Zoznámte sa s ELLE 2023 Women in Hollywood – červený koberec s Jennifer Lopez, Eva Longoria, Jodie Foster, Lily Gladstone, Greta Lee a ďalšími, časť II. 

Popredné ženy Hollywoodu sa objavili 5. decembra 2023 v utorok večer v Los Angeles, aby sa pripojili k tradičnej  Elle párty. Dámy z Hollywoodu vytiahli svoju najlepšiu módu na počesť hviezdneho udeľovania cien ELLE Women in Hollywood Awards . 

Oslava Ženy v Hollywoode prichádza po vydaní časopisu z decembra/januára 2023, ktoré oceňuje tohtoročné príspevky žien do filmu, televízie, hudby a širšieho zábavného priemyslu. Magazín Elle každoročne oslavuje 9 žien, ktoré preberajú Hollywood a vynikajú v tomto odvetví, na svojej výročnej oslave Women in Hollywood. 

Medzi  celebrity, ktoré kráčali po červenom koberci patrili tento rok herečky  Eva Longoria, Bella Ramsey, Jodie Foster, Jameela Jamil, Kerry Washington, Sheryl Lee Ralph, Alexandra Shipp a mnoho ďalších.

OCENENÉ ŽENY HOLLYWOODU – ELLE´S WOMEN IN HOLLYWOOD

Medzi tohtoročnými nominovanými na podujatí Elle Women in Hollywood boli hollywoodske divy  a vychádzajúce hviezdy ako spomínaná Jennifer Lopez, Fantasia Barrino, Lily Gladstone, Greta Lee, Eva Longoria, Taraji P. Henson, Jodie Foster, America Ferrera a Danielle Brooks.  

Lopez, Barrino Taylor a sedem ďalších ocenených tu menia tvár filmového priemyslu doslova tým, že sa stávajú hviezdami, ktoré boli žiadané na obrazovke. 

LOS ANGELES, CALIFORNIA – DECEMBER 05: (L-R) Danielle Brooks, Taraji P. Henson, Oprah Winfrey and Fantasia Barrino attend ELLE’s 2023 Women in Hollywood Celebration Presented by Ralph Lauren, Harry Winston and Viarae at Nya Studios on December 05, 2023 in Los Angeles, California. (Photo by Stefanie Keenan/Getty Images for ELLE )

JENNIFER LOPEZ

Čarovnou hviezdou večera bola opäť diva Jennifer Lopez. Speváčka sa predviedla vo vytvarovanom kovovom tope, ktorý vyzeral ako uliaty na telo z tekutého kovu. Spod krátkeho topu Jennifer ukázala časti svojho poprsia, s čím podľa bulvárnych informácií mal problém aj v minulosti práve jej manžel, herec Ben Affleck.  Zdroje tvrdili, že Ben kritizoval odvážne outfity svojej manželky Jennifer Lopez a bol čoraz unavenejší z požiadaviek divy , aby všetko bolo „dokonalé“ v snahe nájsť svoj vysnívaný domov. Pritom  boli taktiež zachytení, ako sa hádajú na červenom koberci práve keď Ben kritizoval odhaľujúce outfity JLo.

 

Jennifer  nedávno pre magazín Vogue povedala, že má veľkú kontrolu nad každým aspektom svojho života, vrátane módnych rozhodnutí.  „Konečne som v bode svojho života, keď bez prepáčenia milujem každú časť seba“.

Každá časť mňa, moje telo, môj hlas, moje rozhodnutia, dokonca aj moje chyby. To všetko ma urobilo tým, kým som  a dostalo ma tam, kde som dnes. Ben chce, aby som pochopila svoju hodnotu a poznala  svoju hodnotu. Cítim sa ešte uvoľnenejšie a pohodlnejšie, vďaka čomu sa cítim ešte krajšie, ako som sa kedy cítila s niekým iným.“

Žiarivá Jennifer Lopez, známa ako JLo získala na podujatí Elle Women in Hollywood   prestížne ocenenie Icon Award od Universal Pictures, čo je už  pôsobivé 5.  víťazstvo pre 54-ročnú hviezdu. Aj keď bola úprimná o svojich nesplnených snoch získať Oscary alebo Zlaté glóbusy, JLo vyjadrila skutočné prekvapenie nad tým, že sa stala ikonou, titulom, ktorý si v mladosti nikdy nepredstavovala.

Lopez uznala prázdnotu tradičných ocenení a vtipne vyhlásila: „Nemám Oscara. A nemám ani Zlatý glóbus…Ale toto je moja piata cena ikony .“ 

Hollywoodsky mocný pár sa obliekol tak, aby zapôsobil v Nya Studios na Elle’s Women výročnej oslave v Los Angeles . 

Jennifer   vytiahla  najrobo-elegantnejší model, ktorý zdobil jej hollywoodsky krok na červenom koberci udeľovania cien Elle´Women in Hollywood.  Speváčka a herečka oslnila v modernom looku newyorskej značky Grace Ling spárovanom s čiernou tubovou sukňou s vrúbkovaným pásom. 

Zadná časť  kovového topu bola úplne otvorená, držali  ju pokope dve tenké čierne šnúrky. 

US singer and actress Jennifer Lopez arrives for Elle’s 2023 Women in Hollywood celebration, at Nya Studios in Los Angeles, California, on December 5, 2023. (Photo by Michael Tran / AFP) (Photo by MICHAEL TRAN/AFP via Getty Images)

54-ročná kráska mala  vlasy  uhladené  dozadu do prísneho drdolu  a visiace náušnice zakrývali jej pútavý outfit.  Jej diamantové lustrové náušnice, orosený make-up a uhladený účes boli dokonalým spôsobom, ako doplniť celkový vzhľad a zažiariť na červenom koberci.  K výslednému looku už len zladila vysoké čierne podpätky a zodpovedajúcu kabelku od Tylera Ellisa

Herec  vyzeral elegantne v čiernom dvojradovom saku a v spoločenských nohaviciach, keď podporoval svoju manželku.  51-ročný herec a režisér Ben  Affleck  mal strnisko a rozhodol sa pre tradičnejší zamatový oblek. 

Vo svojej úprimnej ďakovnej reči JLo zdôraznila význam Icon Award ako reprezentácie ženstva v Hollywoode. Uvažujúc o svojej rozmanitej kariérnej ceste, od tanečnice po herečku, speváčku a podnikateľku, povedala: „Táto cena je o tom, že je reprezentatívnym symbolom, v tomto prípade o tom, aké to je byť ženou v Hollywoode.“

Je veľmi dojemné byť v miestnosti plnej mocných žien, ktoré sa navzájom presadzujú, starajú sa o seba a navzájom sa povznášajú,“ povedala v prejave k davu, v ktorom vystúpili mená ako Eva  Longoria a Lauren Sánchez. 

LOS ANGELES, CALIFORNIA – DECEMBER 05: (L-R) Kerry Washington, Jennifer Lopez and Elle Editor-in-Chief Nina García attend ELLE’s 2023 Women in Hollywood Celebration Presented by Ralph Lauren, Harry Winston and Viarae at Nya Studios on December 05, 2023 in Los Angeles, California. (Photo by Stefanie Keenan/Getty Images for ELLE )

LOS ANGELES, CALIFORNIA – DECEMBER 05: (L-R) America Ferrera, Kerry Washington, and Eva Longoria attend ELLE’s 2023 Women in Hollywood Celebration Presented by Ralph Lauren, Harry Winston and Viarae at Nya Studios on December 05, 2023 in Los Angeles, California. (Photo by Stefanie Keenan/Getty Images for ELLE )

Jennifer Lopez, známa aj ako Jennifer Lynn Affleck, alebo jednoducho J.Lo, je jednou z najvýznamnejších ikon latinskej popkultúry. JLo, priekopníčka v latinsko-popovom hnutí v americkej hudbe, debutovala v Hollywoode s filmom Gigli v roku 2003, po ktorom nasledovala séria komédií a romantických komédií. Napriek počiatočným neúspechom sa opäť dostala do popredia vďaka úlohe porotkyne v súťaži American Idol a vďaka  jej siedmemu štúdiovému  albumu  Love?.

Dnes je Jennifer Lopez naďalej vplyvnou postavou nielen v Hollywoode, ale aj ako mnohostranná osobnosť, ktorá zanechala nezmazateľnú stopu na svetovej zábavnej scéne. Zatiaľ čo sa svetová ikona popkultúry vyhrieva v žiare svojej piatej ceny Icon Award, jej nekonvenčná cesta slúži ako inšpirácia a dokazuje, že skutočný status ikony presahuje tradičné ocenenia.

Lopez tiež hovorila aj  o This Is Me…Now – o jej novom štúdiovom albume a spoločnom filme, na druhom z nich sa podieľal jej manžel, Ben Affleck. „Tento projekt bolo niečo, čo som v skutočnosti neplánovala,“ vysvetlila speváčka a dodala, že ona a Affleck „spolu veľmi dobre spolupracujú.“ Lopez pokračovala: „Nikto nepozná môj príbeh viac ako onTakže sme si mohli sadnúť a poriadne sa do toho pustiť spôsobom, ktorý by so mnou podľa mňa nedokázal žiaden iný spisovateľ.“

Multitalentovaná Jennifer je už viac ako dve desaťročia na vrchole svojej hry po hudobnej aj filmovej stránke. Aj keď  urobila všetko, od hitu na vrchole rebríčka hitparád až po filmové trháky, stále má vysoké ambície. Pre magazín Elle sa speváčka vyjadrila:  „Chcem sa naďalej vyvíjať. A to, či raz prevezmem kormidlo a budem režírovať  svoj vlastný film, je tiež možnosť.  Hovorila  som o tom.  Dostala  som ponuku režírovať pár vecí a odmietla  som ich  len kvôli časovej tiesni a podobným veciam.“

Nemôžem vám povedať: Budem režírovať tri filmy a budem robiť toto a tamto. Ale môžem povedať, že sa budem ako umelkyňa neustále vyvíjať . Tiež ako interpretka a producentka  a vo všetkých spôsoboch tvorby projektov, do ktorých sa rozhodnem zapojiť ;  a dúfam, že to nikdy neprestane.“

obrázky : getty images,  Kayla Oaddams/FilmMagic, Matt Winkelmeyer/getty images for Elle, Stefanie Keenan

Predchádzajúcu I. časť článku  si môžete prečítať v histórii na tomto blogu v kategórii Fashion . 

Sledujte Facebook stránku: Mya Mirell Fashionista   a   Instagram: mya_mirell .

 

 

Share: