Jarno – letný nohavicový jednoliaty outfit Mya Mirell – Žltá vášeň 

Jarno – letný outfit pre sezónu 2019 Žltá vášeň je športovo-elegantný.  Žltá je moja najobľúbenejšia farba a opäť sa vyskytuje v mojom šatníku aj toto leto, ovšem tentokrát nie v podobe šiat.  Monochromatický  outfit je ladený celý v jednotnej farebnosti a zostavený je z nohavíc a blúzky s mašľovým detailom pri krku. 

Podľa samotného nedávno zosnulého dizajnérskeho mága a majstra golierov a detailov, Karla Lagerfelda, ktorý ešte stihol navrhnúť poslednú kolekciu značky Fendi pre Jar / Leto 2019 a tiež podľa dizajnérov z Paris Fashion Weeku, sa mašlové detaily stávajú trendy prvkami tejto aj nasledujúcej zimnej sezóny 2019 – 20. 

Pre športový vzhľad je možné k tomuto looku zvoliť tenisky, pohodlné topánky, ako v mojom prípade , ktoré sú značky Hogan, v prípade elegantnej voľby lodičky, či sandále.  Akcentom sa v jednom z variantov stáva kabelka zlato-čierneho vzhľadu značky Liu Jo. 

Video tohto looku si môžete pozrieť na osobnej facebook stránke Mya Mirell. 

Lagerfeldove mašľové detaily a vysoké goliere sa nosia toto leto aj jeseň na blúzkach, sukniach a uviazané na driekoch šiat.

O kráse monochromatickych outfitov som písala tiež v článku v kategórii Fashion. Zladiť sa od hlavy po päty v jednotnej farebnosti je hravou zábavou, fantázii sa medze nekladú a ako vidno v tomto príklade, netreba sa báť ani výrazných sviežich farieb. 

Pre celostný jednotiaci vzhľad je v tomto variante volené sako v teplej sýtej žltej farby, ktoré dokonalo korešponduje s kabelkou rovnakého odtieňa. Video tohto looku si môžete pozrieť na osobnej facebook stránke Mya Mirell. 

Akcentom sa v jednom z variantov stáva kabelka zlato-modrého abstraktného dizajnu značky Liu Jo, ktorá ho mierne rozbije a oživí.  

Ďalší z variantov tvorí kožená žlto-čierna bunda čistých línií s kontrastným opaskom a asymetrickým zapínaním na zips, ktorá je vhodná na chladnejšie večery. Dvojfarebná kombinácia vytvára ľúbivý pôsobivý elegantný kontrast. 

Ostatné príklady rôznych jednoliatych lookov nájdete na  osobnej facebook stránke Mya Mirell, kde uverejňujem svoje outfity z fotení.  Sledujte tiež instagramy: myamirell – osobný profil a mya_mirell – kde publikujem zaujímavosti z Milan Fashion Weekov. 

Prajem príjemné slnečné pohodové dni a krásne leto plné oddychu a zážitkov z dovoleniek,  nech už ste kdekoľvek 🙂

 

Facebook stránky: Mya Mirell – osobná stránka,

Mya Mirell Fashionista – stránka venovaná móde a Milan Fashion Weeku.

 

Share: