Milan Fashion Week – Moda Donna, 20. – 26. február 2018, jeseň/zima 2018/19, celebrity na prehliadke Prada 

Video celebrít na prehliadke značky Prada si môžete pozrieť na facebook stránke blogu s názvom Mya Mirell Fashionista tu: https://www.facebook.com/mirellfashionista/videos/1659003984207214/

Módna prehliadka značky Prada pritiahla opäť množstvo celebrít z celého sveta. Prišli herci zahraniční aj talianski, speváci, módne ikony, šéfredaktori, významní ľudia z módnej branže. Predvádzali známe modelky ako dcéra Cindy Crawford,  16 ročná Kaia Gerber, ktorá opustila prehliadku tentokrát v sprievode  iba jedného bodyguarda. Na septembrovej prehliadke Milan Fashion Weeku (09/2017) po prehliadke značky Moschino ju strážili  bodyguardi až štyria a dostala vtedy prezývku nedotknuteľná. Video si môžete pozrieť na facebook stránke blogu Mya Mirell Fashionista a na mojom youtube kanáli mya mirell tu: https://www.youtube.com/watch?v=3RidZtJKjeoBritská speváčka, skladateľka a herečka Rita Ora bola veľmi milá a ochotne prišla pozdraviť svojich fanúšikov, niektorí prišli až z Kanady. Rozdávala podpisy a neváhala si s fanúšikmi spraviť aj selfie. Video si môžete pozrieť na facebook stránke blogu Mya Mirell Fashionista. Prehliadky značky Prada sa zúčastnil aj americký herec Bill Murray známy z filmu Krotitelia duchov – Ghost Busters. Za ním v pozadí je známy filmový režisér Wes Anderson.  Video si môžete pozrieť na facebook stránke blogu Mya Mirell Fashionista v kategórii Video.

Britská speváčka Rita Ora rozdávala podpisy a neváhala si s fanúšikmi spraviť aj selfie. Video si môžete pozrieť na facebook stránke blogu Mya Mirell Fashionista. 
Na prehliadke boli prítomní aj šéfredaktori rôznych módnych magazínov.  Andreev Igor – šéfredaktor magazínu Numero Russia. Nemohol chýbať ani Simone Marchetti – taliansky fashion editor v denníku La Reppubblica, módna ikona a kritik módy, ktorý dostáva prvé miesta tzv. front row pri prehliadkových mólach. Obyčajne uteká z prehliadky na prehliadku, pretože ako to už počas Milan Fashion Weeku býva, času je málo. Video si môžete pozrieť na facebook stránke blogu Mya Mirell Fashionista. Ľadová kráľovná Anna Wintour vľavo vedľa ruského šéfredaktora magazínu Numero Russia – Andreeva Igora v červenom outfite.Atmosféra pred prehliadkou značkou Prada, fotografi v plnom nasadení si volia tie najlepšie pozície pre ten najlepší záber. Celebrity privážajú limuzíny a taxíky. Prehliadka kolekcie pre jeseň/zimu 2018/19 sa konala v budove Fondazione Prada, Milano. Modelky po prehliadke značky Prada. Hairstyle modeliek boli uhladené vlasy dozadu, tzv.  mokrý look. Počas týždňa módy v Miláne sa v uliciach mihnú rôzne zaujímavé aj podivné outfity a osoby, ktoré už v tomto čase začínajú byť považované za akceptované odlišnosti. Tu je jeden príklad z prehliadky značky Prada. Sledujte ďalšie články, ostatné fotografie a videá nájdete na facebook stránke blogu s názvom Mya Mirell Fashionista. O kolekcii pre sezónu jeseň/zima 2018/19 sa dočítate v nasledujúcich článkoch, o make-upe a trendoch v článkoch v kategórii Beauty. 

 
Share: