Outfitové inšpirácie na jar – Mya Mirell žltá vášeň 

Farby sú môj život a tak v tejto jarnej outfitovej inšpirácii prinášam opäť ďalší svieži look v mojom podaní. Dominujúcou jednotiacou  je farba tohto leta podľa milánskych mól a to je sýta žltá. Originálne fotografie v lepšom grafickom rozlíšení s pôvodnými farbami si môžete pozrieť na mojej facebook fan stránke Mya Mirell.

Žltá blúzka s viazaním pri krku na mašľu sa harmonicky dopĺňa so sýtym žltým jelenicovým sakom a kabelkou rovnakej farby. Bledé nohavice s aktuálne trendovým zvieracím vzorom pre túto aj nastávajúcu sezónu zjemňujú sýty monochoromatický look, no zároveň sa stávajú výrazným elementom, ktorý mu spolu so zlatým širokým opaskom pridal 

nádych sexi luxusnej elegancie.  Športový štýl podčiarkuje voľba tenisiek značky Bogner na hrubšej platforme v tomto variante a je zárukou overenej  pohodlnosti.   Zlato-ružové ponožky sú rozkošným doplnkom a osviežením tohto sviežeho jarného looku. 

Stojáčikové goliere, zvýšené goliere a mašlové detaily sú taktiež podľa dizajnérov milánskych a parížskych mól, podľa nastolených trendov z februára 2019 aktuálne v kurze.  Najnovšia kolekcia značky Fendi navrhnutá nedávno zosnulým návrhárom Karlom Lagerfeldom, predstavená počas Milan Fashion Weeku vo februári 2019,  je toho jasným príkladom – čítaj článok Fendi tu na blogu.  Mašlový detail dáva tomuto sviežemu športovo ladenému outfitu na elegancii a pridáva citlivú štipku aristokratickej noblesy. 

Share: