Módna prezentácia a koktail party Braschi – talianska luxusná kožušinová značka, kolekcia Jeseň/Zima 2020 – 21 , Milan Fashion Week, september 2019

Počas Milan Fashion Weeku, prehliadkového módneho týždňa Móda Ženy, pre sezónu Jar / Leto 2020,  sa v septembri 2019 uskutočnilo mnoho prehliadok, módnych prezentácií, večierkov a koktail parties.

Talianska luxusná značka kožušín BRASCHI s dlhoročnou tradíciou nasledovala ihneď po prehliadke značky Fendi, 19. septembra 2019  a v tejto sezóne predstavila kolekciu  pre Jeseň / Zima 2020.  Exkluzívna a zaujímavá prehliadka kolekcie pod  vedením riaditeľa Maurizia Braschi  bola opradená opäť luxusom a ženským pôvabom.

Môj video záznam, módny report z tejto prezentácie  si môžete pozrieť na Facebook stránke blogu:   Mya Mirell Fashionista  a na Instagrame:  mya_mirell  .

BRASCHI JESEŇ / ZIMA 2020

Módna značka Braschi vo svojej novej kolekcii pre sezónu Jeseň / Zima 2020  necháva snívať všetky ženy na svete. Navrhnutá dizajnérkou Alessandra Braschi je pre tento rok inšpirovaná prirodzenosťou štyroch veľkých nezabudnuteľných ikon tohto štýlu: TWIGGY, AUDREY HEPPBURN, módnej žijúcej legendy KATE MOSS a famóznej speváčky súčasnosti LADY GAGA.

„Elegancia je jedinečná krása, ktorá  nikdy neodkvitne“ – Audrey Heppburn.

Audrey Heppburn

speváčka Lady Gaga, 24. február 2019, 91. ročník Academy Awards v Hollywoode, California, foto: Jeff Kravitz/FilmMagic, vpravo – Audrey Heppburn

Audrey Hepburn

Twiggy

modelka Kate Moss (vpravo) a Twiggy vľavo

Sebaistá, nekonvenčná, praktická, ale predovšetkým glamour ako štyri ikony štýlu, to je žena novej kolekcie Braschi, Jeseň / Zima 2020 – 21. Nová kolekcia mieša s veľkým majstrovstvom rôzne materiály, farby a výrobné techniky, necháva zrodiť jedinečné kúsky vysokého krajčírstva Made in Italy.  

Kolekcia Braschi je vždy nadčasová,  reinterpretovaná s nadčasovou múdrosťou talianskej výroby v duchu slávneho motta Audrey Heppburn : „Elegancia je jedinečná krása, ktorá nikdy neodkvitne“.

Pastelové farby, farby zeme, štruktúrované ramená, čisté línie, základné a vinúce sa  pozdĺž tela, ale tiež definované priamymi rezmi, strihmi, ktoré sú pohodlné,  charakterizujú novú kolekciu značky Braschi.  

Talianska luxusná značka kožušín Braschi sa  vyznačuje  vysokou kvalitou a unikátnym dizajnom.   Braschi Jeseň / Zima 2020 – 21 je spojením pol storočia evolúcie ženy a módy.

Spomedzi talianskych celebrít sa ambasádorkami značky stali aj slávna herečka ORNELA MUTTI  a tiež talianska herečka  MARIA GRAZIA CUCINOTTA.

Ornela Mutti prezentuje taliansku luxusnú kožušinovú značku Braschi. 

Herečka Maria Grazia Cuginotta je častou návštevníčkou, pozvaným hosťom módnych prehliadok Milan Fashion Weeku.  Niektoré videá, na ktorých som ju zachytila napríklad na prehliadke značky Ermanno Scervino,  si môžete pozrieť na Facebook stránke blogu Mya Mirell Fashionista a tiež na Instagrame blogu : mya_mirell .  Herečka je stále vo vynikajúcej forme a štýlová. Pre túto značku sa tiež stala ambasádorkou. Na fotografii je s riaditeľom značky Maurizio Braschi.  

Na prezentáciu módnej značky som bola pozvaná počas Milan Fashion Weeku, v sezóne Jar/Leto 2020 aj ja.  Kolekcia bola zaujímavá, modely som si vyskúšala a kvalita, prepracovanosť a ľahkosť proklamovaná značkou sa potvrdila. Ďalšie fotografie nájdete na Facebook stránke Mya Mirell Fashionista v albume Milan Fashion Week – Jar / Leto 2020. 

BRASCHI – FILOZOFIA VYNIKAJÚCEJ KVALITY, KVALITA MATERIÁLU, SPRACOVANIA KOŽUŠÍN, ŠITIA, FINÁLNY DIZAJN  

BRASCHI je talianska luxusná značka kožušín vyznačujúca sa vysokou kvalitou a unikátnym dizajnom. Spoločnosť ponúka iba exkluzívne produkty, ktoré sú navrhované v súlade s poslednými módnymi trendami.  Každý módny kúsok je odľahčený a neskutočne pohodlný k noseniu.

Elegantná a ženská módna luxusná značka Braschi je vyrábaná z kanadských a škandinávskych noriek, jemných perzských jahňat, prekrásnych činčíl ,  šarmantných líšok a ruských soboľov a luxusných šeliem. Značka teda využíva kože a kožušiny, tak ako ešte niektoré ďalšie módne značky v tomto biznise, medzi nimi aj módny dom Fendi.  I keď už mnoho ďalších známych módnych domov od používania kožušín upustilo a využívajú alternatívne materiály, vybrali sa cestou udržateľnej ekologickej tvorby v módnom dizajne a biznise, stále si tento kožušinový a kožený dizajn nájde svojich špecifických zákazníkov a obdivovateľov. 

Módna značka Braschi zahŕňa filozofiu vynikajúcej kvality vo všetkých úrovniach – kvalita v materiáloch, v spracovaní kožušín, v šití, vo finálnom zhotovovaní a v dizajne.  Jednotlivé modely sú unikátneho dizajnu a zákazníci, milovníci tejto značky sú s vyberaným vkusom, ktorý si vždy prídu na svoje. 

Zdroj fotografií: shutterstock, pinterest, getty images, Braschi Italia, moje fotografie z prehliadky

 

 

Share: