Nový vzhľad modelky Gigi Hadid s dlhými vlnitými blond vlasmi vo Frankies Bikini pripomína venušu

Americká  modelka Gigi Hadid vytvorila kolekciu modelov pre Frankies Bikini a stala sa aj protagonistkou novej reklamnej kampane. Pri tejto príležitosti pózovala v dvoch kúskoch modelov v novom looku s veľmi dlhými vlnitými vlasmi, čím sa premenila na modernú Venušu.

Gigi Hadid zažíva zlatý moment vo svojej kariére. Okrem toho, že je po narodení dcérky Khai opäť v skvelej forme, boduje aj s debutom na Netflixe –  Next in Fashion.  Modelka naďalej patrí medzi najžiadanejšie na medzinárodných mólach, no okrem módnych prehliadok odštartovala aj novú etapu svojej tvorby. Stala sa z nej podnikateľka-stylistka, keď v spolupráci so značkou Frankie Bikini vytvorila kolekciu plaviek.  

NOVÝ ÚČES GIGI HADID

Na záberoch kampane boli práve vlasy rozdielom.  Modelka dala zbohom zložitým účesom a efektu tekutých vlasov farby pšenice.  Vlasy nechala rozpustené a rozhodla sa pre rozkošné  blond vlny s prirodzeným efektom, ktoré jej okrem zvýraznenia extra dĺžok umožnili aj premenu na modernú Botticelliho Venušu. V tomto novom looku sa zdá, že nemá absolútne žiadnych súperov, pokiaľ ide o štýl, krásu a zmyselnosť.

Vďaka reklamnej kampani vytvorenej pre jej líniu Americana sa premenila na modernú a veľmi zmyselnú Venušu od Botticelliho. Kurátorkou je Valeria Paglionico.

GIGI HADID UVÁDZA NA TRH NOVÚ SÉRIU MODELOV AMERICANA

Pod mottom „Bolo snom vidieť, že toľko z vás miluje túto kolekciu“ sa Gigi Hadid stala svedectvom kolekcie plaviek s názvom Americana, ktorú sama vytvorila pre značku Frankie Bikini. Potom, čo zapózovala najprv topless  s hadicou a  zajačikom  na prsiach a potom s celým modelom v retro štýle, si tentoraz nechala miesto na dva kúsky. Obliekla si úplne biele bikiny s kosticovou podprsenkou a veľmi vysoko vykrojené tangá so zaväzovaním na bokoch, pričom všetko doplnila  béžovou háčkovanou mikro sukňou. Nechala sa zvečniť, keď zahryzla do ohnivočervenej jahody a nechala tak priestor pre svoju vrodenú zmyselnosť.

GIGI HADID EXKLUZÍVNA KOLABORÁCIA S FRANKIES BIKINIS – 4.JÚN 2022

Aj keď má Gigi Hadid povesť, že takmer všetko, čo robí, vytŕča z priemeru, nie je žiadnym prekvapením, že jej najnovšia módna spolupráca s Frankies Bikinis (a pravdepodobne jedno z najočakávanejších noviniek tohto roka) , nás už prinútila vypratať naše šatníky. Urobte si preto priestor pre sexi štýly plaviek vo vidieckom štýle kolekcie, ktoré zaručene chytia za srdce každú fashionistku.

Exkluzívna kolaborácia Gigi x Frankies Bikinis, ktorá má dnes 11. mája 2022 premiéru, dnes ráno vypustila prvú časť svojho vydania s druhým pokračovaním naplánovaným na 2. júna.

Kolekcia plaviek čerpá z dlhoročného priateľstva Hadid so zakladateľkou Frankies Bikinis – Francescou Aiello a zároveň vzdáva poctu sviežemu vidieckemu životnému štýlu, ktorý supermodelka prijala na farme svojej rodiny v Pensylvánii.  Kockované potlače, športové výstrihy, volánové akcenty vysielajú atmosféru vidieckych dievčat , doslova stvorené pre sezónu, leto strávené u pobrežnej babičky. V dizajnoch je veľa skrytých detailov, ktoré sú pre model veľmi osobné. Napríklad na potlači je peň stromu s vyrezaným G+F, ktorý predstavuje jej a Aiello priateľstvo.

Kolekcia inšpirovaná Amerikou čerpá inšpiráciu z rodinného domu Hadid v Pensylvánii.

Francesca a Gigi vyrastali spolu, trávili letné dni a popoludnia po škole na piesočnatých plážach Malibu,“ uviedol Frankies Bikinis v tlačovej správe. „Keď obe pokračovali vo svojej kariére v módnom priemysle, zachovali si svoje blízke priateľstvo a vždy sa navzájom podporovali pri každom významnom míľniku. Stretnúť sa o 10 rokov neskôr, aby sme navrhli kolekciu plaviek a spoločenského oblečenia, je momentom celého kruhu pre obe.“ 

Gigi je niekto, kto je pre mňa taký výnimočný a taký inšpirujúci,“ povedala zakladateľka a kreatívna riaditeľka značky Francesca Aiello. „Je kreatívna, pracovitá, milá a milujúca a spája tieto neuveriteľné osobnostné črty s naším hlboko zakoreneným priateľstvom, vďaka čomu bola táto kolekcia nielen zábavná pri spoločnej tvorbe, ale aj pri spoločnom fotení.“ 

        

Gigi Hadid dodala: „Túto kolekciu sme navrhli s toľkou láskou a verím, že to skutočne presvitá v detailoch látok, potlačí a štýlov, ktoré sme sa rozhodli použiť. Obaja, Francesca aj ja, žijeme veľmi spoločenským životom, no zároveň sme veľkí domáci miláčikovia a kolekcia skutočne stelesňuje túto našu stránku.“

Dizajn je inšpirovaný farmárskymi koreňmi modelky v jej rodinnom dome v Pensylvánii a preto v línii dominujú mašle a volány, ako aj toaletné, kvetinové a kockované potlače. Jeden výnimočný kúsok prichádza v podobe stromového tromfu, ktorý sa nachádza v potlači toile, symbolizuje priateľstvo Hadid a Aiello. 

Čo sa týka návrhov, prvá časť bude obsahovať jednodielne nohavice, bikiny, legíny, tubus a ďalšie.

obrázky: © getty image, Gigi Hadid, Frankies Bikini

Sledujte Facebook stránku: Mya Mirell Fashionista a Instagram: mya_mirell .

Share: