Laura Biagiotti – Milan Fashion Week 25. február 2018, kolekcia jeseň/zima 2018/19

Módna značka Laura Biagiotti je značkou elegancie, ženskosti a grácie. Laura Biagiotti,  módna návrhárka a tvár značky, ktorá minulý rok umrela, bola prezývaná aj kráľovnou kašmíru. Bola jednou z prvých talianskych návrhárov, ktorí sa presadili nielen v Taliansku, ale po krátkom čase jej meno zarezonovalo aj vo svete a stalo sa značkou. Firmu vedie v súčasnosti jej dcéra Lavinia Biagiotti. Video z módnej prehliadky v kratšej verzii si môžete pozrieť na mojom youtube kanáli mya mirell tu: https://www.youtube.com/watch?v=uXjSk9AXQdg&t=1s

Celé video z módnej prehliadky, skrátené zostrihané video a video so celebritami,  ktoré som pre Vás pripravila, si môžete pozrieť na facebook stránke blogu Mya Mirell Fashionista v kategórii Video. Po módnej prehliadke som sa aj ja pridala k davu gratulujúcich hostí a podarovala som pani návrhárke darček prezentujúci Slovensko. Outift na túto prehliadku som zvolila príhodne – elegantný biely nohavicový kostým v kombinácii s  béžovo-zlatou blúzkou s rovnako ladenými doplnkami a červenými členkovými čižmičkami s mašlou a červenou kabelkou ako inak na túto prehliadku jedine Made in Italy. Do treskúcej zimy, ktorá nás prekvapila tento týždeň módy môj zvrchný outfit tvoril iba jemný pletený zlatý šál a ľahký biely kabát z jemnej látky s kožušinkovými vreckami. Vyzeral teplo, ale vôbec nezahrial do zimy – 5 stupňov. 

Kolekcia pre sezónu jeseň/zima 2018/19 –  Milan Fashion Week, február 2018.  Módnu prehliadku otvárali  modely v rôznych odtieňoch bielej pozostávajúcich z dlhých, jemných a pletených  šiat a kardigánov.

LAURA BIAGIOTTI – Milan fashion Week, 25. február 2018, kolekcia pre jeseň/zimu 2018/19, zdroj: Vogue It

LAURA BIAGIOTTI – Milan fashion Week, 25. február 2018, kolekcia pre jeseň/zimu 2018/19, zdroj: Vogue It

LAURA BIAGIOTTI – Milan fashion Week, 25. február 2018, kolekcia pre jeseň/zimu 2018/19, zdroj: Vogue It

Za nimi nasledoval plynulý prechod k farbám a zvieracím potlačiam, ktoré sa stali trendom aj pre sezónu jeseň/zima 2018/19. Opäť som bola očarená nositeľnou kolekciou, ktorej kúsky zaujmú širokú verejnosť z radov žien obdivujúcich túto elegantnú značku.

CELEBRITY na prehliadke  Laura Biagiotti

Na prehliadku bola pozvaná  bývalá Miss Italia 2004 Christina Chiabotto,

naša slovenská ex-tenistka Daniela Hantuchová, dlhonohá štíhla vysoká kráska, ďalej množstvo známych ľudí z oblasti módy, 

ako napríklad známy módny editor denníka La Reppubblica, kritik módy a módna ikona Simone Marchetti a mnohí ďalší. Video celebrít si môžete pozrieť na facebook stránke Mya Mirell Fashionista v kategórii Video. Na fotografii so Simone Marchetti zo septembra 2017 – Milan Fashion Week, jar/leto 2018. Pred prehliadkou Antonio Marras. 

Prehliadka sa konala opäť v priestore Piccolo Teatro. Ja som sedela hore na poschodí a mala som tak výborný výhľad na celú kolekciu a promenádu z výšky.

 

 

 

Share: