Celebrity na prehliadke Alberta Ferretti – Milan Fashion Week, september 18. – 24., 2018, jar/leto 2019

OLIVIA PALERMO

Jedna z najznámejších a najštýlovejších svetových celebrít, módna ikona Olivia Palermo zavítala počas Milan Fashion Weeku, september 2018 na viaceré módne prehliadky. V tomto outfite s pohodlnými topánkami prišla na prehliadku značky Alberta Ferretti a zamávala prítomným fotografom a kameramanom. 

Ako na viacerých prehliadkach ani na tejto nechýbal ani SIMONE GUIDARELLI, módny stylista – Vanity Fair magazín,  ktorý je veľmi zábavný a vtipný človek.  

CHIARA FERRAGNI, VALENTINA FERRAGNI

Samozrejme prišli najočakávanejšie hviezdy, trendsetterky, influencerky, talianske sestry, blogerka CHIARA a mladšia sestra VALENTINA FERRAGNI a ešte len vtedy nastalo to pravé vzrušenie.

Odeté boli v poslednej kolekcii Alberta Ferretti z februárovej prehliadky pre sezónu jeseň/zima 2018-19. Keď sa zjavia, nestačí im ani pár bodyguardov, dav je shopný ich obklúčiť, až je problém sa dostať na prehliadku. Videá si môžete pozrieť na facebook stránke tohto blogu s názvom Mya Mirell Fashionista.

Fotenie sestier CHIARA a VALENTINA FERRAGNI pred prehliadkou značky Alberta Ferretti, september 2018

CHIARA FERRAGNI pozdravila fotografov a fanúšikov. S mladšou sestrou VALENTINOU FERRAGNI som si urobila opäť spoločné foto aj tento týždeň módy na prehliadke značky Blumarine.  No aká je pekná a je aj veľmi zlatá, čo sa týka povahy.

GIGI HADID, BELLA HADID, KENDALL JENNER

A teraz najväčšie hviezdy, svetové modelky KENDALL JENNER,  sestry BELLA  HADID a GIGI HADID.  Keď sa zjavili, dav sa okamžite pohol smerom k nim a pár bodyguardov malo čo robiť, aby im uvoľnilo cestu.

Modelka Bella Hadid v skromnom odrezanom tričku bez podprsenky rozhodne pútala hľadáčiky fotografov a nielen ich.

GIGI HADID zvyknutá na šialený fanúšikovský dav sa len potichučky usmievala.  Všetky modelky nahodili okuliare, najlepšie tmavé ako ochranu pred zvedavými zrakmi a fotoaparátmi paparazzi ako aj slávna KENDALL JENNER. 

Ostatné fotografie a toto video, kde som zachytila svetové modelky, si môžete pozrieť na facebook stránke blogu s názvom Mya Mirell Fashionista v kategórii Videá. Na prehliadke Alberta Ferretti sa to vždy hemží talianskymi a zahraničnými svetovými hviezdami, fotografie nájdete na spomínanej stránke v albume Milan Fashion Week – september 2018.

ANNA DELLO RUSSO

Štýlovo nahodená v trendovom mini kúsku šiat prišla aj známa módna ikona, Talianka Anna dello Russo. Ako vieme, leopardie vzory a potlače, zvieracie motívy sú pre sezónu jeseň/zima 2018-19 opäť trendy, tak ako aj geometrické vzory a kombinácia potlačí. (čítaj článok  – Trendy z Milan Fashion Weeku pre sezónu jeseň/zima 2018-19).

Na túto prehliadku prišli aj medzinárodní influenceri, módni trendsetteri, ikony ako CAROLINE DAUR s takmer 2 miliónmi sledovateľov na instagrame  a LINDA TOL.

CAROLINE DAUR prišla v modernom trendovom overale. 

Influencerka, trendsetterka LINDA TOL. 

Tiež nechýbala známa poľská blogerka s vyše pol miliónmi sledovateľov na instagrame, moja priateľka, s ktorou sme si tiež urobili spoločnú fotku.CAROLINE VREELAND

Známa influencerka, hudobníčka Caroline Vreeland, instagramová  hviezda, prišla vo famóznom fialovom modeli Alberta Ferretti z februárovej kolekcie pre jeseň/zimu 2018-19, ktorý jej náramne svedčal. Prehliadka sa konala v poobedňajších hodinách 19. septembera o 17. večer a v ten čas bolo stále okolo 30 stupňov, teda je obdivuhodné,  ako Caroline vydržala v  čižmách, klobúku a kožených rukaviaciach. Na videu uvidíte ako hovorí, že jej je veľmi horúco. Video si môžete pozrieť na facebook stránke Mya Mirell Fashionista. No obstála úžasne. 

My ostatní fotografi a bežiaci paparazzi sme boli rozhodne so silami vďaka únavnému teplu, ktoré trvalo od rána pokračovalo celý týždeň, na konci. Držať pozíciu, prípadne byť štýlovo nahodení na prudko sálajúcom slnku ako ja na každú prehliadku, dokonca v opätkoch,  je častokrát o život. Na prehliadke Luisa Beccaria, ktorá sa konala na pravé poludnie pri 36 stupňoch vonku bez vody,  bolo vydržať námaramne vyčerpávajúce.  Video z fotenia Caroline pred prehliadkou značky Alberta Ferretti,  ktorá je veľká exhibicionistka aj na instagrame a veľmi rada spraví malé divadlo pre fotografov,  si môžete pozrieť na facebook stránke blogu Mya Mirell Fashonista.

MODELKY

Zachytila som aj niektoré modelky z prehliadky Alberta Ferretti, ktoré boli veľmi milé a radi pozdravili do kamery.

O ostatných celebritách čítaj v článku Celebrity Milan Fashion Weeku, september 2018 podľa jednotlivých prehliadok. 

 
 
Mya Mirell
myamirell.com
Facebook:    Mya Mirell Fashionista
Instagram:  myamirell, 
                      mya_mirell
youtube:      mya mirell 

 

 

Share: