BELLA HADID, GIGI HADID, KENDALL JENNER

Milan Fashion Week je dejiskom svetovej módy, kde predvádzajú najslávnejšie modelky. Aktuálne komerčne najžiadanejšími sú sestry Gigi Hadid,  Bella Hadid, Kendall Jenner a Kaia Gerber. Sestry Hadid a Kendall Jenner v modrom saku predvádzali napríklad na prehliadke značky Alberta Ferretti, ktorá je obľúbenou návrhárkou svetových celebrít. Jej modely sú často predvádzané na gala večeroch a vynášané na červených kobercoch svetovými herečkami, modelkami, speváčkami a módnymi ikonami. Na modelky po prehliadke tejto značky čakal početný dav fanúšikov a cestu im kliesnilo pár bodyguardov. Video z tejto akcie si môžete pozrieť na mojej facebook stránke blogu s názvom Mya Mirell Fashionista ako aj na youtube kanáli mya mirell, či instagrame mya_mirell tu: https://www.youtube.com/watch?v=R3YVf0L-fS8

MODELKA CHIARA SCELSI

Jedna z najkrajších modeliek podľa môjho názoru v modeloch zančky Dolce and Gabbana – mladučká 22-ročná Talianka CHIARA SCELSI, ktorú sa mi podarilo osloviť na prehliadke značky MONCLER. Chiara je veľmi milá, síce menšia, ako bývajú modelky, avšak má úžasnú charizmu, tváričku a vďaka svojím neprehliadnuteľným vlasom vyzerá na všetkých fotografiách a v modeloch úžasne.  Veľmi jej pristanú modely značky Dolce and Gabbana nadýchané, premrštené, zdobené, skvosnte noblesné , spolu s jej vlasmi pasujú úžasne.

Video s Chiarou po prehliadke značky Dolce and Gabbana z jedného ročníka Milan Fashion Weeku si môžete pozrieť na facebook stránke blogu s názvom Mya Mirell Fashionista alebo na mojom youtube kanáli mya mirell, či instagrame mya_mirell  tu:  https://www.youtube.com/watch?v=Qxyof6IR_8k&t=2s

Ja s modelkou Chiara Scelci – Chiara vpravo. 

Chiara Scelsi – editoriál pre portugalský Vogue.  Chiara vyzerá v každom modeli famózne, neprehliadnuteľná taliansko-brazílska krása. 

MODELKY PREHLIADKY ALBERTA FERRETTI – BELLA HADID, GIGI HADID, KENDALL JENNER

BELLA HADID

Modelka Bella Hadid vyšla z backstage po prehliadke značky Alberta Ferretti v úspornom tričku bez podprsenky. V skutočnosti je ešte viac chudá ako na fotografiách, keďže optika fotoaparátov pridáva kilá a nadšení fanúšici najmä mužského pokolenia išli na modelke oči nechať. Cestu modelkám – v pozadí v modrom saku je Kendall Jenner a na ďalšej fotografii sestra Gigi Hadid – kliesnilo pár bodyguardov. 

Video s modelkami naživo si môžete pozrieť na mojej facebook stránke blogu s názvom Mya Mirell Fashionista ako aj na youtube kanáli mya mirell ako aj na instagrame mya_mirell tu: https://www.youtube.com/watch?v=R3YVf0L-fS8

GIGI  HADID

Sestra modelky Belli Hadid, blondína Gigi Hadid . Video s modelkami naživo si môžete pozrieť na mojej facebook stránke blogu s názvom Mya Mirell Fashionista ako aj na youtube kanáli mya mirell tu: https://www.youtube.com/watch?v=R3YVf0L-fS8

KENDALL JENNER

Jedna z najsledovanejších instagramových modeliek súčasnosti, po ktorej poľujú paparazzi. 

Na ostatné modelky z prehliadky Alberta Ferretti nepanoval taký paparazzi hon a tak boli ochotné mi aj zamávať do kamery a nemuseli tak bežať. Pre Alberta Ferretti predvádzajú krásne beauty modelky aj niektoré modelky  z Victoria´s Secret models. 

MODELKY MONCLER 

Japonské modelky, DJ-ky, influencerky z Tokia – Ayaxxa Miaya a Amixxa Miaya, dvojičky som stretla okrem prehliadky značky Fendi aj na prehliadke značky Moncler. Stali sa tvárou kolekcie aj značky Moschino návrhára Jeremy Scotta.  

MODELKY PRADA – KAIA GERBER

Jedna z komerčne najžiadanejších a najúspešnejších modeliek je mladá modelka, dcéra slávnej topmodelky z 90.rokov,  Kaia Gerber. Počas Milan Fashion Weeku, sezóny Jar / Leto 2019 predvádzala na prestížnej prehliadke značky Prada a túto opúšťala opäť v sprievode svojho osobného strážcu. Účes s pripnutou ofinkou, vlasový styling mali modelky spravený  pre prehliadku kolekcie jar/leto 2019. Video si môžete pozrieť na facebook stránke Mya Mirell Fashionista ako aj instagrame mya_mirell.

Celebrity z prehliadky Prada – Anna Wintour, modelka Kaia Gerber a ostatné.

 

Kórejská modelka SORA CHOI po prehliadke značky Prada mala chlapčenský look. 

MODELKA – PREHLIADKA ERMANNO SCERVINO 

Francúzska modelka GABRIELE CAUNESIL v šatách z dielne talianskeho návrhára Ermanno Scervino po prehliadke značky Ermanno Scervino vyzerala famózne. Na ulici prebiehalo fotenie,  moje street style foto, viac – video nájdete na facebook stránke blogu s názvom Mya Mirell Fashionista a na instagrame mya_mirell. 

MODELKY DOLCE AND GABBANA

Modelky po prehliadke značky Dolce and Gabbana pózovali vonku v nádherných modeloch. Video nájdete na facebook stránke blogu s názvom Mya Mirell Fashionista v kategórii Videá.

BARBARA PAVLIN

Najväčší úspech mali modelky Barbara Pavlin pôvodom z Maďarska a Sara Sampaio – Victoria´s Secret models, ktoré sa zjavili po prehliadke značky Dolce and Gabbana a boli obklopené vášnivým davom fanúšikov. Bodyguardi mali čo robiť, aby im vytvorili cestu k limuzínam. Video si môžete pozrieť na facebook stránke s názvom Mya Mirell Fashionista a na instagrame mya_mirell.  

MODELKA SARA SAMPAIO – PREHLIADKA GIORGIO ARMANI

Modelka Sara Sampaio bola aj na prehliadke návrhára Giorgio Armani. Sara je jednou z najvyhľadávanejších modeliek fotografmi, paparazzi a fanúšikmi. Video nájdete na facebook stránke Mya Mirell Fashionista. 

MODELKY VERSACE 

Americká modelka Cara Taylor a ďalšie modelky Megan Roche, Birgit Kos a Natasha Poly. Pre Versace predvádzali tiež modelky Gigi a Bella Hadid, Irina Shayk, Vittoria Ceretti, Kris Grikaite a Imaan Hammam. 

 

Ostatné modelky z prehliadok, napríklad z prehliadky značky Fendi  – Vittoria Ceretti a ďalšie – fotografie a videá nájdete na facebook stránke s názvom Mya Mirell Fashionista  a na instagrame mya_mirell. 

 

Share: