Georges Hobeika, radostná oslava lásky, kvitnutia a prírody  – Paris Couture Week, kolekcia Jar/Leto 2022 

Módna značka Georges Hobeika oslavuje v novej kolekcii  Hobeika Couture Jar/Leto 2022  lahodný pocit eufórie a úžasný dojem neporaziteľnosti vyvolaný prvým bozkom. Nezabudnuteľný moment, v ktorom sa emócie začínajúcej lásky pretavia do motýľov vo vašom bruchu a kde sa zdá, že impulzy srdca náhle bijú v súzvuku, píše sa v tlačovej správe kolekcie. 

Tieto prejavy blaženosti, extázy, ale aj pokoja, ktoré zaplavia vaše telo a dušu a  nechajú rozkvitnúť novú verziu vás samých, sa stali inšpiráciou módneho domu pre vytvorenie žiarivých siluet.

Libanonský dizajnér Georges Hobeika počas svojej veľmi očakávanej kolekcie Ready-to-Wear pre Jar/Leto 2022, s ktorou debutoval virtuálne na parížskom fashion weeku a opäť vzal svet módy útokom.

Najnovšia kolekcia Hobeika Couture Jar/Leto 2022  sa výrazne priklonila k večernému glamour a  výraznému obliekaniu vrátane potlačených kompletov, asymetrických detailov, flitrových šiat a všetkých pastelových neutrálnych farieb, o ktorých môžeme  snívať.  Jeho Ready-to-Wear odevy neboli nič menej legendárne strhujúce, vrátane jeho schopnosti zakomponovať do svojej kolekcie tie najjemnejšie remeselné ozdoby z peria. Jeho modely sú zaručene rozpoznateľné a milujú ich dámy a  osobnosti y z celého sveta ich predvádzajú na červených kobercoch. 

Hobeika, známy svojimi zasnenými, ženskými a elegantnými odevmi, ktorých siluety a vzory milujú všetci od Jennifer Lopez po Lady Gaga a Beyonce, používa kolekciu na spojenie sviežosti a elegancie s orosenými a žiarivými jarnými dizajnami inšpirovanými kvetom jemnej orchidey. 

KOLEKCIA GEORGES HOBEIKA – JAR/LETO 2022

Kolekcia Jar/Leto 2022 obsahuje množstvo rôznych kúskov, vrátane šiat, nohavíc, kostýmových súprav s majestátnym šarmom bielej, čiernej, odtieňmi oceánovej zelenej, modrej, oranžovej, ružovej, lila, jemnej ružovej a žiarivo zlatej.   

Georges Hobeika oslavuje v kolekcii Haute Couture jar/leto 2022 pocit eufórie a úžasný dojem neporaziteľnosti vyvolaný prvým bozkom.

KRÁSA KVITNUTIA

Oslava znovuzrodenia flóry a fauny,  téma drahá veľkému návrhárovi, mala vo výsledku nádherný dizajn s nespočetným množstvom motajúcich sa pierok usporiadaných do strapcov alebo kytíc.

Krása kvitnutia sa pretavila do kolekcie vyvolávajúcej radosť a pocity blaženosti.

Strhujúce modely môžeme vidieť na svetových fashionistkách, ktoré ich predvádzajú po celom svete počas týždňov módy.  Leonie Hanne , známa módna blogerka sa ukázala na viacerých módnych akciách a červených kobercoch v nádherných lookoch taktiež  z dielne George Hobeika. 

MATERIÁLY KOLEKCIE – GEORGES HOBEIKA, JAR/LETO 2022

Reprezentácia prírody v kolekcii zahŕňa tie najzasnenejšie tekuté a ľahké látky, ktoré dodávajú jeho vzhľadu dokonalý nádych couture.

Demonštrujúc bohatstvo know-how módneho domu Georges Hobeika, použité ľahké a vzácne látky, niekedy vyrezané laserom, sa krútia v najnovšej letnej kolekcii 2022 ako motýlie krídla, rozvíjajú svoj reliéf pozdĺž majestátnych plášťov,  prepletajúc svoje okvetné lístky alebo splietajúc ich s gráciou, na ktorých svetelné výšivky prekvitajú zmyselnosťou.

Óda na oslobodenie, osvetlená oslnivou farebnou paletou, kde lila, béžová, citronela, ružová jahoda, žiarivá žltá a ladná zelená prinášajú jasnosť, ktorá symbolizuje novosť a obnovu. 

Emócie začínajúcej lásky sa pretavia do motýľov vo vašom bruchu a impulzy srdca náhle bijú v jednote s hviezdami, aby prijali nový oceán možností. Oceánová zelená a modrozelená sa nádherne vyníma na modeloch ľahkých ako vánok zdobených záplavov kryštálov. 

Óda na oslobodenie, osvetlená oslnivou farebnou paletou, kde orgován, béžová, citronela, ružová jahoda, žiarivá žltá a zelená matcha prinášajú jasnosť, ktorá symbolizuje novosť a obnovu.

obrázky: © Georges Hobeika, thechicicon. com

Sledujte Facebook stránku: Mya Mirell Fashionista a Instagram: mya_mirell .

Share: