Čierny nohavicový overal s fuchsiovým pásom, môj look na III. prehliadkový deň Milan Milan Fashion Weeku – na druhú polovicu, 18. – 24. september 2018, sezóna Jar/Leto 2019,  21. september 2018

Pre III. prehliakový deň Milan Fashion Weeku, jeho druhú polovicu – VERSACE módnu show, ktorej predchádzala módna prezentácia a  koktail party  FRAGIACOMO s Chiarou a Valentinou Ferragani, som zvolila overal. Jednoduchý čierny nohavicový overal  oživený fuchsiovými doplnkami ako výrazným opaskom so stuhou a náhrdelníkom z peria a kamienkami a k tomu zladené fuchsiové sandále so strapcami .  Viac fotografií a videá z týchto akcií si môžete pozrieť na facebook stránke blogu s názvom Mya Mirell Fashionista.  

Moje ostatné fotografie a videá nájdete na facebook stránke blogu s názvom Mya Mirell Fashionista a tiež na facebook fan stránke : Mya Mirell.

Pred prehliadkou značky VERSACE sa konala módna prezentácia a koktail party značky FRAGIACOMO na ktorú boli pozvané aj medzinárodné celebrity, influencerky Chiara a Valentina Ferragni. Stále bolo neuveriteľné teplo až okolo 30 stupňov a dostať sa z jednotlivých prehliadok a prezentácií včas na ďalšiu sa vždy nedalo stíhať. Tak som prišla neskoro na prehliadku značky VERSACE. Chiara samozrejme dorazila včas, pretože ju odviezla limuzína. O tejto kolekcii sa dočítate tu na blogu v článku Fragiacomo s Chiarou Ferragni. 

Môj outfit pozostával z čierneho nohavicového overalu ozvláštneného fuchsiovými doplnkami . 

Tenisky som nakoniec vymenila za čipkovo-zlato-béžové, kvôli pohodlnosti a najmä prílišnému teplu. Tie boli totiž perforované. 

K outfitu som ako variant plánovala skombinovať aj tento fashion duster, ovšem aj večer počas konania sa módnej show značky VERSACE bolo stále príliš teplo. 

Moje ostatné fotografie a videá nájdete na facebook stránke blogu s názvom Mya Mirell Fashionista a tiež na facebook fan stránke : Mya Mirell. Sleduj instagramy, kde publikujem všetko o móde, Milan fashion Weeku a outfitoch.

Sleduj ma na:

2 Instagramy: myamirell ,

mya_mirell

Facebook: Mya Mirell Fashionista,

Mya Mirell

 

 

 

 

 

Share: