Zoznámte sa s ELLE 2023 Women in Hollywood – červený koberec s Jennifer Lopez, Eva Longoria, Jodie Foster, Lily Gladstone, Greta Lee a ďalšími, časť I. 

Popredné ženy Hollywoodu sa objavili 5. decembra 2023 v utorok večer v Los Angeles, aby sa pripojili k Elle  párty. Dámy z Hollywoodu vytiahli svoju najlepšiu módu na počesť hviezdneho udeľovania cien ELLE Women in Hollywood Awards

Oslava Ženy v Hollywoode prichádza po vydaní časopisu z decembra/januára 2023, ktoré oceňuje tohtoročné príspevky žien do filmu, televízie, hudby a širšieho zábavného priemyslu. Magazín Elle každoročne oslavuje deväť žien, ktoré preberajú Hollywood a robia rozdiel v tomto odvetví, na svojej výročnej oslave Women in Hollywood. 

Medzi  celebrity, ktoré kráčali po červenom koberci patrili tento rok herečky  Eva Longoria, Bella Ramsey, Jodie Foster, Jameela Jamil, Kerry Washington, Sheryl Lee Ralph, Alexandra Shipp a mnoho ďalších.

OCENENÉ ŽENY HOLLYWOODU – ELLE´S WOMEN IN HOLLYWOOD

Medzi tohtoročnými nominovanými na podujatí Elle Women in Hollywood boli hollywoodske veľmoci a vychádzajúce hviezdy ako spomínaná Jennifer Lopez, Fantasia Barrino, Lily Gladstone, Greta Lee, Eva Longoria, Taraji P. Henson, Jodie Foster, America Ferrera a Danielle Brooks.  Lopez, Barrino Taylor a sedem ďalších ocenených tu menia tvár filmového priemyslu doslova tým, že sa stávajú hviezdami, ktoré zúfalo chceli vidieť na obrazovke. 

Žiarivá Jennifer Lopez, známa ako JLo získala na podujatí Elle Women in Hollywood   prestížne ocenenie Icon Award od Universal Pictures, čo je už  pôsobivé piate víťazstvo pre 54-ročnú hviezdu. Aj keď bola úprimná o svojich nesplnených snoch získať Oscary alebo Zlaté glóbusy, JLo vyjadrila skutočné prekvapenie nad tým, že sa stala ikonou, titulom, ktorý si v mladosti nikdy nepredstavovala.

Lopez uznala prázdnotu tradičných ocenení a vtipne vyhlásila: „Nemám Oscara. A nemám ani Zlatý glóbus…Ale toto je moja piata cena za ikonu.“ 

Ženy sú príbeh, hovorí Jennifer Lopez na výročnej oslave žien v Hollywoode ELLE. „Musíme byť schopní stáť vo svojej vlastnej sile a povedať: ‚Nie sme len na periférii.“

J. Lo sa 5. decembra 2023  objavila na oslave ELLE Women in Hollywood Celebration 2023 v jednom zo svojich najlepších lookov tohto roka: v  skrátenom metalickom tope  od newyorskej značky Grace Ling, aby si prevzala cenu Icon Award.

LOS ANGELES, CALIFORNIA – DECEMBER 05: (L-R) Kerry Washington, Jennifer Lopez and Elle Editor-in-Chief Nina García attend ELLE’s 2023 Women in Hollywood Celebration Presented by Ralph Lauren, Harry Winston and Viarae at Nya Studios on December 05, 2023 in Los Angeles, California. (Photo by Stefanie Keenan/Getty Images for ELLE )

FANTASIA BARRINO TAYLOR

Ako hovorí popová, R&B a soulová speváčka, ktorá sa preslávila ako víťazka show American Idol 2004 , Fantasia Barrino Taylor, musíme si povedať: „Ja som to ocenenie. Ja som trofej.“

Fantasia Barrino Taylor

Oprah Winfrey (vpravo) predáva cenu Fantasii Bariino Taylor. 

Danielle Brooks, Taraji P. Henson ,  Oprah Winfrey, Fantasia Barrino Taylor

DANIELLE BROOKS

Preto som sa zapísala ako herečka – byť odrazom sveta, v ktorom skutočne žijem, reprezentovať osobu, ktorá necíti, že má hlas a ktorá nie je viditeľná,“ hovorí Danielle Brooks. „Dokonca aj reprezentovať seba.“  Danielle Brooks, ktorá hrá Sofiu, rolu, ktorú Oprah Winfrey hrala vo filme z roku 1985The Color Purple“ vyjadrila vďaku nielen za to, že sa Winfrey stala priekopníčkou, ale aj za černošky, ktoré pred ňou v Hollywoode prišli.

Dnes stojím v medzere za ženami, ktoré boli uzavreté, ktoré sa museli dožadovať, aby ich bolo vidieť a počuť, a niekedy, keď prehrali ten boj, stále vstávali znova a znova a znova, pretože vedeli, že táto vec bola väčšia ako oni,“ povedala  Brooks. „Hovorím za ženy, ktoré boli považované za príliš tmavé alebo príliš tučné, ich vlasy neboli dostatočne rovné. Ženy, ktoré boli vystavené iba tomu, že sa hrali na slúžky a mamy a boli drzou veľkou ženou, pričom dostávali centy .“

Hviezda „Orange is the New Black“ a hviezda „Peacemaker“ – Danielle Brooks sa zaviazala „naďalej požadovať, aby sme boli zachytené  na obrazovke, pretože je nás oveľa viac… 

EVA LONGORIA

Ceremoniál oceňuje ženy, ktoré významne ovplyvnili rôzne oblasti zábavného priemyslu.  Ocenená herečka  Eva Longoria hovorila  o tom, prečo si dala za svoje osobné poslanie rozprávať zložité latinské príbehy na obrazovke: „Hollywood sa musí rozhodnúť, ako vyzerajú hrdinovia  a oni nikdy nevyzerajte ako my. „

Návštevníci , hostia podujatia sa pri výbere svojich outfitov  väčšinou opierali o jemný glam look a predviedli uvoľnené a opulentné róby .

Eva Longoria mala na sebe trblietavé maxi šaty od sponzora podujatia Ralpha Laurena , zatiaľ čo britská filmová a televízna herečka Phoebe Dynevor  si zvolila  svetložlté šaty Louis Vuitton s volánikovým dvojlemom. 

LOS ANGELES, CALIFORNIA – DECEMBER 05: Phoebe Dynevor attends ELLE’s Women In Hollywood Celebration at Nya Studios on December 05, 2023 in Los Angeles, California. (Photo by Kayla Oaddams/FilmMagic)

Deväť ocenených, ktoré  zdobia decembrové/januárové vydanie Elle’s 2023 Women in Hollywood, uvažovalo o svojej kariére v decembrový utorok večer v štúdiách Nya na 30. ročníku podujatia organizovaného časopisom, ku ktorým sa pridali Oprah Winfrey, Ben Affleck, Natasha Lyonne, Stephanie Hsu a ďalšie významné osobnosti a pozvaní hostia. 

LILY GLADSTONE

Ocenená americká herečka Lily Gladstone, ktorá by sa mohla stať prvou domorodou osobou nominovanou na Oscara za najlepší ženský herecký výkon za hviezdny obrat vo filme Martina Scorseseho – „Killers of the Flower Moon“ na podujatí predniesla:  „To, že sa vidíte reprezentovaná, vám dáva pocit svojho miesta vo svete. “   Lily Gladstone hovorí, že zastúpenie domorodých Američanov v Hollywoode je „dedičstvom prežitia“. 

Prišli sme zo všetkých kútov tohto kontinentu a Kanady, aby sme tu dnes večer boli,“ povedala Gladstone o účastníkoch, ktorí podľa nej zastupujú 13 rôznych kmeňových národov. „A stále sme tu, stále ideme a naše príbehy pokračujú, pokiaľ sme tu, aby sme ich hovorili.

Lily Gladstone

Ocenené divy –  Lily Gladstone (vľavo), Jodie Foster, Greta Lee, America Ferrera, Jennifer Lopez, Danielle Brooks, Eva Longoria, Taraji P. Henson a Fantasia Barrino pózujú na spoločnej fotografii.

AMERICA FERRERA

V mojej kariére a v kariére žien a v kariére ľudí inej farby si naďalej želám, aby sme nemuseli existovať v týchto škatuliach alebo v týchto uličkách,“ hovorí America Ferrera, americká herečka honduraského pôvodu, ktorá bude čoskoro režírovať svoj prvý celovečerný film. A pomocou ich platforiem pozdvihnúť ostatných, ako je Taraji P. Henson, ktorá hovorí: „Som vďačná, že ma herectvo priviedlo k väčšiemu životnému cieľu.“

America Ferrera

LOS ANGELES, CALIFORNIA – DECEMBER 05: (L-R) America Ferrera, Kerry Washington, and Eva Longoria attend ELLE’s 2023 Women in Hollywood Celebration Presented by Ralph Lauren, Harry Winston and Viarae at Nya Studios on December 05, 2023 in Los Angeles, California. (Photo by Stefanie Keenan/Getty Images for ELLE )

TARAJI P. HENSON

Nemôžem si zvyknúť na to, že hovoríš moje meno,“ povedala americká herečka Henson  počas svojho prejavu a pripísala moderátorke Oprah Winfrey  „vedúce svetlo“ a „obrovský dôvod, prečo sme schopní snívať.“

Taraji P. Henson

 OPRAH  WINFREY

Známa americká moderátorka, herečka a vydavateľka časopisu, Oprah Winfrey nechýbala na tohtoročnom podujatí , na ktoré zvolila trblietavý kostým značky Ralph Lauren.

JODIE FOSTER

Oscarová herečka Jodie Foster, po piatich desaťročiach v tomto odvetví, si užívala pocit pri sledovaní ako ostatní stúpajú: „V určitom bode je čas pre niekoho iného,“ povedala. „Môžete robiť viac vecí, ktoré milujete, menej vecí, ktoré nenávidíte  a prestať sa biť za niečo, čo nemôžete ovládať.“

Jodie Foster at 2023 ELLE Women in Hollywood held at Nya Studios West on December 5, 2023 in Los Angeles, California.

obrázky : getty images,  Kayla Oaddams/FilmMagic, Matt Winkelmeyer/getty images for Elle

Ďalšiu II. časť článku – si môžete prečítať v pokračovaní na tomto blogu. 

Sledujte Facebook stránku: Mya Mirell Fashionista   a   Instagram: mya_mirell .

 

 

Share: