K letu patrí slnko, more, pláže, radosť a všade svieže farby.  Ak máte chuť a náladu zaexperimentovať si s  farbami, prinášam malú inšpiratívnu ukážku, ako sa vyhrať s očným make-upom.  Žiarivý ligotavý očný make-up vznikol spojením viacerých farieb:  zlatej – na stred oka,  rozjasňovača  – na vnútorný kútik a pod oblúk obočia, lososovej farby – do očnej jamky, ryhy , koralovo-ružovej sýtej farby – do vonkajšieho kútika oka a fialovej – spodná očná linka a do vonkajšieho kútika vrchného viečka s chvostíkom. Ak máte veľké široko otvorené oči, bude sa vám hodiť dvojitá linka, ktorá podčiarkne ich tvar. 

Fialovú farbu očného tieňa možno použiť nad čiernu linku horného viečka , na doplnenie. Čierna linka  je tiež okrášlená trblietavou metalickou linkou, ktorá ide nad ňou a kopíruje jej tvar od stredu oka po vonkajší kútik.  Na celý stred oka po začiatok čiernej linky je použitá iná trblietavá očná linka – zlatá alebo iná svetlá metalická linka v tekutom stave. Možno tiež naniesť lepiaci gél a na to aplikovať jemné flitre v línii vyrastania rias. Rozjasníte tým oči a váš pohľad sa stane aj vďaka odrazu slnka magickým. 

Už len doplniť šťavnaté koralové pery a trošku červeňe na líčka na jemne slnkom tónovanú pleť a farebný make-up je na svete. 

Share: