Street style z Milan Fashion Weeku, Móda Ženy, 17. – 23. september 2019, sezóna Jar / Leto 2020

Najzaujímavejšie looky z Milan Fashion Weeku podľa Mya Mirell – Deň I.  Prehliadka značky Annakiki : 

Trblietať sa od hlavy po päty a pritom si založiť huňatý klobúk v krvavej červenej nemôže byť strelou vedľa a uniknúť nijakej pozornosti.  Rozhodne nie street stylovým fotografom.  10 bodov krvavej kométe za prezieravosť. 

Ostatné fotografie a videá z Milan Fashion Weeku si môžete pozrieť na facebook stránke blogu s názvom Mya Mirell Fashionista. 

ANNAKIKI

TIZIANO GUARDINI

Voľné košeľové šaty na štýl kimona s opaskom a biele šlapky s hranatou špičkou, to je ležérny street style look z I. prehliadkového dňa Milan Fashion Weeku, september 2019, kedy sa predviedli značky Tiziano Guardini, Peter Pilotto, Calcaterra, Prada, Annakiki, Alberta Ferretti, Jil Sander a iné.

PRADA

Prehliadka značky Prada hostila tento rok 18.  septembra 2019 zvučné mená celebrít ako herečku Nicole Kidman, britskú spisovateľku, televíznu moderátorku a modelku Alexa Chung a tiež modelku Winnie Harlow. Nechýbalo preto množstvo fanúšikov, ktorí zablokovali ulicu a s  nadšením očakávali ich príchod. Mnohé street stylové módne ikony sa na prehliadke značky Prada v I. prehliadkový deň  Milan Fashion Weeku  blysli aj v takýchto modeloch.

Spojenie troch farieb a aktuálne módny plis malo za následok strelu do čierneho. Minimálne tento look zaujal množstvo pouličných fotografov.

Ostatné fotografie a videá z Milan Fashion Weeku, sezóna Jar / Leto 2020 si môžete pozrieť na facebook stránke blogu s názvom Mya Mirell Fashionista. 

Sleduj ma na:

2 Instagramy:   myamirell , 

                            mya_mirell

Facebook:        Mya Mirell Fashionista, 

                           Mya Mirell 

Share: