Celebrity na prehliadke Giorgio Armani – Milan Fashion Week, september 18. – 24., 2018, jar/leto 2019

GIORGIO ARMANI

SIMONE MARCHETTI

Taliansky kritik módy a módny editor pozývaný na svetové týždne módy SIMONE MARCHETTI  zvolil na prehliadku značky Giorgio Armani zlaté nohavice. V tomto outfite v slnečnom teploom počasí, ktoré vládlo počas septembrového Milan Fashion Weeku už z dialky žiaril a stihol zapózovať aj  street fotografom. Simone Marchetti bol teraz menovaný novým šéfredaktorom známeho magazínu Vanity Fair Italia, ktorým sa stane od decembra 2018. Nahradí tak Daniela Hamaui. Simone doposiaľ pracoval ako módny editor, kritik v denníku La Repubblica.  Jeho inteligentné módne reporty ho posúvali vpred a nechýbal tak na svetových týždňoch módy a prehladkach,  kde dostával prvé rady, tzv. front row. S touto zaujímavou správou sa pochválil 6. novembra na svojom instagramovom profile.  So Simone mám ostatne ďalšiu fotografiu aj z tohto milánskeho týždňa módy,  tentokrát po prehliadke značky Ermanno Scervino. 

So Simone sme si opäť urobili fotku na prehliadke značky Ermanno Scervino.  Simone je veľmi slušný, priateľský človek, známy svojim vycibreným vkusom a je to talianska módna ikona  z mužských radov. 

Jeho osobitý a vycibrený zmysel pre štýl a krásu – žiarivo jasný, výrazný a plný farebných potlačí s klasickým krajčírstvom ho urobil neprehliadnuteľným, vyhľadávaným fotografmi na každej akcii, kde sa zjaví. Simone a jeho módny štýl je publikovaný a obdivovaný v mnohých módnych magazínoch, na weboch a blogoch ako The Sartorialist a Jak & Jil.  Jeho outfity sú jednoducho neprehliadnuteľné a tak aj mne sa podarí odfotiť ho na rôznych módnych prehliadkach v rôznych lookoch. Ostatné fotografie  a video celebrít z prehliadky Giorgio Armani si môžete pozrieť na facebook stránke blogu s názvom Mya Mirell Fashionista v kategórii Videá a v albume Milan Fashion Week – september 2018. 

 

ANNA DELLO RUSSO

Ďalšia talianska hviezda, módna ikona, celebrita Anna dello Russo, v súčasnosti módna riaditeľka magazínu  Vogue Japan (predtým po Franca Sozzani začínala ako editorka v magazíne Vogue Italia a pracovala aj pre L´Uomo Vogue),  prišla na prehliadku Giorgio Armani v kvetinovom modeli šiat.  Rovnako aj Anna je z radov nežného pohlavia neprehliadnuteľná módna ikona, ktorá výrazne ovplyvnila svet módy. Video celebrít z prehliadky Giorgio Armani si môžete pozrieť na facebook stránke blogu s názvom Mya Mirell Fashionista v kategórii Videá. 

Anna dello Russo je známa tým, že obľubuje najmä najpozoruhodnejšie módne kúsky z kolekcií návrhárov, ktorí s nimi ešte len vyšli a v zápätí ich má oblečené Anna. Obľubuje tiež ultra mini modely, šialené výstrelky, je známa pre svoj extravagantný štýl, veľmi štíhlu postavu, ktorú si pestuje pravidelným tvrdým tréningom jógy a prísnou stravou.  Annu dello Russo nie je možné vidieť na rôznych spoločenských módnych akciách v tom istom modeli, dokonca niekde vyhlásila, že si neoblečie tie isté šaty dvakrát. Zatiaľ, čo som ju ja videla, tak je to skutočne pravda, či je to ekonomické už je otázne. 

SUZY MENKES

Suzy Menkez vo fialovom outfite, britská novinárka a módna kritička z British Vogue nemohla chýbať. Obyčajne ju vidno na najdôležitejších prehliadkach a následne odcestuje aj na parížsky týždeň módy. Suzy Menkes má už cez 70 rokov podobne ako bude mať o rok ľadová kráľovná, kritička módy Anna Wintour. Suzy je na istagrame aktívna a pravidelne informuje o zaujímavých udalostiach z oblasti módy. 

CATE BLANCHETT

Ako aj po minulé razy na prehliadku značku Giorgio Armani prišla aj očakávaná herečka Cate Blanchett s dieťaťom. Kto by nepoznal slávnu Cate. Jej príchod preto budil obrovské šialené nadšenie. Všetko prísne strážili ostražitý bodyguardi.  Cate sa krátko zastavila,  pozdravila fanúšikov a rozdala pár podpisov. Vždy elegantná dáma zažiarila v čierno-bielom outfite. Video celebrít z prehliadky Giorgio Armani si môžete pozrieť na facebook stránke blogu s názvom Mya Mirell Fashionista v kategórii Videá. 

SARA SAMPAIO

Mladá krásna modelka z Victoria´s Secret Angel, Sara Sampaio obkolesená davom nadšených fanúšikov, predovšetkým mladšie ročníky bláznivo vykrikovali na  Saru aj počas iných prehliadok vrámci Milan Fashion Weeku. Sara nie je veľmi vysoká a zjavila sa v šedom outfite s nízkymi topánkami, pôsobila preto nižším dojmom. Jej popularita na instagrame dosahuje 7 miliónov sledovateľov. Video celebrít z prehliadky Giorgio Armani aj so Sarou si môžete pozrieť na facebook stránke blogu s názvom Mya Mirell Fashionista v kategórii Videá.

Share: