Hviezdna noc  LACMA Art + Film Gala 2022 – najzaujímavejšie looky z červeného koberca

5. novembra 2022,  v sobotu večer,  sa hviezdy šoubiznisu zišli v múzeu v Los Angeles na 11. ročníku LACMA Art + Film Gala podujatí, na ktorom boli ocenení umelkyňa Helen Pashgian a režisér Park Chan-wook.

Hviezdy zažiarili na červenom koberci v najvyberanejších outfitoch, pričom mnohí mali na sebe vzhľad od dlhoročného sponzora podujatia Gucci

Večera sa zúčastnilo množstvo hostí v Gucci modeloch, vrátane influencerky Kim Kardashian, modelky Kendall Jenner, Olivii Wilde, herečiek Salmi Hayek, Julie Garner, Sydney Sweeny, Jodie Turner-Smith, herca Jareda Leto, Juda Lawa, Adriena Brody,  Idris a Sabrini Elba, talianskeho dizajnéra značky Gucci – Alessandra Michele, speváčky Billie Eilish, Andrew Garfield, Thuso Mbedu, Dev Hynes, Marca Bizzarri a Janelle Monae. 

Herec Jared Leto v modeli značky Gucci – tvár Gucci.

Herci Adrien Brody a Jude Law.

Taliansky dizajnér značky Gucci – Alessandro Michele, Kim Kardashian a modelka Kendall Jenner.

Talianska značka Gucci bola moderátorom večera a obliekla väčšinu významných účastníkov, vrátane speváčky Billie Eilish, ktorá mala na sebe pyžamový set s ozdobami Gucci (vrátane masky na oči a prikrývky). Billie debutovala na červenom koberci s novým priateľom Jessem Rutherfordom.  

V Gucci modeli bola odetá aj Olivia Wilde, ktorej červené lakované operné rukavice z hasičského auta zostali na celej obrazovke. 

Noci spolupredsedali Leonardo DiCaprio (ktorý sa prvýkrát v histórii podujatia nezúčastnil) a správkyňa LACMA – Eva Chow.  Získali viac ako 5 miliónov dolárov na iniciatívu múzea a financovanie širšieho poslania LACMA. 

Jedna z tohtoročných ocenených, Helen Pashgian, známa tým, že stála na čele kalifornského umeleckého hnutia Light and Space v 60. rokoch, všetkým v sále dojímavo pripomenula: „Myslím, že sa učíte zo svojich neúspechov, nemyslím si, že sa učíte zo svojich úspechov. “

Návštevníci večierkov sa krútili okolo tanečného parketu s fialovým kobercom a spievali texty piesní „Like a Prayer“ od Madonny a „Dancing Queen“ od skupiny ABBA, ktoré odkrútil DJ D-Nice.

Modelka Heidi Klum v očarujúcej flitrovej róbe urobila metamorfózu zo svojho posledného verejného vystúpenia na Halloween vo virálnom kostýme červa, ktorý obletel internet.  

Večerné menu bolo vytvorené v spolupráci medzi šéfkuchárom Mattiom Agazzim z Gucci Osteria da Massimo Bottura Beverly Hills oceneným hviezdičkou Michelin 2021 a šéfkuchárom Joachimom Splichalom. Hovädzie tortellini podávané v parmigiano reggiano omáčke boli oplakávané hneď, ako sa dojedlo posledné sústo. Na konci večere Idris Elba uviedol hostí von, aby si vychutnali speváka Eltona Johna. 

Predtým, ako sa na pódium postavil Sir Elton John, herečka Salma Hayek znovu predstavila legendárneho speváka a klaviristu. Elton sedel pri veľkom červenom klavíri a spieval klasiky ako Rocket Man a Tiny Dancer a venoval piesne prítomným.

Elton John bol ako inak odetý do outfitu značky Gucci, ktorej dizajnér Alessandro Michele je jeho dvorným návrhárom.

Herec Adrian Brody a Olivia Wilde si užívali Eltonove piesne v dave ľudí natlačených vpredu.  

Pozrite si ostatné outfity z červeného koberca prítomných hviezd.

ALESSANDRO MICHELE a JARED LETO

ALESSANDRA AMBROSIO

MODELKA ISABELI FONTANA

HEREČKY  JULIA GARNER a  CAREY MULLIGAN

HEREČKA SYDNEY SWEENEY

HEREČKA SALMA HAYEK

KIM KARDASHIAN v modeli BALENCIAGA

HEREČKA THUSO MBEDU v šatách GUCCI

HEREČKA JODIE TURNER-SMITH v šatách GUCCI

TOPMODELKA MARIACARLA BOSCONO v modeli GUCCI

MODELKA HALIMA ADEN

INFLUENCERKA CARO DAUR

LOS ANGELES, CALIFORNIA – NOVEMBER 05: Caroline Daur attends the 2022 LACMA ART+FILM GALA Presented By Gucci at Los Angeles County Museum of Art on November 05, 2022 in Los Angeles, California. (Photo by Presley Ann/Getty Images for LACMA)

SPEVÁČKA SELENA GOMEZ

TALIANSKA SKUPINA MANESKIN

HEREC ADRIEN BRODY

PARIS HILTON

Obrázky: ©filmmag, Stefanie Keenan/Getty Images, Donato Sardella/Getty Images

Sledujte Facebook stránku: Mya Mirell Fashionista a Instagram: mya_mirell .

 

 

 

Share: