Celebrity na prehliadke značky Moschino – Milan Fashion Week –  Móda Ženy, 20. – 26. február 2018, jeseň/zima 2018/19 

Módna prehliadka značky Moschino sa konala 21. februára vo večerných hodinách v Miláne a prilákala množstvo celebrít z celého sveta. Prišli známe tváre a zaujímavé osobnosti, módne ikony,  blogeri, influenceri, modelky, modeli,  šéfredaktori, skrátka mnohí významní ľudia z módnej branže.  Nechýbal americký milionár James F Goldstein , ktorý navštevuje rôzne týždne módy aj ten v Paríži opäť v sprievode krásnych mladých dievčat. Zachytila som ho aj na prehliadke značky Versace. Predvádzali známe modelky ako dcéra Cindy Crawford,  16 ročná Kaia Gerber, ktorá najviac sa najviac podobala na Jackie Kennedy look a 60. roky, čo bolo témou kolekcie Moschino pre jeseň/zima 2018/19. Pred prehliadkou prebiehali rôzne módne reportáže so zaujímavými ľuďmi, fotenia celebrít a fashion ikon. Celé video aj s reportážami si môžete pozrieť na mojom youtube kanáli mya mirell tu: https://www.youtube.com/watch?v=cjOYcf0aVlc&feature=youtu.be

Taktiež sú videá publikované na facebook stránke blogu s názvom Mya Mirell Fashionista v kategórii Video.  Americký milionár James Goldstein v sprievode mladej dievčiny.Na ulici prebiehali módne reportáže a interview so zaujímavými fashionistami. Na fotografii známa poľská blogerka v zaujímavom outfite zvolenom pre prehliadku značky Moschino. Video si môžete pozrieť v linku hore na youtube kanáli mya mirell a tiež na facebook stránke blogu Mya Mirell Fashionista.Model idúci na prehliadku značky Moschino.

Odkaz tejto fashionistky v záverečnom interview znel Be yourself and show your power – buďte sami sebou a ukážte svoju silu. Video si pozrite v linku hore na youtube mya mirell. Módna maniačka odetá v kolekcii značky Moschino.  Známa street style hviezda týždňov módy v Miláne – Enrico, ktorý robil DJ ja pre prehliadku a afterparty značky Moschino odetý v kolekcii Moschino. Video si pozrite v linku hore na youtube mya mirell. 

 

 

Share: