Celebrity na prehliadke Fendi, Moncler – Milan Fashion Week, september 18. – 24., 2018, jar/leto 2019

MONCLER 

Počas Milan Fashion Weeku, september 2018 som hneď v prvý deň mala možnosť stretnúť známe a zaujímavé osobnosti.  Azda väčšina pozná krásnu kučeravú modelku, hovoria, že sa vraj podobáme, no nedbám,  mladú krásnu Talianku CHIARA SCELSI. Jej plagáty zdobia celé Miláno a nielen to,  nie je možné si ich nevšimnúť. Jej rozkošný vzhľad natoľko zaujal návrhárov DOLCE AND GABBANA , že sa stala jednou z ich dvorných modeliek. Nevadí ani fakt, že je napodiv maličká. Podľa mňa má tak 160 cm, ale zvykne sa tvrdiť viac.  Je vzhľadom rozkošná, zaujímavým objektom street fotografov, milé dievča bez manierov a dá sa s ňou porozprávať aj anglicky a v jej rodnej taliančine. Na hlavnej stanici Stazione Centrale v Miláne dajte na prízemí hlavu hore a uvidíte jej krásny plagát. Ostatne je jej plno všade v magazínoch, na bilboardoch a v rôznych mestách. 

Ja som sa s ňou rozprávala na prehliadke značky Moncler a tu je výsledná foto. Tu je napíklad na titulke Vogue.

 

Vogue Mexico, február 2018, Chiara Scelsi

AYAXXAMIAYA a AMIXXAMIAYA

Na prehliadke značky Moncler v prvý prehliadkový deň módneho týždňa v Miláne samozrejme nechýbali ani dvojičky, modelky, DJ-ky z Tokia so zložitým menom Ayaxxamiaya a Amixxamiaya, ktoré hviezda vždy aj v Paríži na týždni módy. Obľúbený návrhár Jerremy Scott z MOSCHINO si ich vybral aj na prezentačnú kampaň.

FENDI

Na videu na facebook stránke blogu s názvom Mya Mirell Fashionista  si môžete pozrieť slávnu influencerku, blogerku CHIARA FERRAGNI s manželom FEDEZOM  ako prichádzajú na prehliadku značky Fendi v outfite Fendi. 

Dvojičky z Tokia nechýbali ani na prehliadke značky Fendi.

Známy americký milionár James F.Goldstein,  milovník krásnych žien, módy a architektúry rovnako nechýbal ani na tomto týždni módy. Navštevuje aj  Paríž či New York fashion week. Urobila som si s ním po prehliadke značky Fendi fotku. James sa však takmer nikdy neusmieva, ktovie prečo?

Je známy milovník módy a tak navštívil počas Milan Fashion Weeku aj ostatné módne prehliadky  ako aj prehliadku značky Missoni, ktorá oslavovala 65. výročie tvorby. 

Mya Mirell

myamirell.com
Facebook:    Mya Mirell Fashionista
Instagram:  myamirell, 
                      mya_mirell
youtube:      mya mirell 

 

 

 

 

Share: