Milan Fashion Week je udalosťou, ktorú si nenechá ujsť žiadny módny expert, fanúšik a bloger. Na tohtoročnom februárovom týždni módy (02/2018) som mala možnosť opäť na živo uvidieť ako už vyrástli krásne dvojičky, ktoré boli predvedené v závere módnej show Grinko minulý rok vo februári 2017.  Na fotke s jedným z návrhárov Grinko a rozkošnými bábätkami, ktoré sa nechceli otecka pustiť ani za svet.

V rovnakom červenom oufite v kombinácii bez saka iba s previazaním s koženým pásom s kovovým zdobením  na ďalšej show, fotenie  v zákulisí – s mladým talianskym návrhárom Nicola Brognano, ktorý je veľký talent a opäť predviedol zaujímavú kolekciu a prehliadku, ktorá zožala patričný úspech. V módnom ošiali behom na prehliadku Roberto Cavalli ma zastavili na ďalšie interview ohľadom môjho outfitu. Fotografia je od talianskeho fotografa Francophotography66. 

Konečne som dorazila na módnu prehliadku Roberto Cavalli a hneď potom ma požiadali o krátky rozhovor ohľadom môjho outfitu. Počasie nám vôbec neprialo a môj ľahký biely kabát s kožušinovými vreckami a previazaním v páse ma vôbec nezahrial ani sako pod ním. 

 

Po prehliadke značky Nicola Brognano, pózovanie pre Paolo Iasilli, fotograf a architekt. Make-up zvolený k outfitu pre polovicu prehliadkového dňa:  Grinko, Roberto Cavalli, Nicola Brognano. Môj červený outfit pre štvrtý prehliadkový deň bol kombináciou výrazného náhrdelníka s kamienkami a fuchsiovými perami,  s čiernym luxusným sakom a červenou blúzkou s volánmi na frontálnej časti a rukávoch. K tomu červené lakované čižmy so striebornou špičkou a biely ľahký trenchcoat s kožušinovými vreckami na prednej časti. Samozrejme červená kabelka a karkuľka je na svete. Nesmie chýbať môj obľúbený červený rúž a výrazné náušnice. Na záver stačí už len jedna farba biele kontrastné sako – ľahký kabát s kožušinovými frontálnymi vreckami a výrazný outfit je na svete. 

Share: