Bronzovo-zelený look pre III. prehliadkový deň Milan Fashion Weeku – pre prvú polovicu, 18. – 24. september 2018, sezóna Jar/Leto 2019,  21. september 2018

Milánsky týždeň módy v septembri  2018  bol netradične horúci. Teploty počas dní sa vyšplhali až cez 35 stupňov a absolvovať harmonogram prehliadok a módne akcie s tým spojené,  bolo  nesmierne vyčerpávajúce. Zvyčajne nie je veľa času ani priestoru na osvieženie, občerstvenie a vždy som veľmi rada, ak stihnem to, čo si daný deň naplánujem. Na III. prehliadkový deň počas horúceho poludnia a odpoludnia, teda na jeho I. polovicu som zvolila bronzovo-zelené šaty zvýrazňujúce postavu midi dĺžky, sexi vzhľadu s efektným previazaním okolo krku, ktoré sa tiahlo krížom cez chrbát a pod prsia okolo pásu. Veľmi zaujímavý dizajn s odhaleným chrbtom a zároveň jemne elastické s hlbokým výstrihom v oblasti dekoltu som zahalila splývavým dusterom výraznej medovej farby.  Šaty zvýrazňujú ženskú postavu a nedovoľujú veľa pohybu, sú dosť tesné, vhodnejšie na akcie, kde netreba veľa chodiť.  Zladila som k nim kamienkové béžovo-zlaté sandále a zlatú kabelku značky Baldinini, ktorá sa mi hodila na prezentáciu tejto značky. O tejto prezentácii sa dočítate v ďalšom článku na tomto blogu. Video môjho looku si môžete pozrieť na facebook stránke Mya Mirell Fashionista alebo osobnej stránke Mya Mirell. Taktiež aj video z prehliadky značky ANTONIO MARRAS. Pripájam linky:

Video z prehliadky si môžete pozrieť v tomto linku: https://www.facebook.com/mirellfashionista/videos/355838844969132/

Moje ostatné fotografie a videá nájdete na facebook stránke blogu s názvom Mya Mirell Fashionista a tiež na facebook fan stránke : Mya Mirell.

Moje ostatné fotografie a videá nájdete na facebook stránke blogu s názvom Mya Mirell Fashionista a tiež na facebook fan stránke : Mya Mirell.

Skúška outfitu pred Milan Fashion Weekom, varianty – tenisky zlato-béžovej farby na pohodlné chodenie a kabelka ošúchaného vzhľadu veľkosti, kde sa mi zmestia všetky potrebné veci ako topánky na prezutie, fotoaparát, nabíjačky, plášť, ktorý som použila iba na fotenie, pretože bolo až do neskorého večera príliš horúco. 

V platformových zlatých lodičkách sa ťažko chodí a tak boli voľbou na akcie, kde sa dalo sedieť. Na chodenie poslúžili tenisky a kamienkové sandále. 

Moje ostatné fotografie a videá nájdete na facebook stránke blogu s názvom Mya Mirell Fashionista a tiež na facebook fan stránke : Mya Mirell. Sleduj instagramy, kde publikujem všetko o móde, Milan fashion Weeku a outfitoch.

Sleduj ma na:

2 Instagramy: myamirell ,

mya_mirell

Facebook: Mya Mirell Fashionista,

Mya Mirell

 

 

 

 

 

Share: