Môj ružový look pre II. prehliadkový deň Milan Fashion Weeku, sezóna Jar/Leto 2019, I. polovica – Fendi, Luisa Beccaria

Čakanie na KARLA LAGERFELDA a modelky, celebrity z módneho sveta po prehliadke značky FENDI.

Pre II. prehliadkový deň Milan Fashion Weeku, 20. septembra 2018  som náhodne zvolila ružové outfity.  Voľba niektorých outfitov na prehliadkový maratón milánskeho týždňa módy sa uberala farebnou cestou, ružovú alebo fuchsiovú farebnosť som zvolila pre prehliadkové dni, 20. september a 23. september 2018. Z prehliadky značky Fendi, kde som natočila street style video s modelkami ako Vittoriou Ceretti alebo Carou Taylor a ostatnými celebritami ako šéfkou  magazínu  Vogue ANNOU WINTOUR, či americkým milionárom Jamesom F. Goldsteinom (fotografie a video si môžete pozrieť na instagrame mya_mirell a facebook stránke blogu s názvom Mya Mirell Fashionista.), som následne pokračovala na prehliadku talianskej návrhárky LUISA BECCARIA taktiež v tomto looku.  Backstage prípravné video pred módnou show a video zo samotnej  show si tiež môžete pozrieť na spomínaných stránkach a aj mojom youtube kanáli mya mirell. Pripájam linky:

Celé video z módnej prehliadky LUISA BECCARIA si môžete pozrieť na facebook stránke Mya Mirell Fashionista ale aj na mojom youtube kanáli mya mirell – môžete mi dať odber, článok nájdete tu na blogu pod názvom Luisa Beccaria. 

K čipkovaným ružovým šatám som zvolila strapcové sandále a jagavý plášť, tzv. fashion duster fialovej farby od slovenskej návrhárky GK design – Gitky Kurinovej.  Tieto čipkované šaty vyzerali pred mojim zásahom úplne inak, boli veľmi sexi, ultra krátke, mala som ich na fotení v Ríme (viď fotografiu nižšie). Spodný lem s miernymi strapcami asymetrického strihu odhaľoval príliš a tak som tam dala našiť originálny dvojitý nariasený volán.  Zohnať látku príbuznej farebnosti ako sú šaty (šaty sú netradične krikľavo ružové, bol značný problém) a zrejme som týmto šaty pokazila, prinajmenšom šaty zmenili svoj dovtedajší vzhľad na španielsky nádych.  Odpáraním volánu ich môžem vrátiť do pôvodného stavu. Bolo to z dôvodu čisto praktického, aby som si ich nepoťahovala  a mohla sa premiestňovať bez obáv po Miláne. Musím povedať, že krajčírka túto úlohu bravúrne zvládla a nový výzor šiat sa mi celkom páči.  K výslednému looku boli pôvodne zamýšlané ružové metalické baleríny, ktoré ma natoľko otlačili, že som ich musela nahradiť teniskami. Tie už však so šatami tak dokonale neladili.  Negatívne to ohodnotili aj Talianky po zhliadnutí niektorých  fotografií od street style fotografov. Hold, Talianky sú veľké kritičky a snáď to nabudúce bude lepšie. 

K výslednému ružovému looku (treba povedať že ružová nie je moja farba, ovšem toto bola veľmi zaujímavá farba, ku ktorej bol aj veľký problém násť materiál podobne farebný  na výsledný spodný volán) som zvolila metalický zlato-fuchsiovo-fialový make-up doplnený zelenými spodnými tieňmi, ktorý zaujal niektorých fotografov. O make-upe sa dočítate v článku v kategórii Beauty.

Príprava a skúšanie výsledného looku. Moje ostatné fotografie a videá nájdete na facebook stránke blogu s názvom Mya Mirell Fashionista a osobnej facebook stránke Mya Mirell.

K outfitu boli zamýšľané metalické krikľavé ružové baleríny značky Hogl a metalická kabelka cubikon. 

Šaty vyzerali pôvodne takto, doplnila som k nim vysoké sandále so strapcami a ružové šperky plus na mieru šitý módny plášť, tzv. fashion duster z flitrovaného padavého jemne strečového materiálu fialovej farebnosti od módnej návrhárky Gitky Kurinovej pracujúcej pod značkou GK design. Pôvodne na bežné dlhšie chodenie boli zamýšlané metalické baleríny na zvýšenom kline značky Hogl, ovšem ostali nevyužité a zastúpili ich tenisky. Tie môžete vidieť na výslednom videu v linkoch vyššie. 

Ako variant som neskôr našla tieto krásne sandále na menšom opätku so Swarovski kryštálmi. 

Čakanie na celebrity a modelky na prehliadke značky Fendi. Make-up som zladila v ružovo-fialovej farebnosti so zlatým Dior tieňom na celom viečku a zelenou linkou. 

Čakanie na KARLA LAGERFELDA po skončení prehliadky značky Fendi a na modelky. Medzi nimi vyšla napríklad známa kórejská modelka SORA CHOI a kritička módy, editorka British Vogue  SUZY MENKES – viď. video vyššie. 

Moje ostatné fotografie a videá nájdete na facebook stránke blogu s názvom Mya Mirell Fashionista a tiež na facebook fan stránke : Mya Mirell. Sleduj instagramy, kde publikujem všetko o móde, Milan fashion Weeku a outfitoch.

Sleduj ma na:

2 Instagramy:   myamirell , 

                            mya_mirell

Facebook:        Mya Mirell Fashionista, 

                           Mya Mirell 

 

 

Share: