Modro-fialový look na IV. prehliadkový deň, Milan Fashion Week, 18. – 24. september 2018, sezóna Jar / Leto 2019, 22. september 2018

Pre prerozprávanie príbehu 65 rokov talianskej značky Missoni, za ktoré sa úspešne vyformovala do súčasnej podoby,  bolo treba príbeh situovať do oblasti prestížnej milánskej lokality City Life  v štruktúrach, ktoré dýchajú dizajnom šikmých veží od architektov Daniela Libeskinda, Arata Isozaki  a Zaha Hadid.  Naozaj impozantné prostredie pre impozantnú módnu show dizajnérky Angela Missoni, ktorá si zaslúžila túto veľkoleposť. 

foto: emmeview, Mario Valsecchi

Článok o tejto zaujímavej architektonickej štruktúre, milánskej modernej zóne, lokalite City Life nájdete aj tu na blogu v kategórii Travelling pod názvom City Life.  Článok o tejto lukratívnej obytnej zóne v Miláne s dizajnovými vežami slávnych architektov si môžete prečítať z môjho pera aj v architektonickom magazíne:

https://www.stavebnictvi3000.cz/clanky/projekt-city-life-jedna-z-nejkrasnejsich-a-nejlukrativnejsich-ctvrti-milana?fbclid=IwAR2TIujrE7H-A6gRHavAVmCj58BQBcouB5eIJlEt1s6yr1s8MalUEEoH_1o

foto: emmeview, Mario Valsecchi

Pre VI. prehliadkový deň módneho maratónu v Miláne som zvolila tieto dievčenské šaty s volánovým lemom v zaujímavej farbe. Šaty sú s dlhým rukávom, veľmi pohodlné,  s previazaním v páse v nádhernej sýtej modro-fialovej farbe a vhodné na teplý letný večer, aký v tej deň panoval.  Môj silný pocit nechať vyniknúť modro-fialovú farbu kontrastom s fuchsiovou či červenou farbou, mal za výsledok rozžiarenie celého looku.  Zaujímavá farebná kombinácia zaujala aj viacerých street style fotografov.  Ako kontrast k šatám som teda zvolila červené a fuchsiové doplnky. 

Lepšie by boli úplne jednotné doplnky, topánky a kabelka vo fuchsiovej farbe, no pre dlhšie chodenie som sa musela rozhodnúť pre  pohodlné červené členkové čižmičky. Moje ostatné fotografie a videá nájdete na facebook stránke blogu s názvom Mya Mirell Fashionista a tiež na facebook fan stránke : Mya Mirell.

Viac ako pol storočie s Missoni.  To bolo mottom módnej prehliadky renomovanej značky Missoni, ktorá sa konala počas uplynulého ročníka Milan Fashion Weeku, v septembri 2018, počas ktorej módni návrhári predstavili kolekcie pre nasledujúcu sezónu Jar/Leto 2019.  Článok o tejto kolekcii čítaj tu na blogu pod názvom Missoni – Milan Fashion Week, kolekcia jar / leto 2019. 

Moje street style video a výsledný look z preliadky Missoni,  ktorá sa konala vo večerných hodinách blízko známej architektonickej štruktúry, modernej zóny City Life, si môžete pozrieť na facebook stránke blogu Mya Mirell Fashionista v kategórii Videá.  Tiež na instagrame : mya_mirell  , kde publikujem všetky zaujímavosti z Milan Fashion Weeku. 

Fuchsiové doplnky – metalická kabelka cubikon a fuchsiový náhrdelník dokonale kontrastovali s modro-fialovou farbou šiat. 

Prvý plán – skúška šiat s kontrastnými fuchsiovými sandálami, ovšem na večernú show, som neskôr radšej zvolila pohodlnejšiu verziu obuvy.

Ostatné fotografie a videá nájdete na facebook stránke blogu s názvom Mya Mirell Fashionista a tiež na facebook fan stránke : Mya Mirell.  Sleduj instagram mya_mirell , kde publikujem všetko o móde, Milan fashion Weeku a moje outfitové inšpirácie. 

Výraznú modro-fialovú farbu som efektne doplnila fuchsiovou, mangenta farbou v podobe doplnkov.

Moje ostatné fotografie a videá nájdete na facebook stránke blogu s názvom Mya Mirell Fashionista a tiež na facebook fan stránke : Mya Mirell. Sleduj instagramy, kde publikujem všetko o móde, Milan fashion Weeku a outfitoch.

Sleduj ma na:

2 Instagramy: myamirell ,

mya_mirell

Facebook: Mya Mirell Fashionista,

Mya Mirell

Share: