Jarné farebné trendové saká

Farby sú moj život od vekov a že ich milujem a s nadšením využívam nielen pri vlastnom make-upe, ale aj v móde s radosťou deklarujem rôznymi outfitmi. Nemám problém sa farebne zladiť od hlavy po päty a spríjemniť si tak deň, pretože ako je všeobecne známe, farby nás nabíjajú energiou. Farebná terapia sa využíva aj v psychológii a rôznej diagnostike a myslím si, že by nemala chýbať v podobe rôznorodnej garderóby ani v našom šatníku. Farebné sako môžeme vhodne využiť práve v jarnom slnečnom počasí a vyskladať si s ním neformálny svieži outfit. Sako je zaujímavého strihu hrubšieho zamatového materiálu, čo je teraz moderný trendy kúsok s efektným šmrncovným šnurovaním na driekovej zadnej časti a nariasenými rukávmi. Fotografia vznikla v Taliansku z dielne môjho kamaráta. Zaujala ma predovšetkým farebnosť saka, pretože ako som neraz písala v rôznych článkoch, milujem farebnú módu. Jednoduchá bledoružová košela ladí s podtónom kvetovaných nohavíc a už len doplniť kabelku značky Keshia v príhodnej fialovej farbe. 

Milan Design Week – Salone del Mobile – svetová výstava dizajnu a nábytku v Miláne. Outfit – vyšívané farebné rifle značky Gucci, tenisky Igi and Co, farebné lososové sako a biely top s kamienkami a čipkou, bavlneno-čipkované ponožky.  Keď zladená tak od hlavy k päte. 

Orava – Slovensko, športovo ladený farebný outfit, rifle značky Hermés, sako hrubšieho štruktúrovaného materiálu, jednoduché tričko s kovovým zdobením a zapínacím rukávom, flitrované tenisky značky Igi and Co, kabelka značky Desigual

Farby vo všeobecnosti rozveseľujú a nie je vôbec pravidlom, že ich môžu používať iba mladšie ročníky. Vhodnou kombináciou farieb si vytvoríte aj takýto hravý outfit. Farebné saká sa dajú využiť tak k nohaviciam ako aj k sukniam. Tento outfit fotený  na svetovej výstave nábytku s názvom Salone del Mobile – Milan Design Week – týždňa dizajnu v Miláne pozostával z vyšívaných farebných rifiel značky Gucci, tenisiek Igi and Co a farebného lososového saka hrubšieho štruktúrovaného materiálu. S bielymi riflami som zladila biele tričko zaujímavého strihu vpredu s nadstavenou čipkovou štruktúrou a kamienkami a patentom predĺženého strihu po bedrá.

 

 

 

Share: