Milan Fashion Week – 18. – 24. september 2018, Jar/Leto 2019, prehliadka značky Alberta Ferretti

Môj outfit pre prvú polovicu dňa počas Milan Fashion Weeku, 18. september 2018 bol žiarivý zlato-béžový so žltým svietivým crop topom. Niesol sa v elegantnom duchu so sexi nádychom. K tomu looku je aj video, nájdete ho na facebook stránke blogu Mya Mirell Fashionista.   Pre druhú polovicu prehliadkového dňa Milan Fashion Weeku, pre prehliadky značky Alberta Ferretti , Annakiki, No21 a Moncler,  som zvolila naopak veselý dievčenský look. Bodkované šaty s nadýchanou sukňou a holým chrbátom som pôvodne zamýšlala doplniť sieťovanými pančuškami s bodkami a vzadu s pásikom, skutočne zaujímavý dizajn, no kvôli extrémne horúcemu počasiu, ktoré aj v poobedňajších hodinách bolo okolo 30 stupňov a pri všetkej tej hektike, som zvolila iba krátke sieťované ponožky so zaujímavým šnurovaním.  Videá so celebritami – modelkami Gigi a Bellou Hadid, Kendall Jenner, talianskymi sestrami, celebritami Chiarou a Valentinou Ferragni, Oliviou Palermo a inými, si môžete pozrieť na facebook stránke blogu s názvom Mya Mirell Fashionista. 

 

Topánky som mala zvolené vo variantoch, no tenisky na chodenie som prezula po dorazení do cieľa za tieto červené čižmičky a športovú fialovú koženú bundu značky Philipp Plein s flitrovanou kostrou na zadnej časti,  som vymenila za ľahkú riflovú bundu so zlatou čipkou značky Versace, ktorá sa mi hodila naopak k tým zlatým čipkovaným teniskám. Tento look som si teda vyskladala hneď  niekoľkých variantoch.  

Celkový svieži look doplnila metalická kabelka, ruksak so zipsom a zaujal najmä japonských fotografov a novinárov, zrejme kvoli tým ponožkám s čižmičkami v kombinácii s tou sukňou, možno im to v niečom pripomínalo ich kultúru.  

So známou poľskou blogerkou Tamarou na prehliadke značky Alberta Ferretti. Videá s celebritami a svetovými top modelkami Gigi a Bellou Hadid a Kendall Jenner nájdete na facebook stránke blogu s názvom Mya Mirell Fashionista v kategórii Videá. Ostatné fotografie tiež v albume Milan Fashion Week.  

Moje ostatné fotografie a videá nájdeš na facebook stránke blogu s názvom Mya Mirell Fashionista a tiež na facebook fan stránke : Mya Mirell. Sleduj instagramy, kde dávam všetko o móde a outfitoch.

Sleduj ma na:

2 Instagramy:   myamirell , 

                            mya_mirell

Facebook:        Mya Mirell Fashionista, 

                           Mya Mirell 

Share: