Môj outfit na prehliadku značky Etro  – Milan Fashion Week , Moda Donna, 17. – 23. september 2019, IV. prehliadkový deň, 20. september 2019 

V tento horúci prehliadkový deň Milan Fashion Weeku, na jeho prvú polovicu, 20. septembra 2019,  som zvolila dlhé fialové šaty s odhaleným chrbtom. Šaty sú z príjemného materiálu, krásne riešené v oblasti pásu, ktorý zvýrazňujú. Pri pohybe sa materiál nádherne vinie okolo postavy a v horúcom lete za mierneho vánku sú šaty veľmi príjemnou voľbou.  Tak som sa cítila i ja v tento krásny prehliadkový deň značky Etro.

Na prehliadku prišli a na móle predvádzali svetové modelky – Victoria´s Secret model – Candice Swanepoel, slávna Irina Shayk, belgická modelka Doutzen Kroes, americké modelky Bella Hadid alebo Grace Elisabeth.  V publiku sa prehliadky zúčastnila talianska hviezda, instagramová módna ikona, influencerka a podnikateľka Chiara Ferragni, ktorá mala sťažený príchod kvôli všade číhajúcemu davu. Nepomohol jej ani osobný strážca, ktorý ju neochránil pred dotieravým reportérom snažiacim sa ju pobozkať, čo sa mu aj podarilo. Tento zábavný počin milú Chiaru ale veľmi nepotešil, i keď to zvládla s úsmevom.  Pozrieť si túto situáciu môžete na videu, ktoré som zachytila spolu s ďalšími videami z Milan Fashion Weeku na mojej facebook stránke blogu s názvom Mya Mirell Fashionista. 

Fialovú farbu šiat som doplnila fuchsiovými šperkami a doplnkami –  fuchsiovou metalickou kabelkou  a ružovými lodičkami. Plášť bol podľa môjho dizajnu ušitý na Slovensku a vo vánku sa pekne vinul spolu so šatami nádherne po postave. V slnečných lúčoch sa trblietal a spolu so šatami a doplnkami vytváral harmonický farebný celok. 

Fotografie sú od talianskeho street style fotografa Maurizia, ktorý zachytil krásu šiat v pohybe pri kráčaní na prehliadku. Viac fotografií nájdete na mojich facebook stránkach : Mya Mirell a Mya Mirell Fashionista .

Sleduj ma na:

2 Instagram:   myamirell , 

                            mya_mirell

Facebook:        Mya Mirell Fashionista, 

                           Mya Mirell 

Share: