Pokiaľ máte už jemný nádych bronzu, čo ja chytám až v lete a po lete, môžete skúsiť zaexperimentovať aj s takýmto výrazným farebným bronzovým líčením. Na stred očného viečka som použila zlatý tieň značky Dior, ktorý sa náramne trbliece a keď ho aplikujete na mokro vytvorí až kovový lesk. Do kútikov som naniesla bronzový tieň od značky  Dolce and Gabbana, zelený flitrovaný na spodné viečko od značky Gosh, ktorý sa už žial nevyrába (môžete skúsiť nájsť niečo adekvátne podobné, ja si ho šetrím ako oko v hlave), tmavozelený do vonkajšieho kútika a biely/strieborný rozjasnovač do vnútoného kútika oka. Ako linku som použila tekutú nerozmazávajúcu sa linku tyrkysovej farby tiež ešte čo mám od značky Gosh. Túto linku nič nerozmaže a aj ťažko sa dáva dolu z očí, je vodeodolná.   V ponuke sú tiež rôzne iné značky podobných tyrskyových liniek, ktoré sa k takémuto typu kombinácie očných tieňov náramne hodia. Pleť stačí poprášiť bronzovým púdrom pokiaľ ju máte bez výrazných nedostatkov. Pery jemne tónovo doladiť k výslednému farebnému make-upu. Najlepšie rúžom do bronzova či oranžova. K tomuto líčeniu som zvolila bronzový outfit od hlavy po päty so zlatými detailami. 

Trblietavý práškový zlatý očný tieň od značky Gosh, môj obľúbený skvost, ktorý sa žial už nevyrába. Našla som však adekvátny variant od značky Dior. 
Dior mono močný tieň možno aplikovať na sucho – krásne sa trbliece na slnku ako slnko, iné prirovnanie na tento tieň ani niet a na mokro – potom vytvoríte kovový efekt očného líčenia. Tu je príklad kovového efektného party letného líčenia pre opálenú sviežu bronzovú pleť. Dodatočne som našla tento obrázok a preto aktualizujem článok. K opálenej pleti sa náramne hodia farby ako zlatá, oranžová až koralová – farby západu slnka a modrá so zelenou, tyrkysová, farby mora. 

 

Share: