Červené saténové sexi šaty, môj look na IV. prehliadkový deň, Milan Fashion Week, 18. – 24. september 2018, sezóna Jar / Leto 2019, 22. september 2018

Pred prehliadkou Ermanno Scervino sa konala prehliadka značky Roberto Cavalli , na ktorú som mala oblečené sexi mini šaty v krvavo červenej farbe. Na prehliadku značky Ermanno Scervino som zvolila tento look určený pre IV. prehliadkový deň, pre jeho prvú polovicu. V nej sa odohrávali prehliadky značky Roberto Cavalli a prehliadka známeho talianskeho návrhára menom Ermanno Scervino.  Horúce septembrové počasie, kedy teploty v tento deň dosahovali až 36 stupňov,  bolo  pre tento outfit  nanajvýš priaznivé. 

Výrazný look a extravagancia, prípadne  s leopardím vzorom.  Stále aktuálny módny trend,  leopardí vzor a zvieracie motívy vo všeobecnosti sa stali mojou ideou pri voľbe outfitu pre značku Roberto Cavalli. 

Tak, ako boli trendové zvieracie motívy pre sezónu jar/leto 2018, ostali trendy  aj pre sezónu jeseň/zima 2018-19 a po septembrovom Milan Fashion Weeku ( Mfw 09/2018, sezóna Jar 2019) , sa zvieracie motívy  objavili opäť v kolekciách jednotlivých návrhárov – v kolekcii  Roberto Cavalli, Jar / Leto 2019 a tiež u iných (čítaj článok Milan Fashion Week – 18. – 24. september 2018, Móda Ženy, trendy pre Jar / Leto 2019, časť II. ) . 

Video  výsledného looku  si môžete pozrieť na mojej facebook fan stránke s názvom Mya Mirell alebo na facebook blog stránke Mya Mirell Fashionista v kategórii Videá.

Moje ostatné fotografie a videá nájdete na facebook stránke blogu s názvom Mya Mirell Fashionista a tiež na facebook fan stránke : Mya Mirell.

 

V tomto outfite som pokračovala na prezentáciu módnej značky Baldininy, ktorá pre pozvaných hostí prichystala aj darček. Kolekcia sa mi veľmi páčila a môj módny report,  článok  si prečítate na blogu pod názvom: Baldinini – módna prezentácia, esencia glam a estra chic štýlu, neklamný dotyk talianskeho luxusu, Milan Fashion Week, 09/2018.

Na prehliadke tejto famóznej talianskej značky , návrhára Ermanno Scervino nesmel chýbať ani šéfredaktor talianskeho magazínu Vanity Fair Italia – Simone Marchetti a tak som si sním urobila spoločnú fotku. 

Kombinácia s leopardím vzorom na saku vyznieva o to viac extravagantne a sexi, ostatne tak, aké bývajú kolekcie návrhára Roberto Cavalli. 

Kombinácia outfitu s červenými čižmičkami alebo zlato-červenými vysokými sandálami. 

Výrazny zelenozlatý trblietavý make-up ladiaci so zelenými swarovski šperkami a červené sexi minišaty tvorili môj výsledný look pre IV. prehliadkový deň Milan Fashion Weeku, sezóna Jar / Leto 2019.  

Moje ostatné fotografie a videá nájdete na facebook stránke blogu s názvom Mya Mirell Fashionista a tiež na facebook fan stránke : Mya Mirell. Sleduj instagramy, kde publikujem všetko o móde, Milan fashion Weeku a outfitoch.

Sleduj ma na:

2 Instagramy: myamirell ,

mya_mirell

Facebook: Mya Mirell Fashionista,

Mya Mirell

Share: