Fausto Puglisi – italian fashion designer on Milan Fashion Week – Milano Moda Donna – february 22th, 2017, Milan

You can see the video from the fashion show on my facebook page Mya Mirell Fashionista here: https://www.facebook.com/mirellfashionista/

Milan Fashion Week  – Milano Moda Donna (22. – 27. february 2017)

Fausto Puglisi – taliansky módny návrhár, ktorý obliekal hviezdy ako Katy Perry, Rihanna, Madonna a JLo ako kráľovné v najlepších látkach a tkaninách, čo vie Taliansko poskytnúť. Zaodel Madonnu do zamatového pápežského odevu s kapucňou vatikánskych remeselníkov. Módna prehliadka konaná počas týždňa módy v Miláne, na ktorú som sa bola pozrieť bola zaujímavá na provokatívne kúsky, do ktorých Fausto vtlačil pečať svojho názoru a odkazu. Celé video si môžete pozrieť na stránke na facebooku s názvom Mya Mirell Fashionista.

Fausto Puglisi Milan Womenswear Fall Winter 2017 Milan February 2017, source: Vogue

He designed special oufits for the stars like Katy Perry, Rihanna, famous Madonna velvet pope clothing with cape. He ever dressed the women like the Qeens in the best fabrics made in Italy.

Najviac zbožných ctiteľov a zraky pozorovateľov zaujala fuchsiová róba s mentolovým futrom s grandióznym nádychom. Brokáty a zamaty, ktoré Fausto použil vo svojej kolekcii boli myslené ako zrkadlo k interiéru Pamphilj Gallery v Ríme. Prekrásna galéria umenia, v ktorej sa nachádzajú všetky tieto brokáty a tapisérie sú v skutku úžasné a ohromujúce. 

Fausto loves women, they should be free, not anybodys toys, should represent themselves and be strong, be the queen – that´s the message from the las Milan Fashion Week Fausto Puglisi collection on february 2017th.

Provokatívne „pápežstvo“. Nezbedný taliansky návrhár Fausto Puglisi si vzal inšpiráciu z epizód „Pápež“ s hercom Jude Law ako Pius XIII. Každá verzia jeho modelu mala čierne pančuchy a podväzky. Niektoré modely boli koncipované ako mini šaty, kde vynikali tieto pančuchy, najlepší look vytvárali modely konzervatívne žensky ladené s rázporkami, provokatívne takmer odhaľujúcimi spodné partie modeliek. 

Mottom Milánskej kolekcie, ktorú predviedol v prvý deň konania sa presláveného Milánskeho týždňa módy – Milan Fashion Week – 22. februára 2017 bolo predstavenie Ženy Fausto Puglisi. Žena Fausto Puglisi má byť kráľovnou, pápežkou alebo dokonca bosom mafie. 

Ženy sú slobodné, Fausto miluje ženy, miluje ženy, ktoré nie sú perfektné. Miluje každý typ ženy, ale najdôležitejšie je, že žena je sama sebou, cíti sa silná a nie je hračkou. To je odkaz módneho návrhára.

Fausto Puglisi RTW Fall 2017, source: wwd.com

Fausto Puglisi RTW Fall 2017, source: wwd.com

Do modelu jemnej skromnej levanduľovej farby v kombinácii s bojovými čižmami a pančuchami aj tak presakoval Faustov sex appeal. Najsexi vyznieval na modely mini fialových šiat. 

Fausto Puglisi RTW Fall 2017, source: wwd.com

Fausto Puglisi RTW Fall 2017, source: wwd.com

                                                          Fausto Puglisi – italian fashion designer on Milan Fashion Week – Milano Moda Donna – february 22th, 2017, Milan

Share: