Slovak Fashion LIVE – fashion event, day III. hair and make-up

19. októbra 2016 sa konal 4. ročník módneho podujatia Fashion LIVE s podtitulom Slovak Fashion Week Iniciative. Udalosť má za sebou jeden nultý a tri regulárne ročníky. Na začiatku sa na jej realizácii podieľal Slovak Fashion Council, ktorý neskôr zorganizoval svoju samostatnú verziu Fashion Weeku,  avšak bez módnych prehliadok.  Slovak Fashion LIVE sa konala v priestoroch Starej Tržnice na námestí SNP v centre Bratislavy, na ktorého 4. ročník som sa po prvýkrát v roli fashion bloggerky vybrala aj ja. Na tretí deň som si pripravila outfit, ku ktorému som zvolila netradične k mojim vlasom a osobnosti veľkú zmenu a to rovné vlasy a výrazný make-up, ktorý bol v tónoch k celkovému vybratému outfitu. Make-up aj vlasy si robím sama na mnohé príležitosti, za tie roky praxe a s umeleckou dušou môžem smelo povedať, že ovládam make-up art/umenie a príležitostne, ak ma o to poprosia a nájdem si čas, maľujem aj iné dievčatá, ženušky. 

Ostatné fotky a vidá nájdete na mojej stránke Mya Mirell tu/ another photos and videos in full quality you can see on my page Mya Mirell here:  https://www.facebook.com/mirkamirkina/

Slovak Fashion Week takes place every year in october and me as a fashion blogger could not be missing. This was my first time attending Fashion LIVE in Slovakia in the role of fashion blogger. Slovakia is famous for its textile production. There were shown the winter and summer colletions together on this fashion event. I chose three various outfits for this event and variout make-up and hairstyle. For the day III. I decided to make me straight hair, such non typical for my personality and expressive make-up matching to my oufit for this last day. So, watch the video also and what do you think? A bit change, isn´t it? 

 

Share: