Dolce and Gabbana, Milan Fashion Week – Móda Ženy, 18. – 24. september 2018, kolekcia jar/leto 2019, 23. september 2018

DOLCE AND GABBANA

Prehliadka značky Dolce and Gabbana sa tradične konala v priestoroch budovy Metropol a začala sa ako scéna z filmu. Na úvod prešla procesia žien v čiernom so svietnikmi v rukách za zvuku bimbajúceho zvonu. Modelky čakali zatiaľ nastúpené na schodoch. Prehliadku slávnostne otvorila talianska ikona Monika Bellucci v čiernych šatách s bielymi bodkami, za ňou prešla modelka Eva Herzigová v čiernych šatách s masívnou nadýchanou volánovou sukňovou časťou a Karla Bruni v brokátovom zlato-striebornom kostýme. Video z prehliadky si môžete pozrieť na youtube kanáli v hd kvalite tu:

https://www.youtube.com/watch?v=T-xUKG_rUGA

Fotografie modeliek z prehliadky a video fotenia modeliek naživo v uliciach, ktoré som natočila, si môžete pozrieť na facebook stránke blogu s názvom Mya Mirell Fashionsita – staňte sa fanúšikmi, tiež na instagrame : mya_mirell. 

Stále dobre vyzerajúca talianska diva, hviezda filmu MONICA BELLUCCI otvárala slávnostne módnu show a uviedla kolekciu značky Dolce and Gabbana pre sezónu jar/leto 2019. 

Talianska modelka Carla Bruni-Sarkozy, rodená Carla Gilberta Bruni Tedeschi predvádzala opäť pre značku Dolce and Gabbana spolu s ostatnými modelkami 90. rokov. Zlato-strieborný brokátový dámsky kostým jej stále štíhlej postave veľmi svedčal. Carla žije v súčasnosti vo Francúzsku.  

Okrem známych tvári, Monicca Bellucci a Eva Herzigová sa predviedli top modelky 90. rokov Carla Bruni, Helena Christensen.

Predvádzala aj Marpessa. Ultra štíhlej postave tento kvetinový model tubových šiat s dlhými rukávmi sedel ako uliaty. 

nasledovala rodina Rossellini, Isabella, ktorú sprevádzali deti Roberto a Elettra a posledný narodený ktoréo držala v náručí. Ako už predviedla značka pred rokmi, drží sa hesla Dolce a Gabbana oblieka všetkých. 

Mladé modelky najmä instagramovo slávne, na ktoré čakal vonku rozvášnený dav fanúšikov a fotografov, maďarská modelka Barbara Pavlin, ktorá je v súčasnosti o dosť pribratejšia,  modelka Victoria´s Secret models  Sara Sampaio a instagramová hviedza Emily Ratajkowski predviedli ďalšie modely. BARBARA PAVLIN sa po prehliadke ledva dostala do pristavenej limuzíny. Video s modelkou naživo si môžete pozrieť na facebook stránke blogu s názvom Mya Mirell Fashionsita. 

Modelka SARA SAMPAIO z Victoria´s Secret Models predviedla kvetinový romantický tubový model šiat, kolekciu jar/leto 2019 Dolce and Gabbana. Sara sa blysla aj na prehliadke značky Giorgio Armani, moje fotografie a videá nájdeš na facebook stránke blogu s názvom Mya Mirell Fashionista a instagrame: mya_mirell – staň sa fanúšikom. 

Svetovo známa davmi predovšetkým mužského pokolenia obdivovaná modelka, kráska s prednosťami EMILY RATAJKOWSKI v ženskom modeli blankytných šiat. 

Predvádzali aj plus size modelky, pretože značka tvorí aj pre ženy kyprejších tvarov, ktorým to tiež náramne pristalo. Jednou z obľúbených modeliek značky je známa plus size modelka ASHLEY GRAHAM. 

MATURE MODELS – modelky vo veku 

Na móle sa blysli aj mature modelky, tzv. modelky, dámy vo veku, ktoré predviedli kolekciu pre jar/leto 2019 s gráciou a obrovským štýlom. Dolce and Gabbana už predčasom potvrdila, že je značkou pre ľudí rôznych vekových kategórií. 

Opäť predviedla typický Dolce and Gabbana okázalý hýrivý štýl plný farieb, luxusných materiálových kombinácií, čipiek, výšiviek a bohatých doplnkov. Kombinovanie zlata striebra súčasne v materiáloch a doplnkoch nie je ničím výnimočným. 

Značka predviedla opäť typické nohavicové kostýmy so štruktúrovanou potlačou, kvetinovou potlačou, ktorá sa objavila aj na iných modeloch a tiež ako 3D

Prekrásnymi nohavicovými ženskými kostýmami s okázalým vzhľadom sa to v novej kolekcii značky Dolce and Gabbana pre sezónu jar/leto 2019 na móle hemžilo.

Okrem čierneho a bieleho modelu ma zaujal tento tyrkysovo-zlatý model s dvojradovým zapínaním a trištvrťovou dĺžkou nohavíc doplnený sieťkovanými ponožkami, look ktorý je môjmu srdcu roky blízky a na ktorý sa neviem vynadívať. Na svoje si však prídu aj dámy, ktoré možno majú radšej jednoduchosť a nepreferujú okázalosť. Ponuka predstavených modelov pre sezónu jar/leto 2019 bola bohatá. 

Prekrásna a milá talianska modelka GIULIA  MAENZA  predviedla model dámskeho pyžamového kostýmu voľného strihu, ktorý je stále trendy. Značka vie obliecť aj našich najmenších, ktorí sa opäť  predviedli na móle. Video a fotky modeliek naživo v uliciach, ktoré som natočila po prehliadke si môžete pozrieť na facebook stránke blogu s názvom Mya Mirell Fashionsita – staňte sa fanúšikmi, tiež na instagrame : mya_mirell. 

Do pozornosti sa ako nový trend pre sezónu jar/leto 2019 dostali opäť bodky. Hneď v úvode predviedla bodkované šaty talianska herečka a diva MONICA BELLUCCI a bodky sa objavili aj neskôr v kolekcii v podobe kymonového kostýmu alebo nohavicového kostýmu s vestičkou. 

Farby, čipky, výšivky, potlače, hýrenie, bohatosť zdobenia prebiehajúce až do 3D oči ťahajúce farebne premrštené zdobenie, takzvaný štýl všetkého veľa a najlepšie čo najviac, to je pre značku Dolce and Gabbana typické. Je to jedným zo znakov, podľa ktorého túto značku zaručene rozpoznáte. Tiež sa tam radia vrstvené volány a kombinácia 

Volány a princesovské strihy, honosný royal štýl, masívne zlaté doplnky, korunky,  čelenky, náhrdelníky, ťažké výrazné šperky inšpirované kostolmi sú ďalším znakom roky prezentujúcim značku Dolce and Gabbana. V tomto modeli je zjemnenie dosiahnuté nežnou bielou namiesto hýrivých farieb s vytvorením dievčenského looku, ktorý je doplnený o športové tenisky. 

Dámy ! Ak máte radi farby, pripravte sa na hýrivé leto, ktoré si môžete skrášliť aj so značkou Dolce and Gabbana a jej najnovšou kolekciu pre leto 2019.

Ja mám rada vysoký pás,  zvýraznenie, faldy, taký ten návrat k rokom 80., ktorý je aj túto sezónu jeseň/zima 2018-19 opäť trendy a tak ma zaujal okrem mnohých aj tento nádherný model.

Kráse ženskej elegancie a zmyselnosti  dáva vyniknúť jednoduchosť týchto šiat.

Modelka KAREN ELSON sa prešla po móde v nadýchaných šatách, ktoré som neskôr mala možnosť po prehliadke nafotiť aj v uliciach na fotkách a videách. Spolu s modelkami, ktorých fotenie prebiehalo po prehliadke v uliciach si videá a fotky môžete pozrieť na facebook stránke blogu s názvom Mya Mirell Fashionista. 

Lady Kitten Spencer a Karen Elson, ktorá uzatvárala show ako moderná madame Butterly.

 

Share: