JARNÝ FAREBNÝ OUTFIT, FAREBNÉ SAKÁ A BLEJZRE – AKO SA NEBÁŤ FARIEB A ZLADIŤ SA 

Farebne sa zladiť od hlavy po päty je jarná a letná výzva.  Počasie k tomu priam nabáda a dnes pri obrovskej ponuke tovarov v obchodoch máme nesmierny výber, široké možnosti.  Ak však nemáte s týmto dostatočné zručnosti, či inklinujete viac k monochromatickým a tlmeným outfitom, môže byť výber farebného outfitu trošku komplikovanejší.  Všeobecne je známy fakt, že farby nás nabíjajú energiou. Farebná terapia sa využíva aj v psychológii a rôznej diagnostike a myslím si, že by nemala chýbať v podobe rôznorodnej garderóby ani v našom šatníku. Farebné sako môžeme vhodne využiť práve v jarnom slnečnom počasí a vyskladať si s ním neformálny svieži outfit. 

Farby sú moj život od vekov a že ich milujem a s nadšením využívam nielen pri vlastnom make-upe, ale aj v móde,  s radosťou deklarujem rôznymi farebnými kombináciami oblečenia. Niekedy mám rada sa farebne zladiť od hlavy po päty a spríjemniť si tak deň, pretože farbami môžete osviežiť a rozveseliť aj vaše ponuré okolie. Farby a farebná radostná nálada sa totižto ľahko prenáša ako pozitívna vlna ďalej. Veľmi dobre známy je fakt, že nám chutí aj pekne naaranžované farebné jedlo viac, ako to nevábne vyzerajúce,  alebo v miestnosti sviežich farieb. 

Tento outfit zaujal aj slovenský magazín Harmónia a tak sa v jeho nedávnom jarnom vydaní vyskytli aj moje módne farebné inšpirácie. 

Bledoružovou košeľou vhodne doplníte farebné nohavice s florálnym vzorom s fuchsiovo-ružovým podkladom a bobuľové sako je efektnou bodkou tohto farebného looku. K tomu vhodne zvolená farebná kabelka, v mojom prípade Made in Italy značky Keshia. 

FAREBNÉ JARNÉ OSVIEŽENIE

Jarný svieži outfit pozostáva z volánovej nadmerne širokej sukne vínovej farby, jemnejšiej blúzky, výrazného saka v podobe žltej koženej bundy do pása a krikľavo ružových topánok značky Silvian Heach, ktoré sú akcentom tohto roztopašného dievčenského farebného looku. Nič tu však  nie je zvolené tón v tóne, ale kontrastných farieb, čo vôbec nemusí pôsobiť rušivo. Naopak, dnes je trendy spájať aj zdanlivo nekombinovateľné farby a vzory. Ostatne, prečo nie?  Prečo si len tak raz za čas nezaexperimentovať ! 

SVIEŽI FAREBNÝ LOOK

Vytvorte si očarujúci očiam lahodiaci outfit z výrazných prvkov, ktorými môžu byť krásne šaty s efektným vzorom doplnené sviežou farbou ľahkého saka. Nebáť sa kombinovania farieb je výhoda a radosť.  Časom získate v tomto zaručene zručnosť.  Moja outfitová inšpirácia je sviežo farebná, šaty z Francúzska a asymetrické sako teplej sýtej žltej farby k sebe nádherne pasujú. Žltá sa stane aktuálne farbou tohto leta, tak neváhajte a niečo svieže si do svojho šatníka zaobstarajte. Môžete mať  krásne farebné spomienky. 

 

Share: