Michael Kors – 40. ročné výročie značky, prehliadka kolekcie Jeseň / Zima 2021, Broadway

Dizajnér Michael Kors rozsvietil   21. apríla 2021  na Broadwayi svetlá pri príležitosti 40-teho výročia svojej značky, inštitúcie americkej módy. Kors významne prispieva k newyorskému štýlu a ponúka svoju vlastnú kombináciu pôvabu a mestského pragmatizmu so sviatočnými šatami, elegantným, športovým oblečením a kabelkami, ktoré dodnes osídľujú ulice Manhattanu.

New York beží v opojení Korsovej krvi, je to súčasť jeho DNA. Formujúce mesto ho formovalo ako mladého dizajnéra a dnes je nepretržitým zdrojom inšpirácie. Tým, že svoju zbierku ukázal priamo uprostred 45. ulice, ktorá je srdcom energie Manhattanu, oslávil vitalitu mesta s rovnakým presvedčením ako pred 40-timi rokmi. Do mesta, ktoré bolo stále ochromené následkami pandémie, vyslal Kors silný odkaz: bez ohľadu na budúcnosť, show bude pokračovať.  Aký lepší spôsob oslavy značky Michael Kors si predstaviť, ako na Broadway, v rodisku americkej zábavy?

NEW YORK, NY – APRIL 08: Bella Hadid is seen walking in the Michael Kors fashion show in Times Square on April 8, 2021 in New York City. (Photo by Raymond Hall/GC Images)

Dizajnér Michael Kors je dlhoročným fanúšikom Broadwaya a prehliadky mal rád už od detstva. Svojimi kolekciami vyvoláva zmes napätia a pôvabu, ktorá vyčarúva kúzlo živej šou –  zákulisie, tréma, kostýmy a energia živej šou sú vždy prítomné.

Víťaznú oslavu zhonu, ktorú naďalej animuje mestský priemysel módy a múzických umení, predstavil Kors, Newyorčan a milovník hudobného divadla v novej prehliadke kolekcie pre Jeseň 2021 v divadle Shubert Theater and Music Box Theatre na Broadway.

Video z prehliadky si môžete pozrieť na youtube alebo na facebook stránke značky Michael Kors, sledujte Facebook stránku: Mya Mirell Fashionista a Instagram: mya_mirell .

Divadlo je tepom a pulzom mesta New York a pre mňa nekonečným zdrojom inšpirácie,“ vysvetlil Kors, ktorého spoločnosť počas pandémie poskytla dar Ators Fund na podporu divadelného priemyslu. „Vypnutie Broadwaya bolo skutočne srdcervúce. “

Je to česť a splnený sen, osláviť moje 40. výročie v Shubertovom divadle a mať naživo niekoho tak vynikajúco talentovaného ako [skladateľ] Rufus Wainwright. Táto šou je mojou nočnou fantasy.

V utorok 21. apríla 2021  spojili svoje sily ikonické tváre, ktoré si v 80. a 90. rokoch získali slávu po boku amerického návrhára, vrátane Naomi Campbel, Helen Christensen, Carolyn Murphy, Shalom Harlow a Karen Elson s hviezdami mól ako Bella Hadid, Irina Shayk , Ashley Graham, Liya Kebede a Paloma Elsesser , aby predstavili kolekciu Jeseň / Zima 2021 a oslávili Korsov medzník.

Módna oslava začala ráno  pozdravom návrhára a prejavom vďaky naživo z  Times Square a krátkym filmom,  ktorý vytvoril herec, režisér, producent Erich Bergen.  Za tým nasledoval výlet do Sardi’s, obľúbenej Korsovej preddivadelnej reštaurácie,  kde steny lemujú karikatúry filmových hviezd.   V úvodnej sekcii, ktorá sa natáčala v legendárnej divadelnej okresnej reštaurácii Sardi’s, sa predstavili portréty celebrít a listerov z Broadway ako Billy Porter, Bette Midler, Rosario Dawson, Debra Messing, Alan Cumming a ďalších.

Vo videozáznamoch niektorých z najväčších hviezd Broadwaya vrátane Bette Midler, Chita Rivera, Bernadette Peters, Kristen Chenowith a Billy Porter, ktoré zablahoželali Korsovi k jeho veľkému výročiu, boli vyslovené prosby. Umelci požiadali divákov, aby zvážili príspevok do fondu The Actors Fund, ktorý pomôže poskytnúť záchrannú sieť viac ako 40 000 ľuďom pracujúcim v divadle, tanci, opere, hudbe, filme, televízii a rozhlase počas už vyše roka trvajúcej pandémie.

Americký dizajnér Michael Kors najnovšou prehliadkou pre Jeseň 2021 vzdal hold hercom, choreografom, scenáristom a režisérom, ktorí ťahajú za nitky a ktorých chcel podporiť vyzbieraním peňazí pre Actors Fund kvôli následkom pandémie.

MICHAEL KORS OSLAVA VÝROČIA – PROMENÁDNA PAĽBA ŠPIČKOVÝCH MODELIEK

40. ročné výročie módnej dráhy dizajnéra Michala Korsa sa uskutočnilo pod promenádnou paľbou špičkových modeliek zvučných mien s viacgeneračným obsadením. Modelky, ktoré v priebehu rokov prezentovali značku Michael Kors na módnych prehliadkach sa blysli na móle. Zažiarili Bella Hadid, Naomi Campbell, Shalom Harlow, Helena Christensen, Liya Kebede, Karen Elson, Paloma Elsesser, Precious Lee a Alek Wek.

Finálnu módnu oslavua 40-ročného výročia značky, promenádu kolekcie,  odštartovala mature modelka Shalom Harlow, ktorá viedla módny sprievod po západnej 45. ulici. 

Pre ďalšiu dávku drámy  priniesol Kors v tejto prehliadke na mólo svoje obľúbené supermodelky, ktoré stelesňujú kúzlo módnej šou rovnako, ako Patti LuPone a Liza Minnelli stelesňujú kúzlo Broadway. Oslavnú promenádu 40-ročného výročia značky odpálili supermodelky Helena Christensen, Carolyn Murphy, Shalom Harlow a Naomi Campbell, ktorá šou uzavrela v ultramatických dlhých čiernych flitrových šatách a v kašmírovom kabáte.

Prehliadka ikonických modelov značky Kors pre Jeseň / Zimu 2021 vrátane úzkych nohavicových kostýmov,  luxusných úpletov, kožených trech coatov, kabátov na mieru, náhrdelníkov a flitrových šiat sa niesla v neutrálnej mestskej palete slonoviny, dymu, dreveného uhlia , polnočnej farby  a ťavej farby prerezanej s červenými paprskami, zebrovými a trblietavými kovmi.

Michael Kors – kolekcia Jeseň / Zima 2021, Optimistická zbierka

Ako zhrnúť 40 rokov módy v jednej prehliadke? Dizajnér Michael Kors urobil to, čo vie najlepšie: predstavil nadčasové, dobre strihané kúsky so správnym prístupom. To sa premietlo do károvaných blejzrov, štrbinových šiat, pôvabného krajčírstva, množstva kabátov strihaných do správnych tvarov a rozmerov, nadrozmerných páperových búnd a divadelných kožušín.

„Pri mojej zbierke kolekcií k 40. výročiu značky som skutočne myslel na radosť z obliekania a vykročenia na noc do mesta,“ povedal Michael Kors o inšpirácii, ktorá sa skrýva za jeho kolekciou Jeseň / Zima 2021.

Michael Kors zhromaždil priaznivcov celebrít aj priateľov supermodeliek od svojho uvedenia značky v roku 1981, takže nie je prekvapením, že jeho show k 40. výročiu bola módnym stretnutím pamätným na veky vekov.

Hviezdami nabitá show, ktorá sa natáčala na námestí Times Square v New Yorku a vysielala na michaelkors-collection. com a na digitálnych kanáloch značky, bola inšpirovaná „pôvabom otváracej noci“ a „vystúpenia, keď sa svet opäť otvorí“

plus size modelka Ashely Graham v modeli Michael Kors , kolekcia Jeseň / Zima 2021

Dizajnér pokračoval: „Či už idete do kancelárie, na neformálnu večeru v susedstve alebo ste v skutočnosti pripravení ísť opäť na večierok, táto kolekcia spočíva v tom, aby bola každá chvíľa zvláštnou príležitosťou a aby ste sa cítili sebaisto, očarujúco a pozitívny. Existuje zmysel pre nadčasovosť a optimizmus vo veľkomeste, ktorý je od samého začiatku základom Michaela Korsa – jing-jangová rovnováha medzi bohatstvom a jednoduchosťou, niečo, čo je bezstarostné a zároveň luxusné.

obrázky zdroj: michael kors, notizie.today, getty images, pinterest

Sledujte Facebook stránku: Mya Mirell Fashionista a Instagram: mya_mirell .

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

 

 

Share: