Mya Mirell farebná jarná inšpirácia – maxi volánová sukňa a kožené bundy 

Príklad outfitu s maxi volánovou sukňou v kombinácii s farebnými koženými bundami a jarnými sakami. Opäť sú farby v popredí a farebné sú aj členkové topánky. Tento outfit sa dá využiť aj začiatkom jesene a k dlhej sukni sa skvele hodia kožené bundy do pása. Kombinovať môžete ľubovoľne, moja voľba padla na tieto farby a strihy.  Svieže farby sú zárukou, že v tomto looku budete neprehliadnuteľná. Originálne fotografie vo väčšom rozlíšení nájdete na facebook stránke Mya Mirell v albume Fashion. 

Ružové výrazné topánky z kože na šnurovanie sú značky Silvian Heach, pri jesennej voľbe som zvolila zamatové topánky vínovej farby, ktoré sa môžu aj vyložiť v oblasti členkov a majú vnútri kožušinku taktiež Made in Italy .  K vínovým zamatovým topánkam som zvolila červenú kabelku talianskej značky Gaudi. V poredí je teda kombiáncia dvoch farieb sýtej žltej a vínovej červenej tlmená zlato-béžovou blúzkou. 

Červená a fialová nebývajú farby, ktoré by sa zvykli komibnovať, no aj zdanlivo nekombinovateľné farby vám vyčaria zaujímavý look.

V tomto variante som zvolila fialovú koženú bundu do pása značky Philipp Plein vzadu s veľkým vzorom lebky, ktorý je motívom tejto značky. 

Tento dievčenský look si zamilujete, vyčarí vám úsmev na tvári, rozžiarite svoje okolie a určite sa budete cítiť pohodlne tak,  ako som sa cítila aj ja.  Originálne fotografie vo väčšom rozlíšení nájdete na facebook stránke Mya Mirell v albume Fashion. 

Share: