Luisa Via Roma pre Unicef, Taliansko, Capri –  aukcia pre Unicef na ochranu zraniteľných detí s Jennifer Lopez, Jamiem Foxxom, modelkami, Leonardom di Capriom a horúce letné outfity hviezd na červenom koberci

30. júla 2022, v sobotu večer,  sa v kláštore Certosa di San Giacomo zo 14. storočia na talianskom ostrove Capri konalo každoročné Gala LuisaViaRoma x Unicef. Počas tejto oslnivej charitatívnej príležitosti, ktorú usporiadal herec Jamie Foxx, sa prostredníctvom aukcie vyzbieralo 8 miliónov eur na podporu ukrajinského a sýrskeho úsilia o pomoc, ktorá zahŕňala vstupenky na premiéru najnovšieho filmu herca Leonarda DiCapria.

LuisaViaRoma v poradí už šiesty ročník charitatívneho podujatia  pre UNICEF bolo nezabudnuteľné podujatie, ktoré zahŕňalo kokteilovú recepciu, slávnostnú večeru a živú aukciu luxusných predmetov a zážitkov pod vedením Simona de Pury. Na podujatí sa zúčastnili medzinárodné celebrity, filantropi a významní hostia z celého sveta. Aukcia vyniesla približne 8 miliónov eur na podporu práce UNICEF pri poskytovaní starostlivosti a ochrany zraniteľným deťom na celom svete. Finančné prostriedky získané počas tohto ročníka 2022 na ostrove Capri podporia najmä núdzové programy UNICEF so zameraním na núdzové situácie na Ukrajine a v Sýrii.

Udalosti hviezdila speváčka Jennifer Lopez v niekoľkých outfitoch.

Večer uvádzal Jamie Foxx a hostila ho Luisa Panconesi, prezidentka výboru podujatia LuisaViaRoma,

Paolo Rozera, výkonný riaditeľ UNICEF Italia a Tommaso Chiabra, predseda fundraisingu UNICEF Italia, spolu s veľkorysou podporou zakladajúceho partnera podujatia, spoločnosti Red. 

Medzi nezabudnuteľné vrcholy podujatia patrili špeciálne vystúpenia svetovej superstar, ocenenej herečky, producentky, speváčky a zabávačky Jennifer Lopez a herečky, speváčky a producentky Sofie Carson.

Hlavnou zábavou na podujatí nebol nikto iný ako nedávno vydatá Jennifer Lopez, ktorá všetkých zaujala úžasným výkonom.

 

Svojou účasťou poctil podujatie aj herec Jared Leto v zaujímavom outfite, tvár značky Gucci. 

LuisaViaRoma je maloobchodná značka založená v roku 1930 vo Florencii.  Postupom času sa stala lídrom v oblasti luxusného maloobchodu ako aj úspešným online obchodom, ktorý nájdete na stránke luisaviaroma. com. Zamerané na udržateľnosť a prienik luxusnej módy so svedomitými a udržateľnými postupmi, podporujú nezávislých dizajnérov a podporujú sociálne povedomie a zodpovednosť.

Účasť ďalších významných hostí urobil večer ešte výnimočnejším, medzi pozvanými boli známe osobnosti ako: Spike Lee a Tonya Lewis Lee, Nathalie Emmanuel, mature modelka Maye Musk, Frida Aasen, Lara Stone, Vanessa Hudgens, herci Jared Leto, Leonardo DiCaprio, Casey Affleck, Khaby Lame, Natasha Poly, Ed Westwick, modelky Sara Sampaio, Izabel Goulart, česká modelka Karolína Kurková, Jasmine Tookes, Lorenzo Viotti, Mattia Stanga, Sangiovanni, Leonie Hanne, , Aimee Sun, Hana Cross, , Ansel Elgort, Neelam Gill, Edward Enninful, Matilde Gioli a mnoho ďalších.

Charitatívneho večera sa zúčastnili aj dizajnéri – taliansky dizajnér Ermanno Scervino.

CAPRI, ITALY – JULY 30: EErmanno Scervino attends the photocall at the LuisaViaRoma for Unicef event at La Certosa di San Giacomo on July 30th in Capri, Italy. (Photo by Daniele Venturelli/Daniele Venturelli/Getty Images for Luisaviaroma )

A americký módny návrhár Michael Kors.

Všetky tieto celebrity vyzerali v túto špeciálnu noc úžasne. Na červenom koberci predviedli od štýlových oblekov až po trblietavé a elegantné večerné róby dám, ktoré urobili tento večer ešte očarujúcejší. 

Dámy predviedli nádherné róby.

Medzi pozvanými hosťami boli modelky, ako napríklad bývalý anjelik Victoria´s Secret , modelka Sara Sampaio.

A tiež brazílska modelka Isabely Fontana, ktorá ma aktuálne krátke vlasy.

Akcie sa zúčastnila aj česká modelka Karolína Kurková.

Nechýbala ani talianska celebrita, fashion ikona a bývalá riaditeľka magazínu Vogue Italia po slávnej Franca Sozzani – Anna dello Russo v nadýchaných šatách so Simone Marchetti – šéfredaktorom talianského magazínu Vanity Fair Italia.  Anna dello Russo 

Podujatia Gala sa zúčastnila aj dcéra modelky Heidy KlumLeny Klum (vpravo).  

31-ročná americká modelka a bývalý anjelik Victoria´s Secret, Jasmine Tookes,  predviedla dlhé šaty z dielne Zuhair Murad.

Modelka Izabel Goulart  predviedla svoje ultra štíhle vyšportované telo v bielych šatách s rafinovanými výstrihmi.

Noc pokračovala živou aukciou rôznych umeleckých diel a jedinečných luxusných predmetov a zážitkov, z ktorých mnohé predstavili známe osobnosti, ktoré sa podujatia zúčastnili. Medzi najvýznamnejšie prvky aukcie patril obraz AI Data Painting od umelca Refika Anadola, akrobatický let na stíhačke vo Francúzsku, špeciálne upravené auto S1 Project od ARES Modena, jedinečné hudobné hodinky „Krstný otec“ od klenotníka Jacob & Co. a bronzová socha býka v životnej veľkosti „El Toro de Oro“ od umelca Enrique Cabrera, štúdiový motocykel „Easy Rider“ z roku 1969 z kultového filmu nominovaného na Oscara.

Pozrite si ďalšie looky pozvaných hviezd.

  

Americká herečka a speváčka Sofia Carson očarila s nevinným výzorom dievčaťa v bielych plysovaných a špeciálne nariasených šatách.

CAPRI, ITALY – JULY 30: Sofia Carson attends the photocall at the LuisaViaRoma for Unicef event at La Certosa di San Giacomo on July 30th in Capri, Italy. (Photo by Daniele Venturelli/Daniele Venturelli/Getty Images for Luisaviaroma )

brázky: © getty image, luisaviaroma, vanity fair, pinterest

Sledujte Facebook stránku: Mya Mirell Fashionista a Instagram: mya_mirell .

Share: