Bronzová jesenná outfit inšpirácia – brokátový kabát čistých línií s riflami značky Faith

Výrazné outfitové kreácie dominujú predovšetkým na svetových týždňoch módy a preto ak sa nebojíte expresívnych, extravagantných outfitových kreácií, môžete vyskúšať najnovší trend – kombinovanie.   Z prehliadkových mól od svetových dizajnérov sa už druhý rok stáva štýlové kombinovanie materiálov, vzorov a potlačí.               

Môj outfit je ladený do farby bronzovej a pozostáva z dvoch markantných jednotiacich prvkov – riflí značky Faith a luxusného kabátu čistých línií s brokátovým vzorom.  

Nebojte sa kombinovať aj zdanlivo nekombinovateľné kúsky ako rôzne vzory, potlače a materiály.  Dnes je tento trend štýlový a dizajnéri a

svetoví fashionisti sa s tým dokážu krásne vyhrať. Vidno to najmä na outfitoch z ulíc , tzv. street style lookoch z metropol módy počas svetových týždňov módy, kde aj ja prispievam svojimi módnymi kreáciami.

Bronzové rifle značky Faith sú zaujímavé svojím strihom.  Poprešívaný dizajn a materiálové kombinácie vytvárajú akoby patchwork zošívaný celok zostavený z jednotlivých kúskov, čo robí tento model unikátny vzhľadom. Na stehnách obopínajú a tvarujú postavu a na lýtkach sú mierne nariasené. Pokrčený nazberaný dizajn je zámerný a tieto jednotlivé prepracované detaily spolu vytvárajú originálny netradičný módny prvok.  

Pridanou hodnotou dámskych riflí značky Faith je bronzový metalický odlesk.  Rifle pôsobia pri prvom pohľade, akoby boli z plechu a vplyvom svetla menia svoju farbu. Sú však príjemné na nosenie a svojím luxusným vzhľadom ich možno kombinovať so zaujímavými kabátmi a topovými časťami outfitu.

Zipsové detaily sú aplikované všade – po stranách v oblasti členkov a ako efektné zdobenie v časti frontálnych vreciek a na zadnej časti. 

Tojkombináciu vrstiev a súčasne tri varianty vzhľadu tohto outfitu tvorí sexi look s transparentným topom, elegantný look s blúzkou, športový look so zlato-zeleným svetrom do pása s kapucňou a vyšívanými detailami značky Gusto Barcelona. Vrstvenie pri vytváraní outfitových kreácií  je módne a v tomto zimnom období efektné a navyše funkčné. Zaručuje variabilitu vzhľadu a rôzne možnosti jeho využitia.

Glamour party look – jeans značky Faith a transparentný top s vyšívaným zdobením, alebo sexi look ako prvá vrstva jesennej outfitovej inšpirácie by Mya Mirell.

Zlatá a bronzová tvoria súčasť tohto looku a preto sa objavuje aj v detaile kabelky – zlatého remienku, ktorého forma jemne korešponduje s abstraktným barokovým vzorom na kabáte. Kruhy na kabelke, abstraktné floral barokové vzory na kabáte a kruhy  v podobe náhrdelníku sú jednotiacim motívom. Fialová farba je v tomto prípade miernym akcentom, akcentujúcou farbou k farbe červenej. 

Elegantný look je vytvorený  kombináciou s blúzkou. Zipsové detaily na rifliach korešpondujú so zipsovými detailami na kabelke. 

Transparentný sexi rolák s vyšívaním je doplnený svetrom značky Gusto Barcelona zlato-zeleného vzhľadu do pása so zapínaním na zips. Zlatá a bronzová hrajú prím v tejto outfitovej inšpirácii. 

Športovo-elegantný vzhľad so svetrom Gusto Barcelona. V zimných mesiacoch pri kreovaní outfitov skvele využijete vrstvenie. 

Sexi look ako prvá vrstva jesennej outfitovej inšpirácie – jeansy, vysoké topánky a transparentný top .

Vrstvenie pri vytváraní outfitových kreácií  je módne a v tomto zimnom období efektné a navyše funkčné. 

Viac mojich outfitov – sleduj  facebook fan stránku: Mya Mirell a

facebook módnu stránku: Mya Mirell Fashionista (všetko z Milan Fashion Weeku) ,

tiež 2 instagramy: myamirell (osobný profil ) a mya_mirell (venovaný Milan Fashion Weeku a módnym týždňom) . 

Share: