Zaujímavé tváre a osobnosti módneho sveta Milan Fashion Weeku – sezóna Jar / Leto 2019,  17. – 23. september 2020

Milan Fashion Week je jedným zo štvorice svetových módnych týždňov, ktoré vo svete pravidelne prebiehajú v mesiacoch september a  február. Nasleduje po New York a Londýn fashion weeku a štvoricu módneho maratónu ukončuje Paris Fashion Week. Miláno je nie nadarmo nazývané ako mekka módy, talianska móda je svetovo preslávená a Taliani so svojím povestným štýlom tiež.  Módni dizajnéri počas konania sa Milan Fashion Weeku predstavujú svoje najnovšie kolekcie a nastavujú trendy pre nasledujúcu sezónu.  Na túto módnu udalosť sa prídu pozrieť pozvané hviezdy zo sveta a z Talianska. V tomto článku predstavím ďalšie z nich, ktoré sa zúčastnili septembrového ročníka (09/2019) , sezóny Jar / Leto 2020. 

SUZY MENKES na prehliadke značky GIORGIO ARMANI

Britská módna žurnalistka, kritička módy Suzy Menkes, nemôže chýbať počas svetových týždňov módy na žiadnej významnej prehliadke. Najväčším zážitkom je stretnúť a vidieť počas Milan Fashion Weeku, kráľa módy,  ako ho Taliani nazývajú – RE di moda,  Giorgio Armani, na ktorého prehliadkach býva neskutočné množstvo fanúšikov. Vidieť to môžete na vlastné oči v mojom videu na facebook stránke Mya Mirell Fashionista, ktoré som natočila pred sídlom Giorgio Armani,  21. septembra 2019, kde príchod celebrít v limuzínach značne stažil dav, ktorý zablokoval celú dlhú ulicu. Na tejto prehliadke si Suzy Menkes spravila fotografiu s talianskym módnym Kráľom a všetci Giorgiovi ako aj Suzy, osobnostiam z oblasti módy s výrazným vplyvom na svet módy, k ďalším úspechom  iba tlieskajú. 

zdroj: suzymenkes instagram

Pred prehliadkou Giorgio Armani som oslovila pani Menkes a vznikla táto milá fotografia. Viac mojich fotografií z Milan Fashion Weeku nájdete na facebook stránke Mya Mirell Fashionista.

BRAZÍLSKA MODELKA ISABELI FONTANA – PREHLIADKA ZNAČKY DOLCE AND GABBANA

Vidieť a porozprávať sa s úžasnými svetovými celebritami počas Milan Fashion Weeku,  je pre mňa vždy krásnym zážitkom. Túto sezónu som mala možnosť osloviť aj modelky – brazílsku modelku Isabeli Fontana a taliansku modelku – Bianca Balti, ktoré patria k mojim favoritným, na prehliadke značky Dolce and Gabbana. Video s nimi naživo si môžete pozrieť na facebook stránke blogu Mya Mirell Fashionista a instagrame: mya_mirell.

ANNA DELLO RUSSO – PREHLIADKA ZNAČKY ETRO

Talianska módna ikona, bývalá šéfredaktorka Vogue Italy uomo , teraz Vogue Japan,  nesmie chýbať podobne ako ostatné osobnosti módneho sveta, módni kritici, žurnalisti, na žiadnej významnej prehliadke. Etro je jednou z nich a v tento krásny slnečný a teplý deň vznikla moja spoločná fotografia s módnou ikonou Annou. Anna je známa svojimi výraznými outfitmi, väčšinou v ultra sexi glam štýle, pretože si to môže jednoducho dovoliť. Striktne si udržiava postavu cvičením a prísnym stravovacím režimom, odopieraním si bežných prehreškov  a preto je skutočne extrémne štíhla. K fotografom je veľmi priateľská ako aj k svojim fanúšikom, ktorí ju húfne prenasledujú na každú prehliadku.

HEREČKA NICOLE KIDMAN A ANNA WINTOUR – PREHLIADKA ZNAČKY PRADA

Tento ročník Milan Fashion Weeku hostil opäť veľké hviezdy. Na prehliadke značky Prada sa blysla herečka svetového formátu Nicole Kidman a dav takmer nadšením zošalel. Bola som medzi tým množstvom fanúšikov, ktorí zatarasili celú cestu pred hlavným sídlom Prada, kde obyčajne bývajú prehliadky. Moje video si môžete pozrieť na facebook stránke blogu s názvom Mya Mirell Fashionista. Taktiež Prada privítala vo front row modelku Winnie Harlow, spisovateľku, modelku Alexu Chung, opäť režiséra Wesa Andersona, Chiaru Ferragni, Annu Wintour a iných.

Tu je link na článok z Elle com : Všetky celebrity Milan Fashion Weeku, kde sú uvedené celebrity ako Nicole Kidman a nájdete tam v pozadí na jednej fotografii aj mňa –  na prehliadke značky Hugo Boss,  sediac priamo za modelkou Barbara Palvin v ružovo-červených šatách : https://www.elle.com/fashion/celebrity-style/g29109748/celebrities-milan-fashion-week-spring-2020-front-row/

 

Herečka Nicole Kidman s ľadovou kráľovnou módy Annou Wintour vo front row počas prehliadky značky Prada. Ako písali talianske noviny, celkom netradičná dvojica. 

zdroj: d.repubblica. it

Anna Wintour sa pýta jedného bodyguarda na cestu. Video nájdete na facebook stránke Mya Mirell Fashionista.

Pokračovanie k prehliadke Giorgio Armani a moja spoločná  fotografia so Suzy Menkes – módna žurnalistka, kritička, editorka Vogue co uk.  Podaril sa zachytiť aj úsmev. 

TALIANSKA MODELKA BIANCA BALTI – PREHLIADKA ZNAČKY DOLCE AND GABBANA

Jednu z mojich najobľúbenejších modeliek, ktorú považujem za nádhernú a roky jej táto krása pristane a neubúda, je talianska modelka Bianca Balti, ktorá obyčajne predvádza pre značku Dolce and Gabbana. Fotografia vznikla po prehliadke z videa, ktoré si môžete pozrieť na facebook stránke blogu s názvom Mya Mirell Fashionista. Bianca je aj v skutočnosti prekrásna a ultra štíhla s jemným hláskom a v reálnom živote je mama dvoch detí. 

Bianca Balti po prehliadke značky Dolce and Gabbana na schodoch. 

zdroj: Bianca Balti, Dolce and Gabbana

Bianca sa snažila nekontrolovateľne a v tichosti prejsť von, prešmyknúť sa davom, ktorý sa pomaly rozpúšťal k autu, avšak potom, čo som ju odhalila a pozdravila vo videu, sa k nej nahrnulo množstvo fotografov a Bianca neunikla ich objektívom. Bianca je ovšem vždy veľmi milá a pôsobí ako krehká kráska. 

Ďalšia moja fotografia krásnej brazílskej modelky ISABELI FONTANA .  Viac fotografií a videá z tohto fotenia si môžete pozrieť na facebook stránke blogu s názvom Mya Mirell Fashionista. Brazílska krása, tiež matka, sa jednoducho nezaprie. 

Isabeli Fontana na schodoch po prehliadke značky Dolce and Gabbana. 

zdroj: Isabeli Fontana, Dolce and Gabbana

A veľmi rada a ochotne nám zapózovala s týmto šarmantným úsmevom.

Modelka Halima Aden po prehliadke značky Dolce and Gabbana vykúzlila takýto krásny baby úsmev. 

SUZY MENKES – PREHLIADKA ZNAČKY VERSACE

Na prehliadke značky Versace bývajú vždy veľké hviezdy svetového formátu. Tentokrát zažiarila priamo na prehliadkovom móle speváčka Jennifer Lopez a medzi prítomnými módnymi kritikmi a novinármi nechýbala opäť britská novinárka Suzy Menkes z britského Vogue co uk. 

 

zdroj: suzymenkesvogue instagram

Speváčka Jennifer Lopez na prehliadkovom móle v sexi šatách Versace zožala obrovský aplauz a strhla všetku slávu Milan Fashion Weeku na seba. 

Mandatory Credit: Photo by WWD/Shutterstock (10418535f), Jennifer Lopez Versace on the catwalk Versace show, Runway, Spring Summer 2020, Milan Fashion Week, Italy – 20 Sep 2019

VICTORIA´S SECRET MODELKA BARBARA PALVIN – PREHLIADKA ZNAČKY HUGO BOSS

Módna prehliadka značky Hugo Boss hostila v predných radách modelku z Victoria´s Secret Models agentúry –  BARBARU PALVIN aj s priateľom, ktorí sa po skončení módnej show snažili dostať k autu. 

A tu je link na článok z magazínu Elle com : Všetky celebrity Milan Fashion Weeku, kde na fotkách nájdete aj túto fotografiu a v pozadí sedím ja v červeno-ružových šatách: https://www.elle.com/fashion/celebrity-style/g29109748/celebrities-milan-fashion-week-spring-2020-front-row/?slide=1

Za nimi v druhej rade sedím vpravo v červených šatách a počas natáčania videa som si ani nevšimla, že sa jedná o takúto hviezdu.  Moje video z fotení modelky BARBARA PALVIN s priateľom počas prehliadky Hugo Boss a tiež ako „spolu“ vychádzame von si môžete pozrieť na facebook stránke Mya Mirell Fashionista. 

 

Ostatné celebrity počas prehliadky značky Hugo Boss a ja v červených šatách za nimi. 

(L-R) Dylan Sprouse, Barbara Palvin, Chloe Bennet, Sebastian Stan and Andrea Langer attend the HugoBoss fashion show during the Milan Fashion Week Spring/Summer 2020 on September 22, 2019 in Milan, Italy

(L-R) Sebastian Stan, Andrea Langer, Mark Langer, Bruna Marquezine, G-Eazy, Yasmin Wijnaldum and Laura Harrier attend the Boss fashion show during the Milan Fashion Week Spring/Summer 2020 on September 22, 2019 in Milan, Italy.

Modelka BARBARA PALVIN na prehliadke značky GIORGIO ARMANI.

zdroj: Elle com uk

Modelka BARBARA PALVIN na záverečnom odovzdávaní cien Milan Fashion Weeku –  Green Carpet Fashion Awards.

zdroj: instagram barbara palvin

CELEBRITY NA PREHLIADKE ZNAČKY FENDI 

EX-ŠÉFREDAKTORKA MAGAZÍNU VOGUE PARIS CARINE ROITFELD A MODELKA HALIMA ADEN 

Toto krásne video zvítania sa dvoch priateliek, kde jedna z nich oslavovala v ten deň narodeniny, som natočila pred prehliadkou značky Fendi. Modelka Halima Aden s Carine Roitfeld (kamarátkou nedávno zosnulého Karla Lagerfelda, ex-šéfredaktorkou Vogue Paris) zatancovali priamo na ulici. Video si môžete pozrieť na facebook stránke Mya Mirell Fashionista.

Halima Aden sa potom  zvítala aj s bronzovou kráskou Jasmine Sanders alias Golden Barbie na fotografii vľavo. 

Tu je link z Elle com na článok: Všetky celebrity Milan Fashion Weeku a tiež tam nájdete modelku Halimu Aden: https://www.elle.com/uk/fashion/g22736045/celebrities-on-the-front-row-at-fashion-week/?slide=26

Jasmine Sanders alias Golden Barbie je ozaj veľmi pekná aj v skutočnosti , ako bábika. 

Influencerca CAROLINE DAUR v červenom outfite na prehliadke značky Fendi.

A opäť moje foto so sestrou slávnej talianskej blogerky, influencerky a podnikateľky Chiary Ferragni – s VALENTINOU FERRAGNI po prehliadke značky Fendi. 

CHIARA FERRAGNI – PREHLIADKA ZNAČKY ETRO

Toto unikátne video s Chiarou Ferragni z prehliadky značky Etro,   z ktorého sú moje momentky, si môžete pozrieť na facebook stránke Mya Mirell Fashionista. 

JASMINE SANDERS – PREHLIADKA ZNAČKY ERMANNO SCERVINO

Exotická  kráska Jasmine Sanders alias „golden barbie“ na instagrame prišla aj na prehliadku značky Ermanno Scervino a v kožených šatách bola opäť očarujúca a sexi. 

MARTINA COLOMBARI – PREHLIADKA ZNAČKY ERMANNO SCERVINO

44 ročná talianska filmová a televízna hviezda Martina Colombari bola po príchode na prehliadku značky Ermanno Scervino ihneď obklopená fotografmi a tento záber sa podaril aj mne. Taktiež si môžte pozrieť video z fotenia počas tejto prehliadky na facebook stránke Mya Mirell Fashionista. 

Vzadu v žltých šatách trčí moja ruka ako robím video, video z fotenia celebrít počas Milan Fashion Weeku aj z iných ročníkov,  si môžete pozrieť na facebook stránke blogu s názvom Mya Mirell Fashionista. 

MILAN, ITALY – SEPTEMBER 21: Martina Colombari attends the Ermanno Scervino show at Milan Fashion Week Spring Summer 2020 on September 21, 2019 in Milan, Italy. (Photo by Edward Berthelot/Getty Images for Ermanno Scervino)

STYLIST SIMONE GUIDARELLIVANITY FAIR ITALIA

Môj obľúbený stylista a srandista, Talian Simone Guidarelli,  prišiel na prehliadku značky Giorgio Armani a tak sme sa v krátkosti pozdravili a vznikla ďalšia milá spoločná fotka. 

MONIKA BELLUCCI – PREHLIADKA ZNAČKY DOLCE AND GABBANA

Talianska Diva a hviezda hereckého sveta Monica Bellucci bola na prehliadke značky Dolce and Gabbana a zažiarila  v najnovšom krátkom vlasovom zostrihu, v ktorom ju takmer viacerí nespoznali. Samozrejme jej to opäť veľmi pristane ako aj tento elegantno-sexi look. 

zdroj: dailymail. co. uk

Share: