Červené saténové sexi šaty, môj look na IV. prehliadkový deň Milan Milan Fashion Weeku – 18. – 24. september 2018, sezóna Jar/Leto 2019,  22. september 2018

Na prehliadku značky ROBERTO CAVALLI sa predsa hodí leopard a teda zvieracie vzory. A výrazný vzhľad a extravagancia.   Tak ako boli trendy zvieracie motívy pre sezónu jar/leto 2018, ostali trendami aj pre sezónu jeseň/zima 2018-19 a po septembrovom Milan Fashion Weeku , Mfw 09/2018 (sezóna Jar 2019) sa zvieracie motívy   objavili opäť v kolekciách jednotlivých návrhárov. Video môjho looku si môžete pozrieť na mojej fan stránke na facebooku Mya Mirell alebo na stránke o móde s názvom Mya Mirell Fashionista : 

Najnovšia kolekcia ROBERTO CAVALLI pre Jar/Leto 2019 nebola výnimkou. Opäť sú v kurze zvieracie vzory a motívy a potlače, veľmi veľa potlačí kombinovaných navzájom.  Ligotavé detaily a extravagancia to je príznačné pre Roberto Cavalli a tak som siahla po extra žiariacej červenej, ktorá na slnku svieti – saténové mini šaty v kombinácii so zlatou. 

Opasok a zlatá kožená  šnúrka na červených extravagantných sandáloch a k tomu trblietavé Swarovski šperky farby zeleno-zlatej spolu úžasne ladili. Opasok je samozrejme k šatám rovnako ako šnúrka. Úplne príhodná bola táto kombinácia, ktorú mám už overenú, fotila som v nej totižto pre nejakým časom v prístavnom mestečku a video si môžete pozieť aj na moje fanúšikovskej stránke na facebooku s názvom Mya Mirell v tomto linku :  https://www.facebook.com/mirkamirkina/videos/1500559516701954/

Ďalší variant mali byť použité čižmičky, tie však ostali v apartmáne  v Miláne a využili sa iba na prehliadku značky Alberta Ferretti a Moncler, ktorá sa konala v neskorých nočných hodinách okolo desiatej. Celý ten čas bolo však veľké teplo, ktoré trvalo a počas celého týždňa. Na prehliadku značky CAVALLI, ktorá sa konala na pravé poludnie som preto zvolila skvostné zlato-červené sandále. 

Moje ostatné fotografie a videá nájdete na facebook stránke blogu s názvom Mya Mirell Fashionista a tiež na facebook fan stránke : Mya Mirell.

Skúška outfitu ako bude ladiť červená s leopardím vzorom a zdá sa, že výborne. Extravagantný, výrazný až sexi look na prehliadku značky CAVALLI sa vydaril, ostatne zaujal aj niektorých fotografov a kameru. Pokračovala som potom na prehliadku značky Ermanno Scervino, kde sa natáčali street style videá pre taliansku televíziu a bola som požiadaná o krátke zapózovanie. 

K tomutou výslednému červeno- zlatému outfitu som zvolila dokonalo ladiace zeleno-zlaté líčenie – viac sa dočítaš už v kategórii Beauty s červeným krikľavým rúžom.  K extravagantnému outfitu a celkovému looku sa hodí divoká hriva, teda moje prirodzené  brčky, ktoré v ten azda najhorúcejší deň boli ako zbláznené.  V tento deň mi najlepšie držali vlasy, ktoré som si chcela nechať prirodzene iba prehodené na bok, naturálny look. Po ostatné dni som volila rovné iba mierne retro veľké vlny, ktoré však veľmi nedržali v priebehu dňa a vlasy si hľadali svoju prirodzenú polohu. 

Moje ostatné fotografie a videá nájdete na facebook stránke blogu s názvom Mya Mirell Fashionista a tiež na facebook fan stránke : Mya Mirell. Sleduj instagramy, kde publikujem všetko o móde, Milan fashion Weeku a outfitoch.

Sleduj ma na:

2 Instagramy: myamirell ,

mya_mirell

Facebook: Mya Mirell Fashionista,

Mya Mirell

 

 

Share: