Farbou tohto roku je ultraviolet – ultrafialová, no u mňa okrem tejto trendovej farby pribudla v šatníku aj fuchsiová. Obľúbila som si ju natoľko, že ju vyhlasujem za farbu môjho leta 2018. Žiarivá orchidea bola síce farbou roku 2014, no do môjho zoznamu „must have“ kúskov sa okrem fialových a temno fialových tónov zaradili aj sýtejšie tóny fuchsiovej, cyklámenovej, či neónovej ružovej, farba žiarivej orchidei. Mojou srdcovou farbou už od detstva však naďalej ostáva žltá a outfity s ňou nájdete na blogu myamirell.eu. Túto sezónu je s ňou na rovnakej úrovni mojej obľúbenosti aj farba fuchsiová.

K letu patrí sviežosť, farebnosť a hravosť a tak mi pribudlo niekoľko letných žiarivých kúskov v tejto prekrásnej farbe.  Jedným z nich sú dlhé vzdušné letné šaty. Ak ste dámou, ktorá obľubuje farby, eleganciu a ženskosť, môžete zvoliť bez obáv výrazné fuchsiové šaty. Sú z veľmi jemného materiálu, príjemné tak na telo a nosenie, najmä keď pofukuje letný vánok. Navštívili so mnou hneď niekoľko destinácií – prímorských,  ako nádherné grécke ostrovy a Taliansko a boli sa so mnou pozrieť aj u našich českých susedov na obľúbenej Morave. K takýmto dlhým šatách po členky stačia už len  pohodlné sandále, netreba trápiť nohy vo vysokých opätkoch a možno oživiť doplnkami.  Tento strih lichotí vypracovaným ramenám, pekne vynikne opálenie, a svieži letný outfit v mojom prevedení je na svete.

Dlhé až maxi šaty po zem sú in a obľúbenou voľbou na leto. Môžete ich nosiť na prechádzky, dovolenky, k vode ale aj do práce. Od farebných variácií sa dajú vybrať  vzorované, kvetinové, s etnickými vzormi, boho chic, biele, čierne, romantické… Voľba je na Vás, aký štýl šiat a farebnosť zvolíte k Vašej aktivite. Ponuka je dnes veľká a môžete skutočne nájsť veľmi zaujímavé kúsky.Dlhé šaty sa hodia predovšetkým vysokým dámam, nízke postavy by mali voliť viac úzke strihy. Voľné vzdušné rozviate šaty dokonale dajú vyniknúť vysokým postavám . Ženy nízkeho vzrastu by sa mali vyhýbať najmä dĺžkam šiat midi rozvoľneného strihu, ktoré ich viac opticky skrátia. Dlhé šaty voľného strihu jemne splývavé na postave dokonale skryjú aj rôzne nedostatky, ktoré si my ženy často krát vo svojich predstavách aj zveličíme . 

Dlhé až maxi šaty dnes na trhu nájdete v rôznych strihoch, štýloch a farbách. Prekrásne v lete vyniknú romantické biele šaty. Rozviate volánové, bohémsky očarujúce sú prekrásnym letným kúskom na dovolenku, k moru. Môžete si tak vyjsť aj na kávičku s priateľkami, stačia Vám už len sandále. Zaujímavým kúskom sú v lete aj námornícke vzory, dajú sa nájsť aj v prevedení dlhých šiat. Krásnym letným šatníkovým kúskom sú aj kvetinové šaty, v ktorých v tejto dĺžke budete pôsobiť pôvabne a hodia sa takmer všade. Dlhé šaty sú  naozaj variabilným letným a jarným kúskom, pohodlné zároveň a môžete ich nosiť na rôzne príležitosti, dokonca aj do práce podľa typu Vášho pracovného zamerania. Netreba k nim ani žiadne doplnky, pokiaľ ich necháte vyniknúť v prípade, že si zvolíte prekrásny model, ktorý už sám o sebe bude akcentovým kúskom Vášho outfitu. K niektorým modelom Vám ako zvrchná časť postačí rifľová bunda, letné sako, či jemný svetrík. 

Ostatné moje outfitové inšpirácie nájdete na instagrame mya_mirell a facebook stránke Mya Mirell a Mya Mirell Fashionista v albumoch.

Sleduj tiež facebook stránky: 

Mya Mirell, 

Mya Mirell Fashionista

instagram:         mya mirell,

                             mya_mirell

youtube kanál:  mya mirell

 

Share: