Po New Yorku a Londýne sa v čase od 20. do 25. septembra 2017 konal preslávený týždeň módy v Miláne.  Milan Fashion Week – Milano Moda Donna je javiskom „Made in Italy“, kde všetci veľkí návrhári tradične prezentujú svoje kolekcie v týždňoch módy vo februári a v septembri. Počas týchto týždňov sa rodia trendy pre nasledujúcu sezónu. Prehliadka Kolekcií Ženskej Módy doslova,  je najočakávanejším momentom v medzinárodnom módnom svete. 

Svetové týždne módy sú pre milovníkov módy a módnych expertov vždy nezabudnuteľným zážitkom. Pre kultových milovníkov módy je to skutočný pôžitok, ktorý si nesmú nechať ujsť. A preto som si toto podujatie rozhodne nemohla nechať ujsť opäť ani ja. Okrem módnych prehliadok, na ktoré som sa veľmi tešila, je tu šanca, že môžete stretnúť niektorú svetovú celebritu, či osobnosť z módneho sveta. Ako bývalá modelka a dá sa povedať, že stále aktívna, som s módou v neustálom kontakte. Pre mňa je teda zážitkom vždy už samotná atmosféra, ktorú som už zažila viac krát a preto som sa tentokrát vybrala do Milána ako milovníčka módy v role fashion blogera zhodnotiť a zmapovať septembrovú nádielku módy – Milan Fashion Week.

VSTUPENKA NA MILÁNSKY TÝŽDEŇ MÓDY

Ak chcete zažiť túto neopakovateľnú módnu udalosť, musíte sa trošku orientovať so svete módy. Na to, aby ste sa mohli zúčastniť prestížnych prehliadok zvučných módnych domov, potrebujete dostať pozvánku. Ak patríte k takýmto ľuďom, šanca tu je. Na prehliadky sú väčšinou pozývané  osobnosti z oblasti módy, modelingu a módneho priemyslu, svetové celebrity a známe osobnosti, potom akreditovaní blogeri alebo novinári, či  fotografi. Pre bežného človeka je preto veľmi ťažké  dostať sa na jednotlivé prehliadky v Miláne, najmä počas konania sa tých najprestížnejších módnych týždňov v septembri a februári.

CELEBRITY, OSOBNOSTI , MODELKY a ich outfity

V mesiaci september, Miláno, „mekka“ módy privítala opäť svetoznáme zvučné značky ako sú tie najznámejšie talianske: Prada, Gucci, Giorgio Armani ale aj iné. Sú to presne oni, ktorí diktujú zákony módy, tí,  na ktorých sa upínajú na prehliadkach oči kritikov, blogerov, novinárov, ktorí sa snažia tieto trendy postrehnúť. Zvučné mená, ktorých názory v tomto módnom biznise zavážia a sú očakávané s napätím sú predovšetkým Anna Wintour – šéfredaktorka Vogue USA so svojím povestným prísnym nemenným výrazom tváre, tzv. „ľadová kráľovná“, roky nezmeneným účesom a tradičnými veľkými čiernymi okuliarmi,  rôzni módni kritici ako Vanessa Friedman z New York Times, módna ikona, fashionista, influencer, ktorá dostáva vždy prvé rady na prehliadkových mólach Talianka Anna Dello Russo – na fotografiách v článku nižšie, šarmantný Simone Marchetti (s ktorým som si urobila tentokrát fotku) – fashion editor talianskych novín La Repubblica, módny kritik, expert a niektorí ďalší.  ANNA WINTOUR –  šéfredaktorka magazínu Vogue na prehliadke značky FENDI, jej roky nemenný look si rozhodne nemôžete spliesť.  Stvárnila ju vo filme Devil wears Prada – Diabol nosí Pradu ako Miranda Priestly slávna herečka Meryl Streep. Na fashion weeku som natáčala  zväčša videá a práve k Anne sa mi nepodarilo na Fendi prehliadke, 21. septembera prebojovať, profesionálna fotografia je  od mojej ruskej priateľky, fotografky MARINA ONISHCHIK

Videá si budete môcť pozrieť na facebook stránke Mya Mirell Fashionista. 

Celebrity a známe tváre prišli na módne prehliadky v predošlých kolekciách z februárového Milan Fashion Week pre jeseň/zimu 2017/18.  Na toto ročné obdobie a počasie, ktoré v Miláne v tie dni panovalo (miestami teplota dosahovala až 28 stupňov), pôsobili teda na nezainteresovaných ľudí dosť zvláštne oblečené. Pointa tkvie v tom, že na nasledujúcich fashion weekoch sa nosia trendy z predchádzajúcich týždňov módy, teda v tomto prípade z februárového. V uliciach bolo vidno  medvedíkové zimné huňaté kabáty z dielne Max Mara a iné, červené nadkolenné čižmy Fendi, zimné bundy Versace, ktoré sa pri 30 stupňoch počas dňa museli nosiť dosť obtiažne. Street style outfity z ulíc Milána čítaj v článku Top outfity z ulíc počas Milan Fashion Week.  

Švajčiarsko-talianská modelka a influencerka XENIA TCHOUMITCHEVA  – s ruskými koreňmi s teraz 1,3 miliónmi sledovateľov na instagrame, ktorú som zachytila tiež počas týždňa módy viackrát na videách (sleduj stránku Mya Mirell Fashionista na facebooku) prišla na prehliadku značky Versace v outfite z februárovej Versace kolekcie pre túto sezónu Jeseň/Zima 2017/18 –  v typickej oranžovo čiernej bunde a v čiapke s nápisom Loyal (čítaj článok Versace – jar/leto 2018, Milan Fashion Week – o Versace  kolekcii)

Modelka a influencerka XENIA TCHOUMITCHEVA z Ruska s teraz už 1,3 milióna sledovateľov na instagrame, prehliadka značky VERSACE, 22. september 2017

XENIA TCHOUMITCHEVA na prehliadke značky Trussardi v pruhovanom kostýme. 

Modelka a influencerka XENIA TCHOUMITCHEVA z Ruska na prehliadke značky TRUSSARDI s 1,3 milióna sledovateľov na instagrame, 24. september 2017Modelka a influencerka s už 1,2 miliónmi sledovateľov na instagrame na prehliadke značky TRUSSARDI , 24. september 2017 prišla v pruhovanom nohavicovom kostýme. Najväčší chaos, paniku a radostné očakávanie, taliansky temperament, bolo vždy cítiť pri príchode slávnej talianskej blogerky CHIARA FERRAGNI na módne prehliadky (fotografia dolu) samozrejme okrem svetových modeliek, či celebrít. Bolo umením získať nejakú zaujímavú fotografiu cez množstvo ľudí tlačiacich sa do jej priazne a pokrikujúcich jej meno. Ja som natáčala poväčšine videá – fotografia je urobená z videa. Takýto úspech a fanúšikov nemá ani módna ikona Anna Dello Russo, slávna talianska trendsetterka, bývala riaditeľka Vogue Italia, ktorá je známa pre svoj štýl a outfity, v ktorých sa zjaví iba raz a viac už nie, vraj. (O nej som podrobnejšie písala na blogu v predchádzajúcom Milano Fashion Week – február 2017, ktorého som sa tiež zúčastnila – článok o celebritách).

Príchod slávnej talianskej fashion blogerky CHIARA FERRAGNI na prehliadku značky VERSACE – 22. september 2017.  Chiara má jednoducho veľkú popularitu a početný zástup fanúšikov, ktorí sa tlačia do jej priazne s cieľom o najväčší úlovok – selfie fotku. Na všetkých módnych prehliadkach, kde sa sa zjavila, nebola teda núdza o radostné výkriky a žalostné prosby o selfie. Videá street style situácie aká panovala pri príchodoch jednotlivých hviezd,  si môžete pozrieť na facebook stránke Mya Mirell Fashionista v kategórii Videá ako aj ďalšie fotografie z Milan Fashion Weeku – v albume Milan Fashion Week september 2017.CHIARA FERRAGNI v obkľúčení fotografov a fanúšikov so svojími bodyguardami – prehliadka značky Versace, 22. september 2017

Rovnako tomu bolo aj na ďalších prehliadkach – panika panovala napríklad aj na prehliadke značky PRADA, obrázok dolu, či na prehliadkach značky FENDI, kde to už vyzeralo kultivovanejšie a iných.

Talianska slávna bloggerka, trendsettterka,  30 ročná Chiara Ferragni vo svojom outfite pre prehliadku značky Prada, 21. september 2017

CHIARA FERRAGNI na prehliadke značky VERSACE – 22. september 2017, viac – čítaj článok  Chiara Ferragni Taktiež známa a fotografmi vyhľadávaná je posledný čas aj  jej sestra VALENTINA FERRAGNI s 1,4 milióna followers na instagrame.  Kde sa zjaví , tam ju očakáva množstvo fanúšikov a fotografov. VALENTINA FERRAGNI – sestra slávnej talianskej bloggerky Chiara Ferragni, ktorú už taktiež sláva jej sestry spravila celebritou.  Oslovila som ju preto v krátkou videu, ktoré si môžete pozrieť na stráke Mya Mirell Fashionista a na mojom youtube kanáli mya mirell, aby pozdravila Slovensko: https://www.youtube.com/watch?v=swj7cDhvf84&feature=youtu.be Tu je jeho kratší zostrih: 

Valentina je veľmi milá aj so svojím priateľom,  ochotná zapózovať, či spraviť rozhovor, pokiaľ sa práve neponáhľa,  ako po módnej prehliadke značky Blumarine, kde doslova vyletela. Neskôr som ju stretla aj v známom milánskom nákupnom centre Rinascente,  kde som bola pred záverečnou a práve s týmto priateľom pri skúšaní a nakupovaní. Musím povedať že od februárového Milan Fashion Weeku veľmi schudla a dievčatá sa na jej instagrame dožadujú návodu na diétu. Rovnako ako jej sestra je taktiež veľmi pekná a štýlová  (trošku na bulvárnu nôtu)Ďalšou celebritou z sveta je známa kráska, modelka ELSA HOSK – Victoria´s Secret Angel, ktorú sa mi na živo a úplne z blízka podarilo zachytiť po prehliadke značky Blumarine na videu – video si môžete pozrieť na mojom youtube kanáli mya mirell a na facebook stránke Mya Mirell Fashionista.  Modelka musela rapídne schudnúť a má teraz až taký ektomorfný typ postavy , no aj v skutočnosti je veľmi krásna so zaujímavým snovým pohľadom, pekným tvarom očí, jemná, krehká bytosť – hotový éterický anjel.

Svetová top modelka, Victoria Secret Angel, ELSA HOSK – prehliadka značky BLUMARINE, 23. september 2017

Svetová top modelka, Victoria´s Secret Angel, ELSA HOSK – prehliadka značky BLUMARINE, 23. september 2017

Svetová modelka, Victoria´s Secret Angel, GEORGIA FOWLER – prehliadka značky BLUMARINE, 23. september 2017

Na prehliadke značky BLUMARINE sme mohli vidieť aj ďalšiu modelku, ktorá predvádzala na nedávnej slávnej Victoria Secret fashion show v Číne, modelku GEORGIA FOWLER. 

Na fashion weekoch nie je teda núdza o známe modelky. Jednou z mojich obľúbených je kórejská modelka SORA CHOI. (video z februárového Milan Fashion Weeku, kde na Soru panoval paparazzi hon si môžete pozrieť tu: https://www.youtube.com/watch?v=0izBCbqiHko  Z osobností módneho sveta som zachytila aj mnohé iné známe tváre, celebrity a modelky:  MARJAN JONKMAN, slávnu modelku GRACE ELISABETH, ktorú ste mohli vidieť po týždni módy v Miláne tiež s modelkami Elsa Hosk a Georgina Fowler na novembrovej prehliadke Victoria Secret Fashion show v Číne, či exotickú modelku z Kórei SORA CHOI, taktiež menom Sola, s ktorou som sa rozprávala a urobila si aj selfie. Modelka je veľmi zlatá, ultraštíhla a najmä vysoká, nemala som opätky, naopak ona áno a cítila som sa pri nej ako „piadimužík“. Je priateľská a dalo sa s ňou porozprávať aj po náročnom dni. Paradoxom je, že na druhý deň ma oslovil kórejský fotograf, ktorý chcel so mnou spraviť zopár fotiek a vysvitlo, že je kamarát tejto modelky. Ako sa zvykne hovoriť, svet je malý, dokonca aj v Miláne dochádza k nepredstaviteľným náhodám.  Kórejská modelka SORA CHOI po prehliadke značky VERSACE na fotke so mnou a v pauze. Profesionálna fotografia od môjho talianskeho kamaráta, fotografa a architekta PAOLO IASILLI. Sora inak milá a pohodová,  dokáže mať aj takýto prepaľujúci vražedný pohľad. Celebrity, fashion influenceri, známe osobnosti z oblasti módy, blogeri prichádzali na módne show v neprehliadnuteľných zaujímavých outfitoch. Celé streetstyle divadlo vo videách a fotografiách si budete môcť pozrieť na stránke Mya Mirell Fashionista na facebooku a tu v nadväzujúcom článku – Top outfity z ulíc Milána počas Milan Fashion Week. Na väčšine módnych prehliadok tradične nikdy nechýba ani známa fashion a streetstyle fotografka TAMU Mc PHERSON, ktorú som viackrát zachytila – fotografia po prehliadke značky Trussardi. Tamu sa narodila na Jamaica, neskôr sa presťahovala do New Yorku a stala sa streetstyle fotografkou a blogerkou, na Milan Fashion Weeku ju taktiež bolo vidno v akcii pri práci.
TAMU McPHERSON na prehliadke značky Versace, foto dolu, 22. september 2017TAMU McPHERSON a ANNA DELLO RUSSO v rozhovore – streetstyle fotografia pred prehliadkou značky PRADA, 21. september 2017. 

Známa fotografka TAMU McPHERSON (vľavo) a módna ikona, trendsetterka, celebrita ANNA DELLO RUSSO (vpravo) v rozhovore v outfitoch pred prehliadkou značky PRADA.

Ako vidno aj Tamu došla trendovo v károvanom šedom saku,  o ktorom som písala v predošlom článku, Anna Dello Russo v outfite Prada. 

Talianska módna ikona, trendesetterka, infleucerka ANNA DELLO RUSSO v outfite Prada na prehliadke značky PRADA. Video si môžete pozrieť na stránke Mya Mirell Fashionista na facebooku.
 Ostatné fotografie a videá pridám na facebook stránku Mya Mirell Fashionista a na svojom instagram profile mya_mirell  

ANNA DELLO RUSSO došla na prehliadku značky Versace v takomto krátkom striebornom  outfite. O celebritách a konkrétne Anne som písala v predošlom článku z februárového Milan Fashion Week, čítaj tu: http://myamirell.eu/?p=1867Profesionálne foto ANNA DELLO RUSSO od fotografa, architekta PAOLO IASILLI – taliansky streestyle fotografANNA DELLO RUSSO vždy zažiari v zaujímavých oufitoch daných značiek, na ktoré prehliadky príde. Trblietavý zelený outfit na prehliadke značky Salvatore Ferragamo, 23. september 2017. Video, ktoré som natočila si môžete pozrieť na facebook stránke Mya Mirell Fashionista a na youtube kanáli mya mirell. Ako vždy,  módne prehliadky  si nenechá ujsť ani známy SIMONE MARCHETTI, fashion editor v talianskom denníku La Repubblica, vplyvný človek vo svete módy, talianska módna ikona a streetstyle ikona s osobitým  štýlom. Simone patrí k špičke a autoritám fashion editorov, na jeho názore záleží, jeho oči a oči ostatných svetových módnych kritikov (v úvode spomínaných) sa vždy pozorne upierajú na vychádzajúce kolekcie a trendy jednotlivých návhrárov. Objavuje sa aj na popredných módnych blogoch, magazínoch, vždy púta záujem fotografov a na módnych portáloch sú publikované jeho štýlové outfity. Je známy pre svoj vycibrený jemnocitný vkus. 

SIMONE MARCHETTI a ja (fashion editor, redaktor, módny kritik a ikona módy) pred prehliadkou značky ANTONIO MARRAS, 23. september 2017, foto: fotograf z USA Burke AtkersonNa fotografii som so SIMONE MARCHETTI (fashion editor, redaktor, módny kritik a ikona módy) pred prehliadkou značky Antonio Marras, 23. september 2017, fotograf z USA  Burke Atkerson.

CARINE ROITFELD – bývalá šéfredaktorka magazínu VOGUE PARIS na prehliadke značky Prada, 21. september 2017. Carine sa objavila aj na ostatných módnych prehliadkach v rovnako zaujímavých outfitoch, ako napríklad aj na prehliadke značky Versace. Videá streetstyle situácie si môžete pozrieť na facebook stránke Mya Mirell FashionistaPo prehliadke značky VERSACE sa mi podarilo zachytiť na videu 32 ročnú holandskú svetovú modelku, DOUTZEN KROES známeho ďalšieho blonďavého  Victoria Secret anjela v šatách, ktoré predvádzala na prehliadke a ktoré jej náramne pristali. Krásne jej zužovali už tak úzky driek. Modelka je aj v skutočnosti na živo veľmi štíhla, vysoká, elegantná ladná dáma, skutočný anjel. Video si môžete pozrieť tu aj v článku Stretni sa s modelkami Victoria´s Secret Angel, na facebook stránke Mya Mirell Fasionista a na youtube kanáli mya mirell.

Profesionálna fotografia top modelky Victoria´s Secret Angel – DOUTZEN KROES po prehliadke značky VERSACE – fotografia od talianskeho fotografa, architekta PAOLO IASILLINa prehliadke značky Versace, 22. septembra zažiarili top modelky z 90. rokov (čítaj v článku Versace módna prehliadka – jar/leto 2018). Takto profesionálne zachytil na ulici HELENE CHRISTENSEN taliansky fotograf a architekt PAOLO IASILLI.  Top modelka CLAUDIA SCHIFFER spôsobila všade,  kde sa zjavila počas svojho bohatého programu v čase Milan Fashion Week obrovský rozruch. Fotografia z ulíc Milána, zablokovaná ulica Via Montenapoleone. Claudia uvádzala na trh počas tohto týždňa módy po prehliadke značky Versace aj svoju novú knihu.Keď chcete zachytiť celebrity a známe osobnosti, musíte sa dostať na módnu prehliadku skôr a taktiež skôr odísť a potom čakať dlhšie, kým všetky postupne povychádzajú. Obyčajne dostávajú prvé rady tzv. „front row“ pri prehliadkových mólach. Niektoré celebrity odchádzajú skôr medzi prvými, niektoré prichádzajú aj hodinu vopred, iné sa zdržia v backstage a odchádzajú neskoro. Prítomní fotografi bažiaci po kvalitných fotografiách to preto nemajú vždy ľahké, behať z jednej show na druhú a všetko stíhať, keďže módne prehliadky na seba nadväzujú. Tento istý hektický maratón som si zažila aj ja s tým, že som mala aj pozvánky na módne show, bola som teda patrične oblečená (na každý deň v dvoch rozdielnych outfitoch), obyčajne s vysokými opätkami a zároveň pripravená ako paparazzi zachytiť zaujímavé osobnosti pre výsledný fashion report, no bežať ako niektorí fotografi za objektom,  sa mi už naozaj nechcelo. Street style fotografi z radov mužov to mali ľahšie ako ich kolegyne fotografky, aspoň nemali opätky a nestáli dlhé hodiny v štýlových outfitoch. Milan Fashion Week si tradične nenechá ujsť ani slávna celebrita, Olivia Palermo, americká módna ikona, trendsetterka, ktorá nechýbala na viacerých módnych prehliadkach – tu som ju zachytila po prehliadke značky Salvatore Ferragamo, fotografia je z videa, video si budete môcť pozrieť na stránke Mya Mirell Fashionista. Americká modelka GRACE ELISABETH po prehliadke značky Versace dolu, ktorú sa mi podarilo zachytiť viackrát na fotografiách aj v krátkom videu ( keďže predvádzala pre viaceré módne značky , rovnako ako aj vo februári) –  aj po prehliadke značky Salvatore Ferragamo večer, kedy už bola značne unavená, položila som jej zopár otázok a aj napriek tomu mi odpovedala i keď trošku neochotne. No prehliadkový maratón, ktoré tieto modelky zažívajú od rána do večera s následným fotením a naháňaním sa častokrát bez jedla, ako som počula rozhovor modeliek po prehliadke značky Sportmax, nie je až taká jednoduchá práca ako sa zdá byť. Podobné informácie z prvej ruky mi dáva aj moja známa,  ktorá pracuje práve pre módny dom Versace, s ktorou som bola na večierku s návrhárom, dizajnérom topánok Cesare Paciotti v talianskej Matere, kde sme strávili príjemný večer plný hudby, spievania a tanca. O tom neskôr na blogu myamirell.euGRACE ELISABETH – fotka hore, po prehliadke značky Versace, 22. september 2017,  na fotke a videu dolu – prehliadka značky Salvatore Ferragamo, 23. september 2017. Je to ďalšia z mojich obľúbených modeliek, navyše žiadaných modeliek, teraz predvádzala v novembri na slávnej Victoria Secret show v Číne. Oslovila som ju aj na videu, ale tu už bola značne unavená (bolo okolo 10 hodín večer) po prehliadke značky SALVATORE FERRAGAMO po celodennej práci, čo mi povedala, ale malý úsmev a zamávanie tam je. Fotografia je z videa, video si môžete pozrieť aj na stránke Mya Mirell Fashionista. 

modelka GRACE ELISABETH – profesionálna fotografia od ruskej fotografky MARINA ONISHCHIK

Francois-Henri Pinault a SALMA HAYEK – Gucii módna prehliadka, Milan Fashion Week, 20. september 2017 , zdroj: Getty images

Milan Fashion Week je obľúbeným módnym podujatím, na ktorom sa každoročne zúčasťňujú svetové hviezdy väčšieho či menšieho formátu, zvučné mená talianske, či zahraničné. Módnu prehliadku značky Gucci navštívili hviezdy ako tradične SALMA HAYEK v Gucci outfite, či herečka DAKOTA JOHNSON a mnohé iné talianske či svetové celebrity. Streetstyle footografie z ulíc pred prehliadkou značky Gucci budú publikované na facebok stránke Mya Mirell Fashionista.  

herečka DAKOTA JOHNSON na prehliadke značky Gucci – zdroj: pinterest

Herečka DAKOTA JOHNSON a módny návrhár ALESSANDRO MICHELE – Gucci na finálnom večeri Green Carpet Fashion Awards, 24. september 2017 

herečka DAKOTA JOHNSON a módny návrhár ALESSANDRO MICHELE na finálnom večeri Green Carpet Fashion Award, zdroj: fashionista.com

Herec JARED LETO typický predstaviteľ Gucci „šik podivína“, ktorým sa stal po februárovej prehliadke  Gucci na Milan Fashion Week. Jeho aktuálny otfit z Gucciho terajšej septembrovej kolekcie jar/leto 2018.  Fotografia z podujatia MTV EMAs, zdroj: Vogue Espana

Na prehliadku značky GIORGIO ARMANI sa prišla pozrieť aj herečka CATE BLANCHET. Fotografia s módnym návrhárom Giorgio Armani. Pred prehliadkou samozrejme panovala opäť panika a striehnutie na celebrity v širokom okolí. Fotografiu nižsie sa poradilo urobiť môjmu talianskemu kamarátovi, fotografovi a architektovi PAOLO IASILLI, ja som sa cez ten dav ku Cate nedostala. 

Herečka CATE BLANCHET a módny návrhár Gorgio Armani, zdroj: dailymal.co.uk

CATE BLANCHET –  fotografia od talianskeho streetstyle fotografa a architekta PAOLO IASILLI, Giorgio Armani prehliadka, 22. september 2017

Herečka CATE BLANCHET v nohavicovom outfite na prehliadke značky Gorgio Armani, zdroj: dailymal.co.uk

Milan Fashion Week je vždy udalosťou, ktorá priláka mnohé talianske celebrity. Talianska herečka MARIA GRAZIA CUCINOTTA po prehliadke značky Ermanno Scervino. Pani herečka je stále krásna pôvabná dáma, ale teda výšku 177 cm nemá, stála som veďľa nej.  Video si budete môcť pozrieť na stránke facebook – Mya Mirell Fashionista.

MARIANO DI VAIO – taliansky sexi model, herec, fashion designer narodený v máji 1989 má na svojom instagramovom konte už 6,2 milióna sledovateľov. Niet sa čo diviť, ženy, dámy z neho vedia byť častokrát ako sa hovorí „mimo“. Po prehliadke značky Ermanno Scervino v štýlovom károvanom kostýme sa nedal rozhádzať objektívmi mieriacimi do tváre hrdo si vykračoval aj so svojou priateľkou po ulici. Video si môžete pozrieť na facebook stránke Mya Mirell Fashionista.Na Milan Fashion Weeku a prehliadkach sa objavovali predovšetkým ľudia z módneho biznisu.  ANDREEV IGOR – šéfredaktor magazínu Numero Russia na prehliadke značky Versace, fotografia od ruskej fotografky MARINA ONISHCHIKELLEN Von UNWERTH – známa fotografka a režišérka, špecializuje sa na erotickú ženskosť vo fotografii, provokatívnu fotografiu, pracovala tiež ako fashion modelka pred desiatimi rokmi, kedy sa stala fotografkou, a fotí najmä módu, editoriály a reklamnú fotografiu, fotografia: od ruskej fotografky MARINA ONISHCHIK
Takto som ELLEN Von UNWERTH na fotke nižšie zachytila ja na prehliadke značky Versace. Videá si môžete pozrieť na stránke Mya Mirell Fashionista na facebooku.EVELINA KHROMCHENKO – exšéfredaktorka L’Officiel Russia , televízna moderátorka, módna expertka – fotografia je od ruskej fotografky MARINA ONISHCHIKex šéfredaktorka magazínu VOGUE Brazile  – fotografia je od ruskej fotografky MARINA ONISHCHIKAj takéto módne vychytávky ste mohli vidieť v uliciach Milána počas týždňa módy – ruský slávny televízny stylista a módny expert  v ružovom kostýme, ktorého som zachytila na prehliadke značky VERSACE, 22. september 2017.  Tu je jeho stránka: alexandrrogov.comNa tomto septembrovom Milan Fashion Weeku sa to len tak hemžilo čínskymi a kórejskými celebritami, pri ktorých vystupovaní z limuzín fanúšici nadšene „štebotali“. Pred prehliadkou značky Fendi, povestné Fendi červené nadkolenné čižmy, ktoré zvolila ako outfitovú časť väčšina celebrít.  IRENE KIM – kórejsko-americká hviezda, modelka, televízna osobnosť v outfite Fendi pre jeseň/zima 2017/2018. Túto čínsku celebritu v zelených šatách som zachytila aj na prehliadkach značky Fendi – fotografia z videa a na prehliadkach značky Prada či Blumarine.
čínska celebrita pred prehliadkou značky PRADACATHERINE POULAIN – medzinárodná modelka, influencerka, blogerka po prehliadke značky Trussardi – o nej som písala článok na blogu myamirell.eu – čítaj článok o celebritách z MFW február 2017 tu: http://myamirell.eu/?p=1867
CATHERINE POULAIN – modelka, influencerka, blogerka, trendsetterka, v backstage po prehliadke značky Calcaterra. Video si môžete pozrieť na facebook stránke Mya Mirell Fashionista.Na každom fashion weeku nesmie chýbať ani LEONA JIMÉNEZ MONGE, 34 ročná modelka, blogerka, trendsetterka, majiteľka beauty salónu, pôvodom z Costa Rica, ktorá je vyhľadávaná fotografmi pre svoje outfity. Zachytila som ju na niekoľkých módnych show ako napríklad tu prehliadka značky Sportmax, 22. september 2017.
DOINA CIOBANU – pôvodom z Moldavska, pôsobiaca  a prebývajúca v Londýne, fashion blogerka, influencerka, modelka. Doina na prehliadke značky Sportmax v modely z februárovej prehliadky Emilio Pucci – kolekcia jeseň/zima 201/18, viac –  čítaj v článku celebrity na Milan Fashion Week – február 2017 CAROLINE ISSA – po prehliadke značky Gucci, 20. september 2017 – módna riaditeľka magazínu Tank v outfite Gucci

Share: