BELLA HADID, GIGI HADID, KENDALL JENNER

Milan Fashion Week je dejiskom svetovej módy, kde predvádzajú najslávnejšie modelky. Aktuálne komerčne najžiadanejšími sú sestry Gigi Hadid,  Bella Hadid, Kendall Jenner a Kaia Gerber. Sestry Hadid a Kendall Jenner v modrom saku predvádzali napríklad na prehliadke značky Alberta Ferretti, ktorá je obľúbenou návrhárkou svetových celebrít. Jej modely sú často predvádzané na gala večeroch a vynášané na červených kobercoch svetovými herečkami, modelkami, speváčkami a módnymi ikonami. Na modelky po prehliadke tejto značky čakal početný dav fanúšikov a cestu im kliesnilo pár bodyguardov. Video z tejto akcie si môžete pozrieť na mojej facebook stránke blogu s názvom Mya Mirell Fashionista ako aj na youtube kanáli mya mirell, či instagrame mya_mirell tu: https://www.youtube.com/watch?v=R3YVf0L-fS8

MODELKA CHIARA SCELSI

Jedna z najkrajších modeliek podľa môjho názoru v modeloch zančky Dolce and Gabbana – mladučká 22-ročná Talianka CHIARA SCELSI, ktorú sa mi podarilo osloviť na prehliadke značky MONCLER. Chiara je veľmi milá, síce menšia, ako bývajú modelky, avšak má úžasnú charizmu, tváričku a vďaka svojím neprehliadnuteľným vlasom vyzerá na všetkých fotografiách a v modeloch úžasne.  Veľmi jej pristanú modely značky Dolce and Gabbana nadýchané, premrštené, zdobené, skvosnte noblesné , spolu s jej vlasmi pasujú úžasne.

Video s Chiarou po prehliadke značky Dolce and Gabbana z jedného ročníka Milan Fashion Weeku si môžete pozrieť na facebook stránke blogu s názvom Mya Mirell Fashionista alebo na mojom youtube kanáli mya mirell, či instagrame mya_mirell  tu:  https://www.youtube.com/watch?v=Qxyof6IR_8k&t=2s

Ja s modelkou Chiara Scelci – Chiara vpravo. 

Chiara Scelsi – editoriál pre portugalský Vogue.  Chiara vyzerá v každom modeli famózne, neprehliadnuteľná taliansko-brazílska krása. 

MODELKY PREHLIADKY ALBERTA FERRETTI – BELLA HADID, GIGI HADID, KENDALL JENNER

BELLA HADID

Modelka Bella Hadid vyšla z backstage po prehliadke značky Alberta Ferretti v úspornom tričku bez podprsenky. V skutočnosti je ešte viac chudá ako na fotografiách, keďže optika fotoaparátov pridáva kilá a nadšení fanúšici najmä mužského pokolenia išli na modelke oči nechať. Cestu modelkám – v pozadí v modrom saku je Kendall Jenner a na ďalšej fotografii sestra Gigi Hadid – kliesnilo pár bodyguardov. 

Video s modelkami naživo si môžete pozrieť na mojej facebook stránke blogu s názvom Mya Mirell Fashionista ako aj na youtube kanáli mya mirell ako aj na instagrame mya_mirell tu: https://www.youtube.com/watch?v=R3YVf0L-fS8

GIGI  HADID

Sestra modelky Belli Hadid, blondína Gigi Hadid . Video s modelkami naživo si môžete pozrieť na mojej facebook stránke blogu s názvom Mya Mirell Fashionista ako aj na youtube kanáli mya mirell tu: https://www.youtube.com/watch?v=R3YVf0L-fS8

KENDALL JENNER

Jedna z najsledovanejších instagramových modeliek súčasnosti, po ktorej poľujú paparazzi. 

Na ostatné modelky z prehliadky Alberta Ferretti nepanoval taký paparazzi hon a tak boli ochotné mi aj zamávať do kamery a nemuseli tak bežať. Pre Alberta Ferretti predvádzajú krásne beauty modelky aj niektoré modelky  z Victoria´s Secret models. 

MODELKY MONCLER 

Japonské modelky, DJ-ky, influencerky z Tokia – Ayaxxa Miaya a Amixxa Miaya, dvojičky som stretla okrem prehliadky značky Fendi aj na prehliadke značky Moncler. Stali sa tvárou kolekcie aj značky Moschino návrhára Jeremy Scotta.  

MODELKY PRADA – KAIA GERBER

Jedna z komerčne najžiadanejších a najúspešnejších modeliek je mladá modelka, dcéra slávnej topmodelky z 90.rokov,  Kaia Gerber. Počas Milan Fashion Weeku, sezóny Jar / Leto 2019 predvádzala na prestížnej prehliadke značky Prada a túto opúšťala opäť v sprievode svojho osobného strážcu. Účes s pripnutou ofinkou, vlasový styling mali modelky spravený  pre prehliadku kolekcie jar/leto 2019. Video si môžete pozrieť na facebook stránke Mya Mirell Fashionista ako aj instagrame mya_mirell.

Celebrity z prehliadky Prada – Anna Wintour, modelka Kaia Gerber a ostatné.

PRADA – celebrities at Prada, Milan Fashion Week, Spring 2019, models, fashion editors

PRADA – celebrities – ANNA WINTOUR – editor in chief of Vogue magazine, model KAIA GERBER – daughter of Cindy Crawford – Kaia Gerber, CHIARA FERRAGNI – The Blonde Salad by Chiara Ferragni – Italian fashion blogger, influencer, models and fashion editors, icons at Prada, Milan Fashion Week, september 2018, Spring 2019More – follow also instagram: mya_mirell , blog: myamirell .com, youtube channel : mya mirell

Uverejnil používateľ Mya Mirell Fashionista Utorok 8. januára 2019

 

Kórejská modelka SORA CHOI po prehliadke značky Prada mala chlapčenský look. 

MODELKA – PREHLIADKA ERMANNO SCERVINO 

Francúzska modelka GABRIELE CAUNESIL v šatách z dielne talianskeho návrhára Ermanno Scervino po prehliadke značky Ermanno Scervino vyzerala famózne. Na ulici prebiehalo fotenie,  moje street style foto, viac – video nájdete na facebook stránke blogu s názvom Mya Mirell Fashionista a na instagrame mya_mirell. 

MODELKY DOLCE AND GABBANA

Modelky po prehliadke značky Dolce and Gabbana pózovali vonku v nádherných modeloch. Video nájdete na facebook stránke blogu s názvom Mya Mirell Fashionista v kategórii Videá.

BARBARA PAVLIN

Najväčší úspech mali modelky Barbara Pavlin pôvodom z Maďarska a Sara Sampaio – Victoria´s Secret models, ktoré sa zjavili po prehliadke značky Dolce and Gabbana a boli obklopené vášnivým davom fanúšikov. Bodyguardi mali čo robiť, aby im vytvorili cestu k limuzínam. Video si môžete pozrieť na facebook stránke s názvom Mya Mirell Fashionista a na instagrame mya_mirell.  

MODELKA SARA SAMPAIO – PREHLIADKA GIORGIO ARMANI

Modelka Sara Sampaio bola aj na prehliadke návrhára Giorgio Armani. Sara je jednou z najvyhľadávanejších modeliek fotografmi, paparazzi a fanúšikmi. Video nájdete na facebook stránke Mya Mirell Fashionista. 

MODELKY VERSACE 

Americká modelka Cara Taylor a ďalšie modelky Megan Roche, Birgit Kos a Natasha Poly. Pre Versace predvádzali tiež modelky Gigi a Bella Hadid, Irina Shayk, Vittoria Ceretti, Kris Grikaite a Imaan Hammam. 

 

models from VERSACE – Milan Fashion Week, Spring 2019

models from VERSACE – Milan Fashion Week, Spring 2019, september 21., 2018, More – follow my instagram: mya_mirell , blog: myamirell . comwonderul CARA TAYLOR (in beige top) and MEGHAN ROCHE (on the left), BIRGIT KOS (in big detail in the middle of video) and NATASHA POLY (the blond one in the end of video)There was also models: GIGI HADID, BELLA HADID, IRINA SHAYK, VITTORIA CERRETTI, KRIS GRIKAITE, IMAAN HAMMAM (big return of this model – read in my article in my blog myamirell com – Versace trends), SORA CHOI etc.

Uverejnil používateľ Mya Mirell Fashionista Štvrtok 31. januára 2019

Ostatné modelky z prehliadok, napríklad z prehliadky značky Fendi  – Vittoria Ceretti a ďalšie – fotografie a videá nájdete na facebook stránke s názvom Mya Mirell Fashionista  a na instagrame mya_mirell. 

 

Share: