke  publikovanom  na facebook stránke  blogu s názvom Mya Mirell Fashionista. Modelky veselo tancovali a pózoval pre fotografov.  Zvlášť zaujímavá je okatá modelka z Litvy. 

Krátkovlasá prekrásna modelka s veľkými očami z Litvy Anastasia Titko si fotenie užívala a pritom tancovala. 

Krásna talianska modelka Giulia Maenza v popredí. Vlasy na cestičku na stred a hrubá typická linka Dolce and Gabbana s červenými perami jej náramne pristanú. 

Ostatné fotografie a video si môžete pozrieť na facebook stránke blogu s názvom Mya Mirell Fashionista v kategórii Videá a v albume Milan Fashion Week – september 2018. 

Mya Mirell
myamirell.com
Facebook:    Mya Mirell Fashionista
Instagram:  myamirell, 
                      mya_mirell
youtube:      mya mirell 
Share: