Fashion LIVE – 17. – 19. október 2019, Bratislava, Slovensko

Po náročných mesiacoch september a október, kedy som lietala kvôli svetovým týždňom módy,  som zakončila svoje vyčerpávajúce módne nadšenie a ukojila vášeň na našom slovenskom módnom podujatí, v poradí už jeho šiestom ročníku s názvom Fashion LIVE. Ešte že sa konal vo výbornom dátume, pretože v čase Milan a Paris Fashion Weeku nie som schopná a ochotná zúčastniť sa akejkoľvek inej módnej akcie. Preto nechápem, prečo sa niektoré plánujú v takýchto termínoch.  Pre tretí posledný deň tejto módnej akcie, ktorá sa konala v Bratislave, hlavnom meste v budove Starej Tržnice som zvolila trošku vyzývavejší outfit so zaujímavými šatami z pevného materiálu s transparentným  vložením, modrou štruktúrou na frontálnej časti imitácie abstrakt floral a s efektným šnurovaním na rukávoch a po bokoch. Tieto šaty nám ženám s krivkami perfektne tvarujú postavu. 

Šaty sa zapínajú vzadu, kde v oblasti pásu ešte prebieha horizontálne efektné šnurovanie, vystihujú úplne môj štýl, extravagant glam, ku ktorým som zvolila panšušky s jemným pásikom vzadu a s čipkou pri členkoch a stehnách, pretože mám rada expresívnosť vyšperkovanú na maximum a s čižmičky členkovej výšky s pracovými detailami presne k celkovému looku zapadli. Design Enio Silla , Taliansko – Miláno, Florencia. Značka expandovala neskôr do sveta a predáva sa úspešne okrem Talianska aj v Moskve, Dubaji, Kuvajte a iných metropolách. Viac bude na instagramoch a blogu myamirell.com.  

Video tohto looku si môžete pozrieť na mojej facebook stránke Mya Mirell, kde publikujem najmä moje fotografie z fotení alebo Mya Mirell Fashionista, ktorá je odnožou tohto blogu a pojednáva o móde vo všeobecnosti, o módnych týždňoch a najmä Milan Fashion Weeku,  tiež tam nájdete moje outfitové kreácie. Sledujte tiež moje instagram profily: myamirell a mya_mirell

Mya Mirell
myamirell.com
Facebook:    Mya Mirell Fashionista
Instagram:  myamirell, 
                      mya_mirell
youtube:      mya mirell 
Share: