Na ďalší deň milánskeho týždňa módy 25. februára 2017  som si zvolila tento outfit pozostávajúci z nohavíc s čipkovanou štruktúrou zelenej farby, s miernym metalickým odleskom, rovnako farebný metalický top s dlhým rukávom, sako a tenký elegantný kabát. Zvolila som pohodlné topánky,  lebo absolvovať maratón na seba nadväzujúcich prehliadok v tesnom časovom ohraničení, by bol v prípade voľby mojich obľúbených topánok s opätkami bez rozvážajúcej limuzíny skutočne olimpijský kúsok. Fotku mi spravila talianska fotografka pracujúca pre taliansky magazín, ktorú som spoznala priamo na akcii a ostali sme v kontakte. 

Milan Fashion Week – Milano Moda Donna, GABRIELE COLANGELO fashion show, february 25th. 2017 , outfit

pred prehliadkou módneho návrhára Gabriele Colangelo, 25. február 2017/before Gabriele Colangelo fashion show, february 25th., 2017 

My outfit for the next day of Milan Fashion Week – Milano Moda Donna, february 25th. consisted of the green lace pattern trousers, green metalic long sleeves top, blazer and bronze spring coat. I rather chose the comfortable shoes than the higheels because I wanted to visit quite every fashion show following each other. It was really running fashion marathon because I was still in the press of time. 

 

 

Share: