Teplým dňom aj na konci septembra ešte akosi stále nechcel udrieť rázny koniec a tak som zalovila v šatníkových spomienkach na jednofarebný oufit. Na potulkách mojim rodným krásnym Slovenskom som zvolila tento pohodlný outfit ladený celý do tehlovej farebnosti. Pri bronzovom opálení po lete v ňom krásne vynikne pokožka a ja ako milovníčka farieb a farbičiek taktiež na tvári, som si k nemu zladila aj make-up. Ten nájdete v kategórii Beauty.  Všeobecne sa bronzová a tehlová farba nádherne hodí a veľmi rada ju kombinujem s tyrkysovou. Tyrkysovú môžete zvoliť taktiež  v doplnkoch ako náramkoch, náhrdelníkoch, opaskoch, alebo efektne oživiť outfit akcentovým prvkom v podobe kabelky či topánok. Pridať môžete tiež zlatú, bronzová, zlatá a tehlová trojkombinácia s vaším opálením vytvorí žiarivý svieži look, podobne som postupovala pri očných tieňoch. Pre šťavnatý svieži vzhľad stačí už len malá bodka, doťuknutie na tvári,  svieže malinové alebo oranžové pery.

Sukňa tehlovej farby strihu do áčka je z vynikajúceho na omak príjemného jelenicového materiálu s prednými hlbokými vreckami a čo je na nej zaujímavé,  je jej zapínanie na zips z frontálnej časti a veľké kovové ozdobné oká  na páse.  Ak by sa sukňa použila na holé telo, efekt jej dizajnu sa ešte zvýrazní. Ja som zvolila tričko tehlovej farby s bronzovou potlačou, pohodlné sandále s kamienkami, košeľu na zapínanie aj na uväzovanie pod prsiami tiež príbuznej tehlovej farby a  rovnako aj kabelku. K oživeniu tyrkysové, bronzové a prírodné náramky, ktoré ladia s bronzovo-zlatým líčením a tyrkysovou očnou linkou.  Líčenie nájdete v kategórii Beauty.
Outfit je pohodlný, sukňa veľmi pekne dizajnovo riešená je navyše príjemná na omak, funkčné vrecká sú zaujímavou čerešničkou tohto modelu a o zipse so zapínaním spredu nehovoriac. Ako farebný  variant k základnej tehlovej farbe sukne môžete zvoliť béžovú, telovú, bronzovú a takto si dokážete vhodne skombinovať výsledný look.  Košeľový variant so zapínaním a šnurovaním mierne pod prsiami na fotke nemám, ostal v kabelke, no akýkoľvek zvrchný diel v rovnakej farbe sukne  by pre prípad chladu pôsobil s outfitom dokonale. 

Viac – videá a ostatné fotografie sú publikované na  facebook stránke blogu Mya Mirell Fashionista, instagrame mya_mirell a youtube kanáli mya mirell.

Mya Mirell
myamirell.eu
Facebook:    Mya Mirell Fashionista
Instagram:  myamirell, 
                      mya_mirell
Share: