Gigi Hadid oslávila narodeniny – New York, 30. máj 2022

V sobotu večer 30. mája 2022 sa konala oslava modelky Gigi Hadid vo veľkom štýle. Na večeri v centre New Yorku v Zero Bond bola medzi hosťami Hadid jej rodina (súrodenci Bella a Anwar a matka Yolanda) a pozvaní priatelia – herečka Blake Lively, Ziwe, topmodelka 90-tych rokov Helena Christensen , súčasná modelka Emily Ratajkowski a ďalší.

Americká modelka Gigi Hadid, ktorá sa v septembri 2020 stala mamičkou dcéry Khai oslavovala narodeniny bez svojho ex partnera Zayn Malika.  Na večernú party obliekla biely čipkovaný komplet Dion Lee, ktorý pozostával z korzetového topu, kabáta a nohavíc. Štíhla modelka, aktuálne jedna zo štvorice najžiadanejších komerčných modeliek sveta v ňom vyzerala famózne.

Vzhľad doplnila perlami Jacquie Aiche a bielymi podpätkami.

Jej sestra Bella Hadid, ďalšia zo štvorice najžiadanejších modeliek sveta, ktorá sa zúčastnila na párty so svojím priateľom Marcom Kalmanom, mala na sebe prúžkovanú vestu s minisukňou a čierne čižmy. Bella bola videná v ten den ako prichádza do bytu svojej sestry s množstvom héliových balónov.

Sestra Bella Hadid sa vyslovila na instagrame zo svojich  emócií:  „Ďakujem, že si sa narodila, aby som sa mohla narodiť, to bolo od teba veľmi milé. Ďakujem, že si najlepšia sestra, mama, dcéra. Každý deň ma učíš niečo nové a niekedy sa len usmievam, pretože sa cítim tak šťastná, že som tvoja sestrička. Ľúbim ťa.“

Na oslave nesmel chýbať modelkin 73-ročný otec Mohamed Anwar Hadid, ktorý je známy  jordánsko-americký realitný developer, stavia luxusné hoteli a sídla najmä v štvrti Bel Air v Los Angeles a v meste Beverly Hills v Kalifornii. Vďaka týmto koreňom je modelka otvorená voči všetkým vierovyznaniam a ľuďom, ako sa neraz vyjadrila. 

PARTY OUTFITY POZVANÝCH HVIEZD AKO Z PREHLIADKOVÉHO MÓLA

Sledovať, ako pozvaní hostia prichádzali do reštaurácie vo svojich najlepších párty outfitoch, bolo ako mini módna prehliadka – každá z nich vyzerala odvážnejšie ako tá druhá.

Herečka Blake Lively a modelka a herečka Emily Ratajkowski zvolili na oslavu farebný look – fuchsiové bodyconové minišaty Sergio Hudson  z kolekcie Jar/Leto 2022 a maxišaty s rôznofarebným prestrihom.

Hadid neskôr zdieľala na instagrame aj video svojej narodeninovej torty s čerešňovým kvetom. 

V posledných týždňoch modelka predvádza svoje nové platinové blond vlasy inšpirované herečkou Anyou Taylor-Joy a nedávno prezradila, ako sa za tie roky naučila zvládať slávu a tlak, aby vyzerala určitým spôsobom.

Zaobchádzanie s tým, že ste na očiach verejnosti, je niečo ako tanec – a musíte sa naučiť menej premýšľať o názoroch iných ľudí. Móda môže byť skvelým nástrojom na sebavyjadrenie, ak ju neberiete príliš vážne a nestaráte sa toľko o to, čo si myslia ostatní,“ povedala nedávno pre Harper’s Bazaar.

HELENA CHRISTENSEN

Modelka, z ktorej sa stala fotografka, je staršia ako Gigi a predvádzali spolu na Milan Fashion Weeku na pocte Giannimu Versacemu v septembri 2017.  „Pamätám si, že som bola prvá, kto zišiel z pódia a stála tam Gigi Hadid, padla som jej do náručia a ona ma silno objala a mala slzy v očiach a odvtedy sme sa stali priateľkami,“ povedala  Christensen pre AList v roku 2018.

Gigi Hadid  tiež v priebehu rokov strávila veľa času s Hunt a  Swift, vrátane natáčania speváčkinho videoklipu „Bad Blood“ z roku 2015 a oslavy Friendsgiving v roku 2019.

obrázky: © getty image, instagram,  RCF / MEGA

Sledujte Facebook stránku: Mya Mirell Fashionista a Instagram: mya_mirell .

 

Share: