The situation before GIORGIO ARMANI fashion show and the best streetstyle looks_GIORGIO ARMANI fashion show_february 27th. 2017 .  For more photos and videos follow my youtube chanell mya mirell where you can find many videos from the Milan Fashion Week – Milano Moda Donna 2017 and facebook fashion blog page Mya Mirell Fashionista here: https://www.facebook.com/mirellfashionista/

Pozrite si situáciu, ktorá panovala pred prehliadkou GIORGIO ARMANI a najlepšie outfity, ktoré som zachytila z ulíc pred samotnou prehliadkou, príchod celebrít a ich outfity. Celý album k týždňu módy v Miláne (22.-27. február 2017), ďalšie fotky si môžete pozrieť na facebook stránke blogu s názvom Mya Mirell Fashionista tu: https://www.facebook.com/pg/mirellfashionista/photos/?tab=album&album_id=1208582355916048   Sledujte taktiež youtube kanál mya mirell, kde nájdete postupne rôzne videá z väčšiny módnych prehliadok, z backstage a celkového diania počas milánskeho týždňa módy. 

Očakávaný príchod slávnej celebrity a módnej ikony ANNA DELLO RUSSO na prehliadku GIORGIO ARMANI a za ňou môžeme vidieť slávneho ENRICO PALAZZO  s čelenkou – DJ, stylista, módny guru z Ríma, ktorý na každej prehliadke zaujal dav prítomných ľudí a fotografov a objavil sa aj na popredných webových stránkach módnych časopisov venujúcich sa tejto udalosti.

ANNA DELLO RUSSO  e possiamo vedere anche famoso ENRICO PALAZZOANNA DELLO RUSSO, world famous fashion icon going to the GIORGIO ARMANI fashion show_february 27th 2017

Elegancia a pôvab! …sa skrýval v tomto prekrásne zvolenom outfite ďalšej celebrity, ktorý očaril všetkých navôkoľ,  čakajúcich novinárov, streetstyle fotografov a fashion bloggerov. Nohavice s efektne riešeným zvýšeným sukničkovým pridaným pásom čipkovanej štruktúry, ružová blúzka s obrovským volánikovým žabó a nadýchanými rukávmi s čipkovanými mažetami, vkusná baretka ideálne ladiaca s celým outfitom, prekrásne zvolený styling – vlasy a make-up urobili z tejto osobnosti taktiež pravú Dámu. 

Elegance and Grace ! I wondered of this amazing pretty feminine celebrity outfit. Everything from the rose blouse, high waisted trousers with added skirt waistline, barret, make-up and hairstyling created together stunning elegant look.

ENRICO PALAZZO – DJ, mužská streetstyle hviezda, kreatívny konzultant, stylista,  známy pre svoje zaujímavo volené outifity, ktorý na každej módnej prehliadke dorazil v šialených módnych kreáciách a tak sa stal objektom všetkých prítomných, nielen fotografov a novinárov. Môžeme ho nájsť aj na rôznych portáloch, kde žiari ako streetstyle mužská ikona.                                     ENRICO PALAZZO – creative consultant, DJ, event producer, fashion PR, stylist, mua, cool hunter with another amazing outfit with ALICE PAGANI going to the GIORGIO ARMANI fashion show, february 27th 2017

 

another celebrity with amazing outfit going to the GIORGIO ARMANI fashion show_february 27th 2017

Dav poctivo čakajúci pred prehliadkou slávneho GIORGIO ARMANI

the crowd before GIORGIO ARMANI fahsion show_february 27th 2017

Záujmom streetstyle fotografov bola aj hviezda oufitových kreácií (v modrej sukni) – rumunská slávna bloggerka, s ktorou som v kontatke DEEA CODREA. Na milánskom týždni módy očarila svojimi zaujímavými outfitmi a hviezdi tak na rôznych sieťach ako napríklad instagrame. Môžete ju vidieť aj na videu na mojom youtube kanáli mya mirell.

Aj takéto outfity ste mohli vidieť pred prehliadkou slávneho GIORGIO ARMANI. Tie pančušky mi tam ale vadia.

Share: