Milan Fashion Week – Milano Moda Donna, EMILIO PUCCI, february 23th 2017 

Watch the full fashion show in high definition here/pozrite si cele video z prehliadky tu : https://www.youtube.com/watch?v=c4z-vWgaJA0

Glamour, pohyb, rytmus a tempo. Okúzlenie s Pucciho treskom. To boli noty z prehliadky. To bol v skutku pravý Pucci. Aj keď sa občas  otočil ku svojim koreňom v neobvyklej ceste, ako boli prílišné vzory zo 70tych rokov, na druhej strane krikľavo limetkovo zelené, či oranžové šaty, topy s metalickými odleskami a dlhými šnúrovými vlečkami, to bol nový sezónny Pucci.

EMILIO PUCCI prehliadku charakterizovali jednoduché strihy a zaujímavé potlače.
Strapce boli dominujúce na viacerých modeloch. V kombinácii s výraznými žiarivými farbami a klobúkmi strapcami zakrývajúcimi tváre pôsobili tieto modeli veľmi expresívne a divákom miestami vyrážali dych.

Použil klasické farebné kódy vrátanie 526 čokoládovej, 254 zelené jablko, 326 pomaranč, 399 ružový bon bon, ale v ich farebnej explózii. Jednoduché strihy a vzrušujúce potlače. Viac doma bol Pucci v modeloch elektrického modrého obleku alebo dlhých tuník, ktoré nikdy neprestanú byť štýlové a trendy na akejkoľvek fashion plážovej destinácii.Niektoré modeli boli okrášlené aj ručným kufríkom, všetko v zaujímavých potlačiach, prezentujúce návrat do 70tych rokov. Boli to ručné batožiny na vintage štýl,  tzv. „Pucciho vzorované kurfíky“ kontrastujúce s klasickými Louis Vuitton kuframi. Make-up modeliek na prehliadke EMILIO PUCCI. 

Share: